Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(saldinike @ 2013 08 26, 10:19)
nesigilinkit vistiek neteisingai yra biggrin.gif kas jau laikėte gal galit pasakyti ar buvo kam pakliuvusios tokios užduotys kaip pabaigti žodžius kai duotos tik pirmosios raidės ar kažkas panašaus smile.gif

man nebuvo
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2013 08 26, 10:33)
man nebuvo


man dar kyla klausimų dėl tų uždavinukų ,gal galit kokį pavyzdį parašyti kas tai per uždaviniai ir kiek jų ten yra smile.gif
Papildyta:
Ai ir dar su tom figūrom ar jos sudėtingos yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saldinike @ 2013 08 26, 18:35)
man dar kyla klausimų dėl tų uždavinukų ,gal galit kokį pavyzdį parašyti kas tai per uždaviniai ir kiek jų ten yra smile.gif
Papildyta:
Ai ir dar su tom figūrom ar jos sudėtingos yra smile.gif

figūros buvo bent jau man kelios nesunkios, viena tik sunki buvo, panašių galima rasti atliekant IQ testus, yra nemokamų, pasibandykit
o uždaviniai, tai jau kažkas rašė, nepatingėkit paieškoti, su procentais....man pvz. buvo paskaičiuoti kokį procentą nuo vidutinio sudaro tam tikrai kategorijai priklausančių darbuotojų, vyrų atlyginimas. ir duota lentelė su daug kategorijų, su vyrai ir moterys na ir variantai, reik paskaičiuoti ir pasirinkti
Atsakyti
QUOTE(ailima @ 2013 08 26, 18:47)
figūros buvo bent jau man kelios nesunkios, viena tik sunki buvo, panašių galima rasti atliekant IQ testus, yra nemokamų, pasibandykit
o uždaviniai, tai jau kažkas rašė, nepatingėkit paieškoti, su procentais....man pvz. buvo paskaičiuoti kokį procentą nuo vidutinio sudaro tam tikrai kategorijai priklausančių darbuotojų, vyrų atlyginimas. ir duota lentelė su daug kategorijų, su vyrai ir moterys na ir variantai, reik paskaičiuoti ir pasirinkti

ačiū smile.gif mokysimės toliau
Atsakyti
Pasiskaitymui, apie pakaitinių perkėlimą tarnybinio kaitumo būdu, bet jei gerai supratau, tai pakaitinis gali būti perkeliams tik iš vienos pakaitinio į vietos, į kitą:

http://www.delfi.lt/...s.d?id=62163917
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murinka: 27 rugpjūčio 2013 - 07:02
o pakaitiniu atrankoms teises aktu sarasas nera skelbiamas? svarstau, is ko ir kaip geriau ruostis 4u.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif
Gal yra klaipedėčių laikiusiu šiandien BG testuką, kaip sekėsi ar labai baisu buvo ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Skelbiamame konkurse yra reikalavimas moketi anglu k. A2 lygiu, tai cia dar reikia atskirai kazkoki testa laikyti?
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2013 08 28, 08:20)
Sveikos. Skelbiamame konkurse yra reikalavimas moketi anglu k. A2 lygiu, tai cia dar reikia atskirai kazkoki testa laikyti?

Taip, reikia laikyti testą vienoje iš pripažįstamų įstaigų ir gauti pažymą apie nustatytą kalbos lygį 4u.gif
Atsakyti
Tai taip išeina, kad be reikalo univere mokemes anglų kalbos, jeigu jos nepripažįsta.
Atsakyti
QUOTE(Ingulyte @ 2013 08 28, 09:33)
Tai taip išeina, kad be reikalo univere mokemes anglų kalbos, jeigu jos nepripažįsta.

Visi mokėmės, bet mūsų išmokimo lygis labai skirtingas 4u.gif
Atsakyti
O gal kas jau laikėte, kurioje nors iš nurodytų bendrovių anglų kalbos testą? Jeigu galite pasidalinkite informaciją ar gal teko girdėti, kurioje įstaigoje lengvesni testai, užduotys ir panašiai smile.gif. Kokios užduotys Jums pasitaikė? Kalbėjausi su VšĮ „Užsienio kalbų mokymo centras“, tai norint laikyti pas juos testą reikia užsiregistruoti prieš 2 dienas. Taip pat galima pasiimti papildomų pamokų pasirengti testui. Vienos akademinės pamokos kaina 50 Lt.
Atsakyti