Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Sveiki 4u.gif
Noriu padekot visiems, kad nepatingit pasidalint informacija, su jumis tikrai drasiau drinks_cheers.gif
As kita savaite bandysiu laikyti BG testa Kaune.
Gal kam pravers, nufotkinau kelis lapus is Joe Cameron knygos, kokybe nekokia, bet suprasti galima
IQ testai
Atsakyti
KAS IŠLAIKĘ TESTĄ - prašau pagalbos paaiškinti, kokį sprendimo būdą naudojot sprendžiant antroje dalyje uždavinius-lenteles, kaip, kad pvz. "Kiek paliktumėte darbuotojų, įvertinant, kad įdiegtos naujos IT, kad liktų tas pats kokybės aptarnavimo proc. ir t.t." kažkas panašaus, kas laikėt tikrai atsiminsit ... ten dar keletas panašaus stiliaus buvo ????? AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 26, 15:55)
Nelabai sutikčiau, kad nieko neprarasi. Man asmeniškai labiausiai gaila sugaišto laiko mokantis krūvas įstatymų, kurių po to niekad nereiks (t.y. jei nelaimėsi konkurso).


NMA tikrai vyksta daug konkursų, kuriuose verta dalyvauti. Aš ten labai daug žmonių pažįstu, kurie įsidarbino ne per pažįstamus. Užtat žinau atvejų net keletą, kai rengė konkursus, į kuriuos niekas neatvyko, nors reikalavimai buvo tikrai maži. O juk būtų lengvai laimėję smile.gif Niekada negali žinot 100 proc., bet dalyvauti tikrai verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 26, 20:27)
KAS IŠLAIKĘ TESTĄ - prašau pagalbos paaiškinti, kokį sprendimo būdą naudojot sprendžiant antroje dalyje uždavinius-lenteles, kaip, kad pvz. "Kiek paliktumėte darbuotojų, įvertinant, kad įdiegtos naujos IT, kad liktų tas pats kokybės aptarnavimo proc. ir t.t." kažkas panašaus, kas laikėt tikrai atsiminsit ... ten dar keletas panašaus stiliaus buvo ????? AČIŪ  4u.gif

Šitų užduočių visiškai nesupratau, kaip skaičiuot, ir teko spėliot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 26, 20:27)
prašau pagalbos paaiškinti, kokį sprendimo būdą naudojot sprendžiant antroje dalyje uždavinius-lenteles
ten dar keletas panašaus stiliaus buvo ????? AČIŪ  4u.gif


Kiekvienas uždavinys yra individualus. Skirtingi skaičiai, situacijos, punktai, jų kiekiai ir t.t. Prisipažinsiu, iš 8 užd. 4 tikrai spėjau, mėginau skaičiuoti, bet pamačiau laiką, tiksliau jo nebebuvimą, tai teko spėti smile.gif Bet nors pasikartosiu II dalis tikrai sunkesnė už I - net spėjant galima išlaikyti mirksiukas.gif tuo labiau, kad matai savo galimybes po 4 įstatyminių klausimų - ar gali sau leisti spėlioti, ar ne, nes dar laukia ir komunikaciniai 8 klausimai. Jeigu įdomu, surinkau 16 II dalyje blush2.gif dėl vieno įstatymo kl. nebuvau tikra, 4 uždavinius spėjau ir taip pat dėl vieno komunikacinio rinkausi iš 2 ats. variantų, kuris labiau tiktų, nes atrodė, kad tinka abu doh.gif taip, kad manau yra tikimybė ir spėjant pataikyti, ir žinoma išlaikyti. Tikiuosi, nuraminau smile.gif

O dėl panašumo: iš 8 uždavinių 4-5 tokio tipo. Matot, kad nesuprantant, ar laikas tiksi - spėjat ir einat prie kitų kl.
Atsakyti
QUOTE(litavkasam @ 2013 09 26, 20:42)
NMA tikrai vyksta daug konkursų, kuriuose verta dalyvauti. Aš ten labai daug žmonių pažįstu, kurie įsidarbino ne per pažįstamus. Užtat žinau atvejų net keletą, kai rengė konkursus, į kuriuos niekas neatvyko, nors reikalavimai buvo tikrai maži. O juk būtų lengvai laimėję smile.gif Niekada negali žinot 100 proc., bet dalyvauti tikrai verta  mirksiukas.gif

Nenoriu kurti sąmokslo teorijų, bet ar tikrai neatsirasdavo norinčių dalyvauti g.gif Esu nusiuntus dokumentus dalyvauti (dar senąją tvarką) keliuose konkursuose, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jokio atsakymo nesulaukus padariau prielaidą, kad kiti kandidatai buvo geresni (išsilavinimu, darbo patirtimi ar pan.), tai manęs net nekvietė. Reikalavimus tikrai atitikau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 27 rugsėjo 2013 - 08:35
QUOTE(@nda @ 2013 09 27, 10:34)
Nenoriu kurti sąmokslo teorijų, bet ar tikrai neatsirasdavo norinčių dalyvauti  g.gif  Esu nusiuntus dokumentus dalyvauti (dar senąją tvarką) keliuose konkursuose, bet tuo viskas ir baigdavosi. Jokio atsakymo nesulaukus padariau prielaidą, kad kiti kandidatai buvo geresni (išsilavinimu, darbo patirtimi ar pan.), tai manęs net nekvietė. Reikalavimus tikrai atitikau.


