Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Sveikutes
I pakaitinius eiti irgi reikia to BG testo be jo nepriema ar kazkaip kitaip?

Gal kas zino koki web-site, lietuviu kalba kur galima pasipraktikuoti Verbalines analogijas, as radau tik angliskai, o LT niekur nerandu. Imetu visai nebloga linka kur testai sudeti
http://www.indiabix.com
Atsakyti
QUOTE(Gretilija @ 2013 08 28, 14:23)
O gal kas jau laikėte, kurioje nors iš nurodytų bendrovių anglų kalbos testą? Jeigu galite pasidalinkite informaciją ar gal teko girdėti, kurioje įstaigoje lengvesni testai, užduotys ir panašiai smile.gif.

Testai yra standartizuoti.
Atsakyti
Kas supranta rusu k. geras puslapis http://www.uznateshe...ics/iq-trening/.
Po savaites IQ testu sprendimo man BG testo skaiciu sekos pasirode na super lengvos. Sunkesnes tik uzduotys su lentelemis ir procentais. Logines uzduotys man niekada nesiseke, bet testa islaikiau. Reiskia ne taip viskas ir baisu kaip cia pasakoja 4u.gif Sekmes visiems.
Atsakyti
Išsilaikiau BG testą ir aš, tad tikrai jis įveikiamas smile.gif Tik kaip čia kai kurios minėjote, laiko pirmoje testo dalyje tikrai labai trūko, tai paskutinius klausimus teko spėjimo būdu "pavaryti" biggrin.gif Skaičių sekos man nepasirodė labai lengvos, bet pasukus galvą įmanoma išspręsti, sunkiau buvo su tais kitais skaičiavimais. Sėkmės visoms ir visiems! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 08 28, 18:06)
Testai yra standartizuoti.


O gal jau Jūs laikėte anglų testą? ar labai sudėtinga?
Atsakyti
QUOTE(Gretilija @ 2013 08 29, 09:28)
O gal jau Jūs laikėte anglų testą? ar labai sudėtinga?

anglu testa as laikiau, kur valstybes departamente rekomenduoja istaigas, islaikiau B2, bet nepasakyciau, kad lenvas pirma dalis gramatika sunku antra klausyti reikia ir paskui pazymeti apie ka sneak, nu aisku reikia skaityti tarp eiluciu, nes siaip yra sunku suprasti, bet as 3m., gyvenau UK tai anglu gerai moku tai supratau, bet gramatika sunkiau, nes ten vertina, mokytojai, ai paskui su manim dar pusvalandi koki bendravo. Jus galesite pasirinkti tuos lygius ziurint koks Jusu pradinis, man kainavo 68 lt.
Papildyta:
QUOTE(MinSa @ 2013 08 29, 08:55)
Išsilaikiau BG testą ir aš, tad tikrai jis įveikiamas smile.gif Tik kaip čia kai kurios minėjote, laiko pirmoje testo dalyje tikrai labai trūko, tai paskutinius klausimus teko spėjimo būdu "pavaryti" biggrin.gif Skaičių sekos man nepasirodė labai lengvos, bet pasukus galvą įmanoma išspręsti, sunkiau buvo su tais kitais skaičiavimais. Sėkmės visoms ir visiems! mirksiukas.gif

o kokie klausimai antroje dalyje? ta prasme panasus is pavyzdiniu tos situacijos? ir ar reikejo vel kazka skaiciuoti? aciu
Atsakyti
Prisijungiau prie sistemos, jau registruotis testui ir neber vietu 09.05 verysad.gif ... taip viska deliojausi tuo paciu vaziavimu unsure.gif ... tai kiek jie talpina ten zmogiuku ?
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 29, 13:37)
Prisijungiau prie sistemos, jau registruotis testui ir neber vietu 09.05  verysad.gif  ... taip viska deliojausi tuo paciu vaziavimu  unsure.gif ... tai kiek jie talpina ten zmogiuku ?


iki 20.
O kada yra vėliausia data registravimuisi: +2/3 sav.? Ar galite tarkim lapkričiui užsiregistruoti? Nes tikrai, labai išsitempia tie konkursai, kol visi išsilaiko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taram_Pampam: 29 rugpjūčio 2013 - 13:43
QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 08 29, 14:42)
iki 20.
O kada yra vėliausia data registravimuisi: +2/3 sav.? Ar galite tarkim lapkričiui užsiregistruoti? Nes tikrai, labai išsitempia tie konkursai, kol visi išsilaiko...

Yra anksciau ir datu, bet man buvo reikalinga si data sad.gif ... nu ka ant smugio persikeliau visus reikalus i 09.11, uzsiregistravau. Bandysim laime smile.gif

Kazkas rase, kad galima dalyvaut konkurse ir paskui islaikyt ta testa, tik va cia man klausimas, jei jo neislaikys tas asmuo net du kartus g.gif o pvz. konkursa praeis ? ar ne taip busiu supratusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 29, 15:25)
Kazkas rase, kad galima dalyvaut konkurse ir paskui islaikyt ta testa, tik va cia man klausimas, jei jo neislaikys tas asmuo net du kartus  g.gif o pvz. konkursa praeis ? ar ne taip busiu supratusi  g.gif


Galite pateikt dokumentus konkursui, bet jei per nustatytą laiką neišlaikysit BGT, nieks jūsų į antrą dalį nesikvies ir į kalbas nesileis biggrin.gif Man taip atrodo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 08 29, 15:25)
Kazkas rase, kad galima dalyvaut konkurse ir paskui islaikyt ta testa, tik va cia man klausimas, jei jo neislaikys tas asmuo net du kartus  g.gif o pvz. konkursa praeis ? ar ne taip busiu supratusi  g.gif

tai kad niekas taip nerase tongue.gif rasiau, kad pateikt dokumentus galima, o pateikus registruotis laikyti testa 4u.gif ir uzsiregistravus konkursui ismeta daugiau testo laikymo laiku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Įdomi @ 2013 08 29, 15:46)
Galite pateikt dokumentus konkursui, bet jei per nustatytą laiką neišlaikysit BGT, nieks jūsų į antrą dalį nesikvies ir į kalbas nesileis biggrin.gif Man taip atrodo ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Galbut jau yra dalyvavusiu konkurse įstaigoje? Idomu kaip pačiose istaigose viskas vyksta 4u.gif
Atsakyti