Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 26, 09:27)
ok.normalus?o kuo tu geresni uz juos?gerai pazisti?ar reikia varyt apie kompetencija, kvalifikacija ir bla bla bla? nu kaip galima adekvaciai atsakyt i toki klausima, jei tu nepazisti tu zmoniu, ju darbo patirties...

man tai normalus irgi sis klausimas. issiauklejes zmogus i toki klausima ir atsakytu, kad nezino kitu kompetencijos, todel to ivertinti negali. tuo tarpu kitas pradeda vapet nesamones apie tai koks protingas, viskas mokantis ir visose srityse nusimanantis, nors neturi su niekuo palyginti. sita klausima atrankose kuriose pati sedejau esu girdejus, ir atsakyma man toki butent paaiskino.

QUOTE(luby_lou @ 2013 09 26, 09:27)
Nors mano asmeniska patirtis su nma ne kokia, tikrai manau, kad verta dalyvauti, juk nieko neprarasi. O bet kokiu atveju jeigu ir nelaimesi ir galvoji apie valstybes tarnyba, tikrai gera patirtis pokalbio, nes taip kaip nma, manes dar kolkas niekur nekamantinejo smile.gif ir siaip sansu laimeti tikrai yra, nes pazystu net keleta zmoniu kurie svariai nma per konkursa isidarbino smile.gif

taip taip. patvirtino i savivaldybeje vieta kandidatura, jei sito nepraeisiu eisiu ten dalyvauti, bus bent sioks toks vaizdas susidares.
Atsakyti
Nusipirkau ir aš iš valstybinis.lt savaitei testukus, norėčiau paklausti kas išlaikė ar yra tokių pačių testo klausimėlių per BGT? ir ar tikrai nebėra raidžių sekų ir išvadų pagrindimų? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 26, 12:30)
Nusipirkau ir aš iš valstybinis.lt savaitei testukus, norėčiau paklausti kas išlaikė ar yra tokių pačių testo klausimėlių per BGT? ir ar tikrai nebėra raidžių sekų ir išvadų pagrindimų? 4u.gif



o ten testukai iš teisės aktų? Naudinga? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zarazka @ 2013 09 26, 12:42)
o ten testukai iš teisės aktų? Naudinga? smile.gif

Ten galima pasirinkti iš kokių sričių nori gali pasirinkti vien iš teisės aktų aš tai renkuosi , kad būtų iš naujų BGT užduočių, nežinau ar naudinga, bet man kaip nesusidūrusiai su trikampiukais ir kvadračiukais , tai naudinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(luby_lou @ 2013 09 26, 10:27)
Nors mano asmeniska patirtis su nma ne kokia, tikrai manau, kad verta dalyvauti, juk nieko neprarasi.

Nelabai sutikčiau, kad nieko neprarasi. Man asmeniškai labiausiai gaila sugaišto laiko mokantis krūvas įstatymų, kurių po to niekad nereiks (t.y. jei nelaimėsi konkurso).

QUOTE(Lirtane @ 2013 09 26, 12:30)
Nusipirkau ir aš iš valstybinis.lt savaitei testukus, norėčiau paklausti kas išlaikė ar yra tokių pačių testo klausimėlių per BGT?

O jie žada, kad užduotys tokios pačios (t.y. paimtos iš testo)? Ar tik panašios?
Atsakyti
o jeigu yra reikalavimas užsienio kalbai A1, ar irgi būtina eiti nustatinėti lygi?
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 09 26, 15:17)
o jeigu yra reikalavimas užsienio kalbai A1, ar irgi būtina eiti nustatinėti lygi?


O kodėl išimtis turėtų būti?
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 26, 15:31)
O kodėl išimtis turėtų būti?

nu kažkaip pagalvojau toks mažas lygis, patys mažiausias. Tai visi manau tokiam lygiui galėtų mokėti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 26, 14:55)

O jie žada, kad užduotys tokios pačios (t.y. paimtos iš testo)? Ar tik panašios?

Yra visokių užduočių kitos iš pavyzdinių paimtos, o žadėt tai tikrai nieko nežada. g.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 26, 10:27)
ok.normalus?o kuo tu geresni uz juos?gerai pazisti?ar reikia varyt apie kompetencija, kvalifikacija ir bla bla bla? nu kaip galima adekvaciai atsakyt i toki klausima, jei tu nepazisti tu zmoniu, ju darbo patirties...


As tai buciau labai laiminga, kad tik tokie klausimai butu.... As kai ejau is istatymo tokie atkapstyti, kur net nera pagrindas ir dar paklausiama is kito galo. Zodziu esme turi labai gerai moketi istatyma ir dar is kito galo i ji atsakyti.
O to klausimo kuom esate geresnis uz kitus nesupraskite tiesiogiai, nereikia kitu kritikuoti, ju pazinti. Esme isvardinti savo privalumus, stipriasias savybes tinkancias kandadituojamai pozicijai. Tai galima pritaikyti is analogisko darbo patirties, is charakterio savybiu, sis klausimas tikrai lengvas ir protingas sakyciau. Pats save turi gerai pateikti pirmiausia, norint, kad kiti ivertintu.....
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 26, 13:55)
Nelabai sutikčiau, kad nieko neprarasi. Man asmeniškai labiausiai gaila sugaišto laiko mokantis krūvas įstatymų, kurių po to niekad nereiks (t.y. jei nelaimėsi konkurso).


bet nesimokydamas tu nereikalingu istatymu ir nenuejes i pokalbius niekada ir nelaimesi.O kiekvienos zinios, kokios jos bebutu, yra reikalingos. ruosdamasis 5 konkursam, ziurek 6 jau busi visiskai is anskciau pasiruoses ir ramiai keliausi i pokalbi.

nzn, nebent po konkurso visos zinios pamirstamos. as asmeniskai bent pagrindus isimenu tikrai ilgam laikui.
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 26, 12:30)
Nusipirkau ir aš iš valstybinis.lt savaitei testukus, norėčiau paklausti kas išlaikė ar yra tokių pačių testo klausimėlių per BGT? ir ar tikrai nebėra raidžių sekų ir išvadų pagrindimų? 4u.gif



Valstybinis.lt visgi isbadziau is vakaro pries BGT valandelei, tai tiek ir temaciau, bet kiek jau teko susidurti, kazkas panasaus buvo tik su figurom (o tokio tipo internete daug galima ir taip rasti), o daugiau nieko....Lenteles tame valstybinis.lt juokingos, o realiam tai reikejo gerai galva palauzyti. Raidziu seku ir isvadu pagrindimo tikrai nebera.
Atsakyti