Visokių atvejų matyt pasitaiko, negaliu žinot, kaip ten būna kartais. Aš tik manau, kad kalbant apie tokią didelę įstaigą tikrai neverta griežtų išvadų daryti. Visaip ten būna ir dalyvauti tikrai verta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 26, 13:47)
Ten galima pasirinkti iš kokių sričių nori gali pasirinkti vien iš teisės aktų aš tai renkuosi , kad būtų iš naujų BGT užduočių, nežinau ar naudinga, bet man kaip nesusidūrusiai su trikampiukais ir kvadračiukais , tai naudinga  smile.gif


Sveikos, skaitinėjau jūsų pašnekesiu porą savaičių ir štai vakar laikiau BGT. Pirmajai daliai TIKRAI galima pasiruošti, bent jau susipažinti su sekom su figūrom tikrai reikėtų, su tais žodžiais tai jau laimės dalykas- nežinosi ką naujo jie sugalvos. Taigi pirmoj daly pelniau 36 teisingus ats rolleyes.gif

o antra dalis... nemenkai nustebino ir tikrai laiko žiaaauriai trūksta. Gal ne tiek trūksta kiek jaučiamas spaudimas kai pats matai kaip jis bėga doh.gif kai žiūri jog 12 min liko o kokie 8 dar klausimai likę. Tiesa spėjau į visus įsigilinti, sprendžiamus lygtai visus išsprendžiau (buvo tik gal 3 kokie), nei dėl įstatymų nei dėl kitų tekstinių tikrai nebuvau tikra- ar gerai ar blogai atsakiau. Žodžiu rezultatas 12/20 išlaikiau.

Pirmą dalį galėčiau dar eiti ir spręsti cool.gif , bet jau į antrą dalį daugiau nebenorėčiau papulti schmoll.gif biggrin.gif

SĖKMĖS VISOMS BESIRUOŠIANČIOMS 4u.gif
Atsakyti
[quote=Goniuke,2013 09 27, 14:20]
Sveikos, skaitinėjau jūsų pašnekesiu porą savaičių ir štai vakar laikiau BGT.


4u.gif 4u.gif 4u.gif Sveikinimai didžiausi, šaunuolė mirksiukas.gif , gal atmeni kokius klausimėlius iš antros dalies, nes jau pradedu bijoti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Goniuke @ 2013 09 27, 14:20)
BGT. Pirmajai daliai TIKRAI galima pasiruošti, bent jau susipažinti su sekom su figūrom tikrai reikėtų, su tais žodžiais tai jau laimės dalykas- nežinosi ką naujo jie sugalvos.
o antra dalis... nemenkai nustebino ir tikrai laiko žiaaauriai trūksta. Gal ne tiek trūksta kiek jaučiamas spaudimas kai pats matai kaip jis bėga doh.gif kai žiūri jog 12 min liko o kokie 8 dar klausimai likę.


Žiūriu, labai labai panašios visų pastaruoju metu laikančiųjų nuomonės ir patirtys thumbup.gif Dėl I d. lengvumo ir II d. laiko trūkumo.
Aš taip ir parašiau atsiliepimo anketoje, kad II d. stipriai trūksta laiko įsigilinti ax.gif Tegul daro išvadas smile.gif

Sveikinimai!
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 27, 15:25)
4u.gif  4u.gif  4u.gif Sveikinimai didžiausi, šaunuolė mirksiukas.gif , gal atmeni kokius klausimėlius iš antros dalies, nes jau pradedu bijoti... doh.gif


žinokit tikrai negaila, bet ten tokios ilgos painios užduotys kad neįmanoma atsiminti, net jei būčiau neišlaikiusi tos antros dalies, žinau kad papildomai nesiruoščiau, nes tai neįmanoma, tereikia kažkaip su savim susitvarkyti su stresu pakovoti, neskubėti ir nepergyventi. Ramiai skaityt ir pasirinkti TEISINGIAUSIĄ variantą o ne tą kaip iš tiesų elgtumeisi blush2.gif . Dėl laiko visos sakom kad trūksta bet aš išėjau likus 2 minutėm ir po manęs buvo likę gal 2-3 žmonės iš ~15. Reiškia visi išėję baigė spręsti nepasibaigus laikui unsure.gif Erzina ant galo tas brazdėjimas, stresuoji kai visi pradeda išeidinėt o tau dar ne vienas klausimas likęs doh.gif
Sakyčiau antroje dalyje ne klausimai svarbiausi o tai kaip tu moki kovoti su stresu.
Tikrai namuose tas užduotis spręsti per tą patį laiką būtų lengviau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Goniuke: 27 rugsėjo 2013 - 13:47
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Thea!: 27 rugsėjo 2013 - 14:14