Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Darkas @ 2013 08 24, 22:31)
kadangi labai turiningas savaitgalis buvo, tai pas mane nemažai nuotraukų į temą "Stilius" biggrin.gif
Savaitgalio temos rezultatai

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 24, 22:31)
kadangi labai turiningas savaitgalis buvo, tai pas mane nemažai nuotraukų į temą "Stilius" biggrin.gif
Savaitgalio temos rezultatai


Pirma mano favoritė thumbup.gif

Tikrai nesusilaikiau nesukikenus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 24, 22:31)
kadangi labai turiningas savaitgalis buvo, tai pas mane nemažai nuotraukų į temą "Stilius" biggrin.gif
Savaitgalio temos rezultatai

thumbup.gif

QUOTE(Afrė @ 2013 08 24, 23:45)
Stiliuje bobulytė ir vyrukas su rožiniais užrašais ant maikutės.  Net kabliukų nematau biggrin.gif  visgi favoritė yra tas vyrukas thumbup.gif

Kad neateiti tuščiomis, užduotis "Apie save be žodžių"
À propos de moi-même sans paroles
1. Pomėgis - fotografija;
2. Gyvenimo pokyčiai - dieta.

http://farm6.staticf...2ab90628e_z.jpg

thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo noisy-B: 25 rugpjūčio 2013 - 08:23
Sveikos,

Laukiu kritikos 4u.gif


user posted image


Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 24, 22:31)
kadangi labai turiningas savaitgalis buvo, tai pas mane nemažai nuotraukų į temą "Stilius" biggrin.gif

Na čia tai šauniai!! Pirmoji geriausia:)

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 25, 13:41)
Sveikos,
Laukiu kritikos  4u.gif

Kaip pradžiai (ar tikrai pradžiai, briedi? ..jau matau logo smile.gif ) neblogai. Nors mane matyt paperka modeliuko žavumas labiau wink.gif J/B nekaip žiūrisi, lyg rusvas/pilkšvas.. Ranka užima santykinai nemažą kadro dalį, tuo tarpu kakta nurėžta, taigi kirpčiau šiek tiek apačios ir dešinės.
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2013 08 26, 00:57)
Na čia tai šauniai!! Pirmoji geriausia:)
Kaip pradžiai (ar tikrai pradžiai, briedi? ..jau matau logo smile.gif ) neblogai. Nors mane matyt  paperka modeliuko žavumas labiau wink.gif J/B nekaip žiūrisi, lyg  rusvas/pilkšvas.. Ranka užima santykinai nemažą kadro dalį, tuo tarpu kakta nurėžta, taigi kirpčiau šiek tiek apačios ir dešinės.


Pradžia, pradžia. Saugumas - gėdos nedaro biggrin.gif

Ačiū už nuomonę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*briedis* @ 2013 08 25, 13:41)
Sveikos,

Laukiu kritikos  4u.gif


negana to, kad rankas nukapojai, tai dar ir kaktą nukirtai? kodėl? biggrin.gif
ir labai jau tamsu, galėtų ir šviesiau būti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darkas: 26 rugpjūčio 2013 - 08:47
Bet briedžio mergina tai gerutė wub.gif tik fotografuok ir fotografuok. Gal pati čia būsi?
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2013 08 26, 09:47)
negana to, kad rankas nukapojai, tai dar ir kaktą nukirtai? kodėl? biggrin.gif
ir labai jau tamsu, galėtų ir šviesiau būti smile.gif


Ačiū, kai grįšiu namo įkelsiu dar vieną variantą, jau be rankų ir nukirstos kaktos smile.gif


QUOTE(smalsi_ @ 2013 08 26, 11:28)
Bet briedžio mergina tai gerutė  wub.gif tik fotografuok ir fotografuok. Gal pati čia būsi?


