Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(j.ole @ 2013 09 24, 22:24)
Jo, isejau. Kai kurie uztruko 3, kiti 7 min.

o daug buna pretendentu?

aplamai, kai vyksta konkursai jau istaigoj, tai visi, kas pretenduoja vienoj vietoj po durim laukia, kol pakvies?o toliau?ateini, sedai ant kedes pries ta komisija ir tie klausineja/apziurineja? biggrin.gif jauciu,jei atvaryciau pamatyciau 10 zmoniu po durim, laukianciu,tai isvaryciau net neuzejus doh.gif tokia jau baile doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 25, 09:45)
o daug buna pretendentu?

aplamai, kai vyksta konkursai jau istaigoj, tai visi, kas pretenduoja vienoj vietoj po durim laukia, kol pakvies?o toliau?ateini, sedai ant kedes pries ta komisija ir tie klausineja/apziurineja?  biggrin.gif jauciu,jei atvaryciau pamatyciau 10 zmoniu po durim, laukianciu,tai isvaryciau net neuzejus doh.gif tokia jau baile doh.gif



Ateini i istaiga, uzsiregistruoji, tada nusiveda visus ten, kur vyks "apklausa" biggrin.gif Kviecia pagal pavardes. Visi laukia netoliese. Uzejus prisistato, pranesa, kad bus irasinejama ir pradeda klausinet. Pretendentu kiekis ivairus - tai 15, tai 5. Bijot nera ko, nieks nesimusa biggrin.gif
Atsakyti
Labutis, prisijungiu ir aš į Jūsų gretas laikysiu BGT. Na ką mokinamės 4u.gif Su skaičiukais nedraugauju juodai doh.gif , oi kaip viskas supainiota man.
Įkeliu vieną užduotėlę galvėles pramankštinti
Susitikimo metu, kai bandote paaiškinti savo poziciją, kolega jus pertraukia sakydamas, kad kalbate nesąmones, ir pateikia savo nuomonę. Visa grupė sutinka su kito asmens nuomone, nors jūs net nebaigėte išsakyti savo idėjos. Jaučiate, kad jūsų idėja taip pat verta dėmesio. Be to, kito asmens pateiktas planas turi akivaizdžių trūkumų. Grupė jau nori pereiti prie kitos temos. Koks jūsų elgesys šioje situacijoje būtų labiausiai tikėtinas?
A) Pasakysite, kad manote, jog kito asmens pateikta idėja yra bevertė ir, jei jis nebūtų jūsų nutraukęs, grupė būtų turėjusi galimybę išgirsti jūsų idėją. Ir tada pateiksite tai, ką planavote sakyti
cool.gif Kadangi grupė nori pereiti prie kitos temos, jūs nenorite užtęsti susitikimo ginčydamasis, bet visiems nusiųsite elektroninį laišką, kuriame pateiksite alternatyvią idėją ir paprašysite ją pakomentuoti ar aptarti kitame susirinkime.
C) Leisite grupei tęsti darbą ir elgtis pagal kito darbuotojo pateiktą pasiūlymą, nes visa grupė su juo sutinka, tačiau imsitės iš anksto ruoštis problemoms, kurių kils įgyvendinant sprendimą.
D) Nepaisant to, kad užtęsite susirinkimą, jūs aiškiai pasakysite, kad vertinate kito asmens pateiktą sprendimą, bet matote kai kurias galimas šio sprendimo problemas ir norėtumėte pateikti alternatyvą. O tuomet pateiksite savo poziciją.
koks atsakymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lirtane: 25 rugsėjo 2013 - 14:02
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 25, 14:59)
Labutis, prisijungiu ir aš į Jūsų gretas laikysiu BGT. Na ką mokinamės 4u.gif Su skaičiukais nedraugauju juodai doh.gif , oi kaip viskas supainiota man.
Įkeliu vieną užduotėlę galvėles pramankštinti
Susitikimo metu, kai bandote paaiškinti savo poziciją, kolega jus pertraukia sakydamas, kad kalbate nesąmones, ir pateikia savo nuomonę. Visa grupė sutinka su kito asmens nuomone, nors jūs net nebaigėte išsakyti savo idėjos. Jaučiate, kad jūsų idėja taip pat verta dėmesio. Be to, kito asmens pateiktas planas turi akivaizdžių trūkumų. Grupė jau nori pereiti prie kitos temos. Koks jūsų elgesys šioje situacijoje būtų labiausiai tikėtinas?
A) Pasakysite, kad manote, jog kito asmens pateikta idėja yra bevertė ir, jei jis nebūtų jūsų nutraukęs, grupė būtų turėjusi galimybę išgirsti jūsų idėją. Ir tada pateiksite tai, ką planavote sakyti
  cool.gif Kadangi grupė nori pereiti prie kitos temos, jūs nenorite užtęsti susitikimo ginčydamasis, bet visiems nusiųsite elektroninį laišką, kuriame pateiksite alternatyvią idėją ir paprašysite ją pakomentuoti ar aptarti kitame susirinkime.
C) Leisite grupei tęsti darbą ir elgtis pagal kito darbuotojo pateiktą pasiūlymą, nes visa grupė su juo sutinka, tačiau imsitės iš anksto ruoštis problemoms, kurių kils įgyvendinant sprendimą.
D) Nepaisant to, kad užtęsite susirinkimą, jūs aiškiai pasakysite, kad vertinate kito asmens pateiktą sprendimą, bet matote kai kurias galimas šio sprendimo problemas ir norėtumėte pateikti alternatyvą. O tuomet pateiksite savo poziciją.
koks atsakymas?

