Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba



Valstybės tarnybos testai - tik ypatingų gebėjimų asmenims

Atsakyti
nu ka, sakiau po truputi ruosiuos ir kada issilaikysiu. bet atsirado idealiai atitinkanti vieta ko ieskau ir teks laikyti greitai si testa. pirma dalis tai kaip nors, realiai suprantu ir mazdaug jos aiskios, bet bijau antros dalies.

gal kas konkretesniu uzduociu nepabijotu ideti. jei atsimena aisku. kad ir tu teises aktu klausimeliu, kurie buvo kam, o ne kas pvz nurodyta.
Atsakyti

QUOTE
Tvarka, kad dirbti valstybės tarnyboje pretenduojantys asmenys pirmiausia turi išspręsti bendrųjų gebėjimų testą, įsigaliojo nuo birželio. Tik tokį testą centralizuotai išsprendę žmonės gali dalyvauti valdiškų įstaigų skelbiamuose konkursuose į valstybės tarnybą. Jei testo neišlaikei, jį leidžiama perlaikyti po pusės metų. Jei išlaikei, toks įvertinimas galioja dvejus metus. „Tačiau esmė yra ne tvarka, o pats testas. Jis tikrai skirtas lietaus žmonėms. 60 klausimų, o į juos atsakyti skirta viena valanda. Vadinasi, vienam klausimui – minutė. O klausimai tokie, kad jų per minutę net perskaityti nesugebi, jau nekalbu apie tai, kad reikia į jį ir atsakyti“, – piktinosi bendrųjų gebėjimų testą bandęs spręsti klaipėdietis (pavardė redakcijai žinoma – V.S.).


Kaip ir aišku, kodėl jis testo neišlaikė...



Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 20, 11:24)
Kaip ir aišku, kodėl jis testo neišlaikė...


drinks_cheers.gif lotuliukas.gif Neišsilaikė, tai pikts baisiai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 20, 11:16)

Dėkui už nuorodą, pasijutau lyg išsprendusį uždavinį, kurį "pavyksta išspręsti tik 2% pasaulio gyventojų" bigsmile.gif

QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 20, 11:23)
nu ka, sakiau po truputi ruosiuos ir kada issilaikysiu. bet atsirado idealiai atitinkanti vieta ko ieskau ir teks laikyti greitai si testa. pirma dalis tai kaip nors, realiai suprantu ir mazdaug jos aiskios, bet bijau antros dalies.

gal kas konkretesniu uzduociu nepabijotu ideti. jei atsimena aisku. kad ir tu teises aktu klausimeliu, kurie buvo kam, o ne kas pvz nurodyta.

Asmeniškai aš teisės aktų nesimokiau, tik Konstituciją perskaičiau. Kiek supratau iš kitų pasakymų, tai klausimas iš jos visad (ar beveik visad) būna. Uždavinių turbūt niekas nepasakys, labai suvelti, sunku atgaminti. Kaip jums sekasi komunikaciniai uždaviniai? Jei problemų nekelia, tai manau problemų ir išlaikyti neturėtų kilti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 20 rugsėjo 2013 - 10:57
QUOTE(@nda @ 2013 09 20, 10:55)
Dėkui už nuorodą, pasijutau lyg išsprendusį uždavinį, kurį "pavyksta išspręsti tik 2% pasaulio gyventojų"  bigsmile.gif
Asmeniškai aš teisės aktų nesimokiau, tik Konstituciją perskaičiau. Kiek supratau iš kitų pasakymų, tai klausimas iš jos visad (ar beveik visad) būna. Uždavinių turbūt niekas nepasakys, labai suvelti, sunku atgaminti. Kaip jums sekasi komunikaciniai uždaviniai? Jei problemų nekelia, tai manau problemų ir išlaikyti neturėtų kilti.

aciu labai uz atsakyma. na konstitucija galima sakyti zinau tikrai neblogai, nes buvo reikalinga kitur. tai reiks dar perskaityti karteli ir kitus permesti akim.
na su komunikacinem uzduotim kaip ir viskas ok. nu ka bandysim.

tiesa, jei cia yra panevezieciu, kurios noretu vaziuot laikyti testo galiu paimti i kompanija smile.gif. as ruosiuosi spalio 1 arba 2 dienai. dar nesiregistravau. nes kaip zinia pas mus mieste laikymo nera
Papildyta:
man dar vienas klausimas iskilo. gal pasirodys kvailas, bet nesu kandidatavus niekad ir nelabai zinau.
jei atitinti reikalavimus, testa sislaikytas, tai i konkursa pokalbiui visada jau zigiuoji, ar dar yra atsirenkama?
kaip suprantu yra skelbiama konkurso data ir turi prisistatyti tai dienai? nera dar papildomos atrankos is visu pretendentu pries pokalbi?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 16, 22:23)
Silogizmai (kaip ir raidžių sekos, perkodavimas, figūrų analogijos) išimti iš pavyzdinių užduočių - jų nebėra ir teste.

o gal kas imes tas pavyzdines uzduotis ar nuoroda i jas?
aciu uz jusu laika.
Atsakyti

Statistika:

Š. m. 06 01 - 09 15 BGT atvyko laikyti 1646 asmenys. Iš jų – 1192 (72,42 proc.) BGT išlaikė.

Sakyčiau 72 % net labai gerai.

Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 20, 10:34)
o kokia tema tie specifiniai issireiskimai?kazkas pasakojo, kad tekstas buvo apie zemes uki.grynai ta tema.taip gali but?


na pas mane išsireiškimas nebuvo kažkokia konkrečia tema.

Pvz. The boss was mad because I called it a day at noon and went home.

Na ir klausimas, kas norėta pasakyti? taigi, jei nežinai, ką reiškia idioma "call it a day", sunku atsakyti...Ir tokių klausimų didžioji dalis.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 20, 12:11)
man dar vienas klausimas iskilo. gal pasirodys kvailas, bet nesu kandidatavus niekad ir nelabai zinau.
jei atitinti reikalavimus, testa sislaikytas, tai i konkursa pokalbiui visada jau zigiuoji, ar dar yra atsirenkama?


Į konkursą kviečiami visi, atitinkantys reikalavimus.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2013 09 20, 12:40)
Į konkursą kviečiami visi, atitinkantys reikalavimus.

aciu!
Atsakyti
Sveiki, laikiau BG testaKlaipedoje ir man pavyko smile.gif pirma dalis tikrai nera sunki, o su antra truputi sunkiau, nes mano nuomone kai kuriom uzduotim atlikti per mazai laiko... daugiau galesiu pakomentuoti AZ smile.gif o del to straipsnio tai ten tik pikto zmogaus sapaliones, kuris tingejo bent kazkiek ruostis siam testui...
Atsakyti