Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 25, 22:28)
aa, as maniau kazkaip, kad siaip renkasi to skyriaus vadovas.

dalvauja ir jis komisijoj 4u.gif

man tik pora kartų teko dalyvaut komisijoj ir tai gan seniai. tai tokių čiūdų būna kad šakės biggrin.gif paklausia, ar žino žmogus, kiek uždirba tarnautojas, į kurio poziciją pretenduoja. pradeda svaigti apie 3-4 t. į rankas smile.gif paklausia, ko tikitės iš šio darbo. atsako - kad kolektyvas būtų linksmas ir į mokslus kad be problemų išleistų doh.gif biggrin.gif paskui tokie matyt komentarus internete rašo biggrin.gif arba paklausia, kuo įstaiga užsiima, nieko negali pasakyt. bent tokius dalykus tikrai reiktų sugebėt atsakyt, manau. arba čia iškritikuotas klausimas "kuo tu geresnis už kitus kandidatus", kas jame blogo g.gif normalus klausimas gi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 25 rugsėjo 2013 - 21:50
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 21:48)
dalvauja ir jis komisijoj  4u.gif

man tik pora kartų teko dalyvaut komisijoj ir tai gan seniai. tai tokių čiūdų būna kad šakės biggrin.gif paklausia, ar žino žmogus, kiek uždirba tarnautojas, į kurio poziciją pretenduoja. pradeda svaigti apie 3-4 t. į rankas smile.gif paklausia, ko tikitės iš šio darbo. atsako - kad kolektyvas būtų linksmas ir į mokslus kad be problemų išleistų  doh.gif  biggrin.gif paskui tokie matyt komentarus internete rašo  biggrin.gif arba paklausia, kuo įstaiga užsiima, nieko negali pasakyt. bent tokius dalykus tikrai reiktų sugebėt atsakyt, manau. arba čia iškritikuotas klausimas "kuo tu geresnis už kitus kandidatus", kas jame blogo  g.gif normalus klausimas gi.


nu esu as atrankose sedejus privaciame sektoriuje. yra teke matyti ipatingu variantu, bet ne tokiu biggrin.gif
labai tikiuosi, kad visi be manes tokie ir bus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 25, 22:55)

labai tikiuosi, kad visi be manes tokie ir bus biggrin.gif


biggrin.gif

bet kokiu atveju, kuo dideliausios sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 21:58)
biggrin.gif

bet kokiu atveju, kuo dideliausios sėkmės  4u.gif

Aciu!
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 25, 21:27)
Islaikiau  clap.gif.


Sveikinimai smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 22:48)
dalvauja ir jis komisijoj  4u.gif

man tik pora kartų teko dalyvaut komisijoj ir tai gan seniai. tai tokių čiūdų būna kad šakės biggrin.gif paklausia, ar žino žmogus, kiek uždirba tarnautojas, į kurio poziciją pretenduoja. pradeda svaigti apie 3-4 t. į rankas smile.gif paklausia, ko tikitės iš šio darbo. atsako - kad kolektyvas būtų linksmas ir į mokslus kad be problemų išleistų  doh.gif  biggrin.gif paskui tokie matyt komentarus internete rašo  biggrin.gif arba paklausia, kuo įstaiga užsiima, nieko negali pasakyt. bent tokius dalykus tikrai reiktų sugebėt atsakyt, manau. arba čia iškritikuotas klausimas "kuo tu geresnis už kitus kandidatus", kas jame blogo  g.gif normalus klausimas gi.




Bet juk tai mazuma. Tokiu neadekvaciu. Cia gal ant juoko tokie eina, ar kokio velnio. Puske mano VMI dalyvaudavo komisijose, nei vieno tokio čiudno neminejo g.gif Dauguma apsiskaite, pasiruose.
O tokie keli dundukai ir sudaro ivaizdi, kad konkursuose dalyvauja nepasiruose zmones, kurie paskui tik ir skundziasi protegavimu
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 22:48)
tokių čiūdų būna kad šakės biggrin.gif
[/color]

Man teko geresnį girdėti:
- Kodėl norite pas mus dirbti?
- Mama liepė darbą susirasti.
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 24, 22:12)
unsure.gif kaip suprantu nepasirinko taves?
nelaimejai ir tu? o komisija sudaro virsininkai is agenturos, skyriu, poskyriu?kas?

matyt su NMA viskas aisku sad.gif deja...


ne nelaimejau, bet kazkaip delto labai ir nepergyvenau...pas mane bent jau komisijoje kiek pamenu buvo direktoriaus pavaduotojas, skyriaus vadove, kuriame pareigos buvo, dar viena darbuotoja is to skyriaus, personalo skyriaus vadove ir dar vienas vyrukas, kurio pareigu neprisimenu. Kas juokingiausia, kad auksciausias pareigas uzimantis komisijos narys buvo tikrai malonus ir smagiai bendrajantis, o kiti tai nelabai malonus zmones smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 21:48)
čia iškritikuotas klausimas "kuo tu geresnis už kitus kandidatus", kas jame blogo  g.gif normalus klausimas gi.

ok.normalus?o kuo tu geresni uz juos?gerai pazisti?ar reikia varyt apie kompetencija, kvalifikacija ir bla bla bla? nu kaip galima adekvaciai atsakyt i toki klausima, jei tu nepazisti tu zmoniu, ju darbo patirties...
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 25, 15:50)
o tai sitas klausimas buvo?smile.gif

paskaiciau cia jusu nuomones apie nacionaline mokejima agentura ir taip dvejoju. pakviete i atranka del vietos pagal db. kviecia vilniuje, nors kitam mieste vieta. sakau gal bent cia geras zenklas...nors realiai gal tai nieko nereiskia.
pliusas tas, kad parasyta is ko ruostis pokalbiui reikia, tiksliai. tai va galesiu ir as pasidalinti.
na bet is esmes, nedalyvausi , tikrai nelaimesi.


Nors mano asmeniska patirtis su nma ne kokia, tikrai manau, kad verta dalyvauti, juk nieko neprarasi. O bet kokiu atveju jeigu ir nelaimesi ir galvoji apie valstybes tarnyba, tikrai gera patirtis pokalbio, nes taip kaip nma, manes dar kolkas niekur nekamantinejo smile.gif ir siaip sansu laimeti tikrai yra, nes pazystu net keleta zmoniu kurie svariai nma per konkursa isidarbino smile.gif
Atsakyti
sakykit, o vtd islaikius ta BGT ar imanoma kaip suzinot kur padarei klaidas?nes kaip supratau teisingu atsakymu ir nesuzinosi..
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 26, 10:44)
sakykit, o vtd islaikius ta BGT ar imanoma kaip suzinot kur padarei klaidas?nes kaip supratau teisingu atsakymu ir nesuzinosi..


Neįmanoma.

Kad paskui klausimų ir teisingų ats. neplatintų.
Atsakyti