Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

o jums rodo Kaune laisvų vietų nesuprantu man pasirinkus Kauna nerodo kad galeciau pasirinkti kokia dieną, tušti balti langeliai, tai ar nėra ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(styga31 @ 2013 09 30, 08:26)
o jums rodo Kaune laisvų vietų nesuprantu  man pasirinkus Kauna nerodo kad galeciau pasirinkti  kokia dieną, tušti balti langeliai, tai ar nėra ar kaip?

Nėra laisvų vietų.
Atsakyti
Sveiki,

norėjau paklausti dirbančių valstybės tarnyboje. Jei artimas giminaitis teistas administracine tvarka ar galiu dirbti valstybės tarnyboje? Taip pat jam pareikšti įtarimai baudžiamojoje byloje ir paskirta kardomoji priemonė - pasižadėjimas neišvykti.
Atsakyti
QUOTE(Fille @ 2013 09 30, 09:43)
Sveiki,
norėjau paklausti dirbančių valstybės tarnyboje. Jei artimas giminaitis teistas administracine tvarka ar galiu dirbti valstybės tarnyboje? Taip pat jam pareikšti įtarimai baudžiamojoje byloje ir paskirta kardomoji priemonė - pasižadėjimas neišvykti.

neturiu kompetencijos atsakyti, bet manau, kad jūs juk asmeniškai neatsakote už visus suaugusius savo šeimos narius ir giminaičius blush2.gif

----

Radau besidomintiems VT visai naudingą portalą
Atsakyti
as kiek zinau, kad visokie artimi giminaiciu teistumai ir pan turi itakos jau dirbanciam tikrai. ir del aukstinimu ir del esamu pareigu. kadangi turiu seimoje policijs pareigunu pas juos tas pats. ir pvz jei esu to asmens dukra, net mano vyro teistumas turi itakos.
pagal vt istatyma artimi zmones ir yra aisku, vaikai, ir tt..bei ju sutuoktiniai. ir net sutuoktiniu vaikai, seserys broliai.

bet uzimti kazkokias pareigas manau tikrai galite, tik gal ne visas. pasiskambinkit i vt deparamenta, tiksliau papasakotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 30 rugsėjo 2013 - 11:26
QUOTE(Fille @ 2013 09 30, 09:43)
Jei artimas giminaitis teistas administracine tvarka ar galiu dirbti valstybės tarnyboje?

Nematau priežasčių kodėl ne.
Atsakyti
Ar kas nors laikėte vadovavimo gebėjimų testą? Kaip jam ruoštis? Kokios ten užduotys, situacijos, ar tiesiog pokalbis su ekspertais? Nurodytas sąrašas 12 šaltinių, o ar tikrai verta skaityti? Labai prašau, jeigu kas laikėte šį testą, pasidalinkite patirtimi.
Atsakyti
QUOTE(rupestelis @ 2013 09 29, 21:10)
sveikutės,
norėjau paklausti, gal kas nors (iš išlaikiusių BG testą) jau dalyvavo pokalbyje dėl darbo vietos? Kokio tipo tie pokalbiai, nes man parašė, kad klausimai nebus iš teisės aktų g.gif


Man teko dalyvauti, klausimai nebuvo is teises aktu, bet butent is institucijos veiklos, ta prasme buvo tikrinamos zinios susijusios su pareigomis, nors klausimai buvo gan pavirsutiniski. Cia manau nuo istaigos ir komisijos priklauso, nes kitur daugiau motyvacinio tipo klausimus uzduoda.
Atsakyti
Po ilgo laiko tarpo dalyvauju konkurse i VT. Dokumentai pateikti, bendruju gebejimu testas islaikytas (vos ne is gatves tiesiai i testavima lotuliukas.gif). Dabar iskilo klausimas, ar reikia dar kazkur kreiptis, pvz. pranesinet istaigai, kurios konkurse dalyvauju, kad testa islaikiau? Is kur man zinot data, kada bus galutinis etapas- taip suprantu, pokalbis pacioje istaigoje? Laukt ziniu- skambucio, e-mail ar dar kazko? g.gif Per kiek laiko panasiai nuo konkurso paskelbimo buna jau aisku, darbas tavo ar ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 09 30, 16:30)
- ar reikia dar kazkur kreiptis, pvz. pranesinet istaigai, kurios konkurse dalyvauju, kad testa islaikiau?
-- Is kur man zinot data, kada bus galutinis etapas- taip suprantu, pokalbis pacioje istaigoje? Laukt ziniu- skambucio, e-mail ar dar kazko? g.gif Per kiek laiko panasiai nuo konkurso paskelbimo buna jau aisku, darbas tavo ar ne ax.gif