Ačiū smile.gif Mano draugė mirksiukas.gif
Atsakyti
Skaitant str. rasta citata: "Kad talentas atsiskleistų, pirmiausia reikia subrandinti intelektą, o šio proceso neįmanoma paspartinti – mąstymas turi sunokti panašiai kaip vaisius. Reikia sukaupti daug informacijos, perkošti ją per save. Privalu daug ko atsisakyti ir išsigryninti – to reikalauja šis virsmas. Esu tikra, kad tą patirti turi bet kokios profesijos žmogus, ne tik menininkas. Žinoma, jei dirba tai, ką mėgsta."
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2013 08 23, 16:11)
Vieną (gal pirmą) paskaitinėjau. Mane jo juokeliai kažkodėl gerokai erzino. Buvo ir gerų patarimų. Bet sutikčiau su Say, pajudėjusi pasijutau, kai užsukau čia ir kai prisiverčiau atsiversti tą nelemtą  instrukciją.

priklauso nuo zmogaus ir jo mokymosi ypatumu. Visgi manau, kad Kelby tikrai lengvai skaitomas ir "pritaikomas" praktikoje. SMe kartais buna sunku susisneket biggrin.gif Nors jis nerealiai lavina, taip.
Beje, Kelby erzina, tikrai taip, savo tokiu perdetu optimizmu ir stengimusi buti atsiputusiu smile.gif
QUOTE(smalsi_ @ 2013 08 23, 20:22)
kristalines, tikriausiai užsitrauksiu nemalonę...Ar man vienai atrodo, kad mergaitės poza labai nepatogi? Kūnelis, kojytė tarsi sulaužyti  g.gif

man irgi kojytes istrigo. Visa kita tobula. Kristalines viena mano favoriciu vaiku fotografijoje.
QUOTE(sayonara @ 2013 08 23, 13:19)
Maggie, aš pastebėjau, kad Tu labai centruoji. Taip kaip ir automatiškai beveik visada centruotos Tavo foto. Kodėl? Tarkim, Tavo dukros foto ant sofos būtų nereali, jei ji būtų dešiniau tokia visa panirusi. o dabar centras - ir nervina.

nes mane pradejo gerokai erzinti 3daliu taisykle. Todel prasidejo centravimai. Tikslinis lauzymas taisykliu ko gero biggrin.gif Nors as jau nejucia visa tai darau. Gal reiketu vel prie 3daliu grizht. Bet man jis maziausiai kliuna unsure.gif
QUOTE(Darkas @ 2013 08 23, 19:17)
o beje, savaitgalio temai, savaitgalis tai čia nuo kada skaitosi? smile.gif nuo šeštadienio 00:01? ar ir penktadienio pavakarę galima priskaičiuoti? biggrin.gif

cia tik formalumai. realiai jei zmogus noriai dalyvauja ir jaucia uzsispyrima, jis gali ir pirmadienio popiete savaitgalio tema sukurt ir ja pristatyt ta pacia diena vakare. arba 5tadienio ryta, kai tik tema paskelbta.
kodel savaitgalio tema? daznai forumietes skundesi, kad siokiadieniais ner laiko - ypac dirbancioms, nes darbas, vaikai, namuo ruosa. bet mielai sudalyvautu kazkokiam konkurse ar siaip ivykdytu kokia tema. taip ir gime savaitgalio temos ideja.
Papildyta:
QUOTE(gotte @ 2013 08 23, 13:39)
Galvoju rudenį gal pavyks įlįsti truputį pastudijuoti fotografijos. Tai visos viltys dabar ten. Nežinau, kiek ir ko realiai išmokčiau, bet išlįsčiau į žmones, važinėti tektų į Soho, patį centrą. Tai va tada gal prasimušiu su gatvės fotografija, nes būsiu įdomesnėse vietose ir būsiu VIENA bigsmile.gif Dabar tik laikau kumščius, kad viskas išdegtų cool.gif

kaip faina. laukiu naujienu. tikiuosi tau pavyks. O ir Soho skamba nerealiai viliojanciai. Gal ten ir prasidetu su gatves fotografija nuotykiai.
Atsakyti
Išvažiuoji iš miesto ir galutinai įsitikini, kad sezonas į pabaigą, kad jau nusineša saulę miškai. Per greitai man, kaip visad. Ir neramu, kad viščiukai, kuriuos netrukus teks skaičiuoti, kažkaip nelabai ritasi biggrin.gif

QUOTE(Vedda @ 2013 08 23, 19:06)
drystu priestarauti...o kodel reikia i kazkokius tai remus spraustis ir visoms vienu sablonu ND daryti as juk del saves, manes niekas su bizunu negena.  padarysiu kaip man atrodo gerai.
man nesvetima daile, spalvos, kompozicija, kodel negalima pazaisti  g.gif


