Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 09 19, 10:18)
3k. dalyvavau, 2 k. liepė papasakoti apie save, 3k.-perskaityti angliškai tekstą ir atpasakoti lietuviškai, atsakyti į komisijos nario klausimus ir papasakoti apie save, reikalavimuose būdavo arba B1 arba B2, nepamenu.


Ar čia jau klausinėjo, kai atsirado reikalavimas pristatyti pažymą apie kalbos lygį? g.gif
Atsakyti
Jus man dabar paaiškinkite, kaip suprast, kam didės nuo spalio 1d. atlyginimas? nesu nei teisėja, nei kalėjimo darbuotoja biggrin.gif ... ir t.t. esu paprasta VT su A11 kategorija, dirbanti soc. srity... tai man kils atlyginimas, ar reikės laukti geresnių laikų... ? g.gif
aš kaip suprantu,kad ne unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2013 09 19, 20:55)
Jus man dabar paaiškinkite, kaip suprast, kam didės nuo spalio 1d. atlyginimas? nesu nei teisėja, nei kalėjimo darbuotoja  biggrin.gif ... ir t.t. esu paprasta VT su A11 kategorija, dirbanti soc. srity... tai man kils atlyginimas, ar reikės laukti geresnių laikų... ?  g.gif
aš kaip suprantu,kad ne  unsure.gif

Jei neturit klasės, rodos, kad nekils, nes mažinti buvo lyg nuo 12 kategorijos unsure.gif Jei turit klasę, kils.
Atsakyti
Tai va, galiu papasakoti, kaip vyksta testas, skirtas nustatyti kalbos mokėjimo lygiui (gal skirtingose mokyklose vyksta skirtingai).

Yra 3 dalys:

-teksto supratimas
-klausymas
-kalbėjimas

Supratimo dalyje yra pateikti tokie kaip trumpi dialogai, ir reikia pasirinkti atsakymo variantą, ką kalbėjusieji turėjo omenyje.

Klausymo dalyje yra trumpo pokalbiai, radijo laidų ištraukos ar pan., kai kurie su žiauriu britišku akcentu biggrin.gif klausyti galima tik 2 kartus. Reikia pasirinkti vieną iš variantų apie ką buvo kalbama.

Na ir kalbėjimo dalyje dialogas su dėstytoja apie gyvenimą, pomėgius, darbą, pasiekimus etc.

Man visas tas testas pasirodė labai sunkus g.gif

Reikia sutilpti į 1,5 val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 20 rugsėjo 2013 - 07:53
QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 08:51)
Tai va, galiu papasakoti, kaip vyksta testas, skirtas nustatyti kalbos mokėjimo lygiui (gal skirtingose mokyklose vyksta skirtingai).

O gramatinės dalies nebuvo? Mano kalbų mokykloje buvo gramatinė ir kalbėjimo dalys. Net keista, kad mokyklos taip skirtingai žinias tikrina, o testas vienodos "galios".
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 20, 09:13)
O gramatinės dalies nebuvo? Mano kalbų mokykloje buvo gramatinė ir kalbėjimo dalys. Net keista, kad mokyklos taip skirtingai žinias tikrina, o testas vienodos "galios".


Buvo vienas klausimas, kur reikėjo įrašyti trūkstamus žodžius. Toks neilgas tekstukas su kokiom 6 tuščiom vietom.

Laikų ar pan. kaip dažniausiai būna testuose nebuvo.

Bet man asmeniškai būtų lengviau jeigu tikrintų gramatiką, nes ją aš gana gerai moku. O čia ta supratimo dalis buvo su visokiais specifiniais išsireiškimais, kurių nežinant sunku pasakyti apie ką kalbama g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti)


Kokį jums lygį nustatė? O kokiu jaučiatės pati, kad mokat?
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 20, 09:44)
QUOTE(Levereti)


Kokį jums lygį nustatė? O kokiu jaučiatės pati, kad mokat?


Nustatė B2. Iš teisų tokio ir tikėjausi, nes buvau baigusi B2 lygio kursus. Bet bespręsdama testą, buvau pradėjus abejoti, nes anksčiau tokio tipo testo nebuvau dariusi, tai kažkaip sunku man suvokti kaip iš jo galima lygį nustatyt... rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Levereti,2013 09 20, 10:00]
Kokį jums lygį nustatė? O kokiu jaučiatės pati, kad mokat?
[/quote]

Nustatė B2. Iš teisų tokio ir tikėjausi, nes buvau baigusi B2 lygio kursus. Bet bespręsdama testą, buvau pradėjus abejoti, nes anksčiau tokio tipo testo nebuvau dariusi, tai kažkaip sunku man suvokti kaip iš jo galima lygį nustatyt... rolleyes.gif
[/quote]
Sveiki o i kuria mokykla ejote gal galite parasyti? vln?
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 09:40)
Bet man asmeniškai būtų lengviau jeigu tikrintų gramatiką, nes ją aš gana gerai moku.

Man kaip tik klausymas ir supratimas lengviau nei gramatika smile.gif Džiaugiuosi, kad nors kokio rašinio neliepė rašyt smile.gif Vienos atrankos metu liepė tekstą išversti iš lietuvių į anglų kalbą. Tuo man atranka ir baigėsi.
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 20, 10:13)
Man kaip tik klausymas ir supratimas lengviau nei gramatika smile.gif Džiaugiuosi, kad nors kokio rašinio neliepė rašyt smile.gif Vienos atrankos metu liepė tekstą išversti iš lietuvių į anglų kalbą. Tuo man atranka ir baigėsi.


Aha rašinys ir man būtų sunkiausia.

Dėl gramatikos vs. supratimo, tai čia kaip pažiūrėsi. Jeigu manęs paklaustų, kas lengviau, aš irgi gal sakyčiau supratimo užduotys. Bet šiuo atveju, jos buvo tokios, kad dialogas su man nežinomais išsireiškimais, o atsakymo variantai skiriasi arba labai nežymiai arba atrodo, kad visi tinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 19, 20:10)
Jei neturit klasės, rodos, kad nekils, nes mažinti buvo lyg nuo 12 kategorijos unsure.gif Jei turit klasę, kils.

nekils tiems, kam nemazino lygio ir kategorijos.t.y. daugumai... sad.gif nes mazino algos koeficienta...o jo kol kas nepakele..

QUOTE(Levereti @ 2013 09 20, 08:40)
Bet man asmeniškai būtų lengviau jeigu tikrintų gramatiką, nes ją aš gana gerai moku. O čia ta supratimo dalis buvo su visokiais specifiniais išsireiškimais, kurių nežinant sunku pasakyti apie ką kalbama g.gif

o kokia tema tie specifiniai issireiskimai?kazkas pasakojo, kad tekstas buvo apie zemes uki.grynai ta tema.taip gali but?
Atsakyti