Pirmiausia atsakysiu į pajuodintą kl. dalį (kažkaip pralinkmino smile.gif ): būna aišku, darbas tavo ar ne, ne nuo konkurso paskelbimo, o nuo jo laimėjimo 4u.gif

- nereikia pranešinėti apie BGT išlaikymą, viską jie sistemiškai mato;
-- kaip suprantu jūs gavote ats., kad atitinkate ir esate užregistruota dalyvauti konkrečiame konkurse? Tokiu atveju jums praneš, kada vyks konkursas.


Papildyta:

*pralinksmino 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 30, 16:37)
Pirmiausia atsakysiu į pajuodintą kl. dalį (kažkaip pralinkmino  smile.gif ): būna aišku, darbas tavo ar ne, ne nuo konkurso paskelbimo, o nuo jo laimėjimo  4u.gif


Na, sita tai as suprantu. Suprantu net tiek, kad aisku kieno darbas dar iki konkurso paskelbimo hihihi.gif Klausimo esme buvo- kiek praeina laiko nuo paskelbimo konkurso iki kol kazkas ji laimi. Apytiksliai g.gif Prie to pacio klausimas- lemetojas pradeda dirbt kada? Iskart? g.gif Duoda laiko is kito darbo iseit? g.gif Laimet konkursa vilciu nededu, bet esu zmogus, kuris nori viska susiplanuot tiek pagal esamas aplinkybes, tiek pagal galimas biggrin.gif Aisku, daznai Dievas pasijuokia is mano planu, bet vistiek...
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2013 09 30, 16:47)
Na, sita tai as suprantu. Suprantu net tiek, kad aisku kieno darbas dar iki konkurso paskelbimo hihihi.gif  Klausimo esme buvo- kiek praeina laiko nuo paskelbimo konkurso iki kol kazkas ji laimi. Apytiksliai g.gif Prie to pacio klausimas- lemetojas pradeda dirbt kada? Iskart? g.gif Duoda laiko is kito darbo iseit? g.gif Laimet konkursa vilciu nededu, bet esu zmogus, kuris nori viska susiplanuot tiek pagal esamas aplinkybes, tiek pagal galimas biggrin.gif Aisku, daznai Dievas pasijuokia is mano planu, bet vistiek...

niu niu niu, neperskaitėte VT įstatymo ir VT konkurso org. tvarkos aprašo blush2.gif biggrin.gif

QUOTE
Konkursas turi įvykti ne anksčiau kaip po 23 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai, užsiregistravimo atlikti bendrųjų gebėjimų testą ar tikrintis vadovavimo gebėjimus, išskyrus atvejus, kai visi konkurse dalyvaujantys pretendentai yra pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas sąraše, o kai organizuojamas konkursas į vadovaujančiojo valstybės tarnautojo pareigas, – ir kai jų vadovavimo gebėjimai yra patikrinti Aprašo nustatyta tvarka. Tokiu atveju konkursas gali įvykti ne anksčiau kaip po 5 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai, informavimo apie atitiktį bendriesiems ir specialiesiems reikalavimams. Konkursas turi įvykti ne vėliau nei per 3 mėnesius nuo konkurso paskelbimo Aprašo 20 punkte nustatyta tvarka.
Apie konkurso datą, laiką ir vietą konkursą organizuojanti įstaiga praneša pretendentams per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą arba elektroniniu paštu ne vėliau kaip prieš 5 darbo dienas iki konkurso pradžios.



Žinau, kad k. laimėjimas, kai perkeliama į kitą instituciją ir kai perkeliama į aukštesnes pareigas toje pačioje arba kitoje V. institucijoje turi įvykti per 17 k.d. nuo laimėjimo, rašytiniu laimėtojo sutikimu. O kai naujai laimi - reikia paskaityti įstatyme, neatgaminu šiuo metu 4u.gif Bet irgi kažkoks laikas yra sutariamas.

O planuoti, žinoma, nieko keisto, kaip tik sveikintina. Sėkmės. Ir praneškite, kaip sekėsi, kaip vyko, kokie klausimai, ar praktinė užd... 4u.gif
Atsakyti