Ne, tai taip biggrin.gif , žaisti neuždrausta ir galima į valias, tik ne su žaislais (superpamotes hihihi.gif nuo jų beria). Ok, tebūnie rokokas&barokas; nors akis nuo tokių ir atpratusi, jie tikrai nebūtų/neturėtų būti neužskaitymo pretekstas. Patiek gurmaniškai, estetiškai, tvarkingai ir visaip kitaip, ir ką, - ir nieko, nemanau, kad kas linčiuotų vien už minimalizmo nemylėjimą. Dėl orientacijos lyg ir nepersekiojame, dėl kulminacijos - t.p. biggrin.gif , galop, užskaitydamos arba ne mes irgi žaidžiame, ir tikrai ne su šablonais ar alaviniais kareivėliais smile.gif Tad sėkmės.
Kita vertus, tasai mažiau yra daugiau vis tik ne nuo lubų nuraškytas. Ir pakankamai universalus. Paprastai tariant, sumesk į vieną puodą ir karališkas jūrų gėrybes, ir varlių šlauneles, ir fazano kulšeles, ir samtį raudonųjų ikrų, ir net auksinės žuvelės file ar dar kažką/nežinau ką, ir, vargu, ar ragaujant baisiai jau burnoje apsaltų...

QUOTE(Amade @ 2013 08 24, 11:41)
Sveikos, nebespėju gyvent  doh.gif  Daraiu praeito savaitgalio užduotį, bet tik šiandien persikėliau į kompą viską... Tad kad ir pavėluotai, bet atnešu... Rytinis relaxas  4u.gif


Jei kritikai, tai neitin šį kartą ax.gif Nesižiūri nei taip, nei anaip galvą pakreipus... Šlaunys lyg pemza nugremžtos, nuo pėdos lyg oda būtų lupta, kopėčios, kurias galėjai pritraukti iki laiptų į dangų simbolikos, atrodo gerokai griozdiškai, nepuošia kadro ir šen bei ten išlendantys medžių fragmentai; akys pabėgioja po foto ir lieka nieko nepešusios. Kitąsyk siūlyčiau kruopščiau suplanuoti kadrą 4u.gif

QUOTE(*briedis* @ 2013 08 25, 12:41)
Sveikos,
Laukiu kritikos  4u.gif


Ir aš, kaip Rittule, susimąsčiau, kiek smarkiai tavąjį kadrą link žiūrėtino išvežė pati foto herojė, ir kiek ten liko tavo asmeninių nuopelnų. Mergaitė tikrai žavi, lobis, žinantiems, ką su ja daryti ir kaip ją parodyti. Sakai, draugė, vadinas, galėsi kankinti ilgai ir nuobodžiai, kiek tik anoji leisis. Mėginti tikrai verta. Kaip ir tobulinti J/B. Toks, kokį atnešei, nea: mergaitė jauna, pats skleidimasis, o tu mums rodai kažkokią Juozapotą papilkėjusiu veidu ir prigesusiomis akimis smile.gif Šviesos dar ND laikais prašėme, tebegalioja!

QUOTE(Maggie @ 2013 08 26, 11:48)
priklauso nuo zmogaus ir jo mokymosi ypatumu. Visgi manau, kad Kelby tikrai lengvai skaitomas ir "pritaikomas" praktikoje. SMe kartais buna sunku susisneket biggrin.gif Nors jis nerealiai lavina, taip.
Beje, Kelby erzina, tikrai taip, savo tokiu perdetu optimizmu ir stengimusi buti atsiputusiu smile.gif



Jei kas išleistų rinktinius SM pradžiamokslio raštus, su dažnai beveik neįkainojamais Say, Yvettės ir daugelio kitų (gaila, dalis jau nedalyvauja) komentarais, su gausiomis gerų ir blogų pavyzdžių iliustracijomis, ekskursais apie gyvenimą ir t.t.t.t.t.t., pirkčiau nė nemirktelėjusi smile.gif
Aišku, nėra reikalo prisirišti prie vieno vadovėlio ar "vadovėlio", kuo daugiau šaltinių, tuo sraunesnė upė. Kažkas tokio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 rugpjūčio 2013 - 13:01