Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 13:22)
na pas mane išsireiškimas nebuvo kažkokia konkrečia tema.

Pvz. The boss was mad because I called it a day at noon and went home.

Na ir klausimas, kas norėta pasakyti? taigi, jei nežinai, ką reiškia idioma "call it a day", sunku atsakyti...Ir tokių klausimų didžioji dalis.


Na tikrai nelengvi klausimai. Bet realiai koks cia mokejimo lygis nustatymas, pagal viena pasirinkta kriteriju -idiomas, jos gramatikos ziniu lygio neparodo. Tas nustebino mane, kad gramatikos mazai. Sakyciau gramatika, kalbejimas ir supratimas pagal mane ir turetu ta lygi nusakyti....
Atsakyti
QUOTE(cheryyta @ 2013 09 20, 14:47)
Sveiki, laikiau BG testaKlaipedoje ir man pavyko smile.gif pirma dalis tikrai nera sunki, o su antra truputi sunkiau, nes mano nuomone kai kuriom uzduotim atlikti per mazai laiko... daugiau galesiu pakomentuoti AZ smile.gif o del to straipsnio tai ten tik pikto zmogaus sapaliones, kuris tingejo bent kazkiek ruostis siam testui...

pritariu tau, nes as irgi laikiau sia savaite ir islaikiau, 1dalyje per 60min reikejo atsakyti 40kl, juos atsakiau gal per 30min, o 2daly sunkiau buvo del to, kad labai daug nereikalingo teksto(juk galima tuos klausimus uzduoti trumpai ir aiskiai), bet ten tycia ''primakaluota'' ir ju skaitymas uzima labai daug laiko, bet islaikiau ir ji, nors isidarbinti netikiu kad pavyks, nes konkurse reiks ne proto, o geros atminties, kad isiminti visus istatymus ir nutarimus per trumpa laika
Atsakyti
QUOTE(akebija @ 2013 09 19, 17:55)
Ar čia jau klausinėjo, kai atsirado reikalavimas pristatyti pažymą apie kalbos lygį? g.gif


Klausinėjo, kai dalyvavau pgl seną tvarką organizuojamą konkursą.

QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 07:51)
......

Klausymo dalyje yra trumpo pokalbiai, radijo laidų ištraukos ar pan., kai kurie su žiauriu britišku akcentu biggrin.gif  klausyti galima tik 2 kartus. Reikia pasirinkti vieną iš variantų apie ką buvo kalbama.




Jis nerealus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 13:22)
na pas mane išsireiškimas nebuvo kažkokia konkrečia tema.

Pvz. The boss was mad because I called it a day at noon and went home.

Na ir klausimas, kas norėta pasakyti? taigi, jei nežinai, ką reiškia idioma "call it a day", sunku atsakyti...Ir tokių klausimų didžioji dalis.

o kokioj mokykloj?
Atsakyti
Gal kuri žinote susidūrėte ar reikia laikyti testus norint pereiti iš vienos v. tarnybos į kitą-pvz. iš sodros į VMI?
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2013 09 22, 10:35)
Gal kuri žinote susidūrėte ar reikia laikyti testus norint pereiti iš vienos v. tarnybos į kitą-pvz. iš sodros į VMI?

Jei ketinate dalyvauti konkurse, reikia laikyti testą.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 22, 11:24)
Jei ketinate dalyvauti konkurse, reikia laikyti testą.


aišku, ačiū smile.gif kitaip negu be konkurso juk nepriiminėja smile.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Alenzi @ 2013 09 22, 11:38)
aišku, ačiū smile.gif kitaip negu be konkurso juk nepriiminėja smile.gif g.gif

Būna dar perkėlimas.
Atsakyti
jau radau atsakyma temoje:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 22 rugsėjo 2013 - 12:31
Gal kas dalyvavo II konkurso etape, jau konkrečioj įstaigoj?
Kokie klausimai?
Atsakyti
QUOTE(tibe @ 2013 09 22, 14:48)
Gal kas dalyvavo II konkurso etape, jau konkrečioj įstaigoj?
Kokie klausimai?

Klausimai priklauso nuo istaigos. Galiu pasakyt, kad istatymu neklausia, ju zinojimas jau patikrintas per BGT
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 09 22, 15:11)
Klausimai priklauso nuo istaigos. Galiu pasakyt, kad istatymu neklausia, ju zinojimas jau patikrintas per BGT

Nesutikčiau - tie įstatymai, kurių reikia BGT, labai bendro pobūdžio, o pretenduojant į tam tikrą poziciją jau reikia tos srities niuansus išmanyti ax.gif
Atsakyti