d
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 25, 13:59)
Labutis, prisijungiu ir aš į Jūsų gretas laikysiu BGT. Na ką mokinamės 4u.gif Su skaičiukais nedraugauju juodai doh.gif , oi kaip viskas supainiota man.
Įkeliu vieną užduotėlę galvėles pramankštinti


o tai sitas klausimas buvo?smile.gif

paskaiciau cia jusu nuomones apie nacionaline mokejima agentura ir taip dvejoju. pakviete i atranka del vietos pagal db. kviecia vilniuje, nors kitam mieste vieta. sakau gal bent cia geras zenklas...nors realiai gal tai nieko nereiskia.
pliusas tas, kad parasyta is ko ruostis pokalbiui reikia, tiksliai. tai va galesiu ir as pasidalinti.
na bet is esmes, nedalyvausi , tikrai nelaimesi.
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 24, 21:01)
bet as jau nieko nebeziuresiu, kadangi ryt jau laikausi BGT


Kaip sekėsi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Auštara @ 2013 09 25, 15:18)

Man irgi čia vienareikšmiškai d) - į šituos klausimus reikia atsakyti ne kaip jūs elgtumėtės konkrečioj situacijos, o kaip reikėtų elgtis.
Atsakyti
QUOTE(Lirtane @ 2013 09 25, 14:59)
koks atsakymas?


Ats yra ir pavyzdiniuose kl.:

Teisingausias elgesys šioje situacijoje yra d. Tai parodo jūsų atkaklumą ir gebėjimą kvestionuoti visiems priimtino sprendimo teisingumą. Be to, tai padarote tinkamai. Svarbu klausimą iškelti dabar, net jei susirinkimas užtruks, ir viską išsiaiškinti, nei vėliau turėti spręstinų problemų.

Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 25, 16:30)
Kaip sekėsi?  4u.gif


Islaikiau clap.gif. Visu pirma didelis aciu visoms pasidalinusioms informacija, atsakusioms i iskilusius klausimus. Tikrai be galo padejote.
Mano ispudziai apie BGT tokie:
Sekos buvo tikrai lengvos visas isprendziau, pirmoje dalyje sunkiausios lenteles man buvo, ko maziausiai bijojau. Jos tikrai sudetingos, nes reikejo paskaiciuoti su dideliais skaiciais dar su kableliais, su jom daug pragaisau, tai po to paskubom visa kita dariau.
Anra dalis, kurios labiau bijojau sekesi net geriau sakyciau, situacijos man lengvos pasirode, bet uzdaviniai doh.gif Po to nebesiblaskiau, ziurejau kur kazka suprantu sprendziu, kur ne spejau daug maz, nes juos visus ispresti tai laiko atima daug.
Man sunkiausia buvo tai, kad per stresa nebeiseina logiskai mastyti, galvoje tik mintis, ka tik speti ka tik speti. Bet galiausiai susikaupiau ir valiooooo clap_1.gif
Patarimas humanitarams, nors nesu is ju. Nepatingekit paskaitykit istatymus, nes tie 4kl tikrai gali isgelbeti, bent man su skaiciavimais antroje dalyje buvo 7 uzdaviniai....
Ir dar, nemazai cia rase ir pritariu - nesuprantat uzdavinio spekit, negaiskit laiko ir toliau spreskit, nes su vienu pragaisus ilgai, pritruksta laiko lengvesnem uzduotim....
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 25, 15:50)
paskaiciau cia jusu nuomones apie nacionaline mokejima agentura ir taip dvejoju. pakviete i atranka del vietos pagal db. kviecia vilniuje, nors kitam mieste vieta. sakau gal bent cia geras zenklas...nors realiai gal tai nieko nereiskia.
pliusas tas, kad parasyta is ko ruostis pokalbiui reikia, tiksliai. tai va galesiu ir as pasidalinti.
na bet is esmes, nedalyvausi , tikrai nelaimesi.

atrankos/konkursai ten visada vyksta Vilniuje, nesvarbu, kur darbo vieta bus. aišku, sudalyvaukit, nieko neprarasit gi smile.gif na, vidury atrankos neišlėkit, labai neprotingas čia žingsnis biggrin.gif
sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monmorensi: 25 rugsėjo 2013 - 21:20
QUOTE(Monmorensi @ 2013 09 25, 21:19)
atrankos/konkursai ten visada vyksta Vilniuje, nesvarbu, kur darbo vieta bus. aišku, sudalyvaukit, nieko neprarasit gi smile.gif na, vidury atrankos neišlėkit, labai neprotingas čia žingsnis  biggrin.gif
sėkmės 4u.gif

aa, as maniau kazkaip, kad siaip renkasi to skyriaus vadovas.
ne islekti is pokalbio viduryje man atrodo mazu maziausiai neprotinga. Suprantu, kad gali buti komisija ivairiausia, bet realiai jie nieko nepadarys, daugiu daugiausia taves nepasirinks.O jei jau nori issikalineti, tegu, ne visi zmones issiaukleje ir turintys takta. Jei jau ka galima atsikirsti realiai atgal smile.gif
As asmeniskai padirbejus esu tokioje imoneje, kuri ant viso sito uzgrudino gerai, tad niekas nebebaisu biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 25 rugsėjo 2013 - 21:50