Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Agrefa @ 2013 09 18, 08:20)
Merginos, gal kas parašytų, kokia tvarka yra, kur kreiptis, kad išlaikyti tą gebėjimų testą.
Tikiu, kad kažkur jau buvo rašyta, bandžiau skaityti temą, bet "ant greitųjų" nerandu. Ačiū.


http://vtd.lt/index.php?-1682168620
Atsakyti
nu prikalbeta jau apie skaicius, apie pirmaja dali....o kaip su ta antra?pora klausimu apie Seima, Vyriausybe..o kiokios tos uzduotys? ax.gif petras pastate tvora ir tt.o dar? ax.gif su tuo labai sunku bus... doh.gif
Atsakyti
Prisidesiu prie pasisakymu del konkurso pacioje istaigoje (is ko ruostis).
Skambinausi, kadangi i el. laiska net neatrase. Pasake tik tiek, jokio saraso istatymu nebeduoda, viska reikia zinoti, istatymus patiem pasirinkti pagal darbo specifika (pataikysi gerai, nepataikysi nieko gero), o paklaus ka nores. Zodziu skaitai istatymu kruva, bet nezinai ar jie reikalingi..... Vtd tinklalapyje prie reikalavimu nurodyti bendrai istatymai, jokio konkretumo, kaip ir seniau citatavau apie minima konkursa.
Persasi isvada viena - i ta vieta jau yra zmogus...
Kitos rasete, kad ir sarasa duoda paprasius, po to pati lyginau konkursu reikalavimus tai kitur reikalavimuose nurodyta konkreciai ka reiketu zinoti is istatimines bazes, tada gan lengva ir istatymus atsirinkti, verta ir ruostis, o siuo atveju nebezinau ar beisiu, akivaizdu....... Nebent del idomumo paziureti, kokiu principu viskas vyks. Liudna, kad taip, bet yra kaip yra.....Antram etapui jokiu realiu ribojimu, kontroles, ka nores ta ir priims.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo <Vaida>: 18 rugsėjo 2013 - 14:01
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 18, 14:00)
Prisidesiu prie pasisakymu del konkurso pacioje istaigoje (is ko ruostis).
Skambinausi, kadangi i el. laiska net neatrase. Pasake tik tiek, jokio saraso istatymu nebeduoda, viska reikia zinoti, istatymus patiem pasirinkti pagal darbo specifika (pataikysi gerai, nepataikysi nieko gero), o paklaus ka nores. Zodziu skaitai istatymu kruva, bet nezinai ar jie reikalingi..... Vtd tinklalapyje prie reikalavimu nurodyti bendrai istatymai, jokio konkretumo, kaip ir seniau citatavau apie minima konkursa.
Persasi isvada viena - i ta vieta jau yra zmogus...
Kitos rasete, kad ir sarasa duoda paprasius, po to pati lyginau konkursu reikalavimus tai kitur reikalavimuose nurodyta konkreciai ka reiketu zinoti is istatimines bazes, tada gan lengva ir istatymus atsirinkti, verta ir ruostis, o siuo atveju nebezinau ar beisiu, akivaizdu....... Nebent del idomumo paziureti, kokiu principu viskas vyks.  Liudna, kad taip, bet yra kaip yra.....Antram etapui jokiu realiu ribojimu, kontroles, ka nores ta ir priims.....

O į kurį konkursą bandėt, jei ne paslaptis? unsure.gif
Man irgi asmeniškai yra abidna, kad ir patirties turiu toj srity ir šiaip būtų įdomi veikla. Bet kadangi išsilavinimo krypties tik vienas variantas (kitur žiūrėjau - yra keli variantai), viskas sustoja...
Kas dalyvausit antram etape, pasidalinkit įspūdžiais, įdomu kaip ten kas ir kaip wink.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 18, 15:25)
O į kurį konkursą bandėt, jei ne paslaptis?  unsure.gif
Man irgi asmeniškai yra abidna, kad ir patirties turiu toj srity ir šiaip būtų įdomi veikla. Bet kadangi išsilavinimo krypties tik vienas variantas (kitur žiūrėjau - yra keli variantai), viskas sustoja...
Kas dalyvausit antram etape, pasidalinkit įspūdžiais, įdomu kaip ten kas ir kaip wink.gif


Pilnau suprantu jus, kad nusivylete del to, tuo labiau kai norimas darbas. Jei jau susiaurinti reikalavimai, tai viskas aisku kodel.... Liudna kad taip, bet deje nieko pakeisti negalime, tik viena kita paguosti. drinks_cheers.gif Nenusiminkte taip, bus dar kitu konkursu, kur tikrai isbandysite jegas ir tikiu tikrai sekmingai mirksiukas.gif Svarbiausia nenuleiskite ranku!
Atsakyti
Gal kas nors galit pasidalinti patirtimi, kaip vyksta anglų kalbos testo pokalbis? Ar dialogas, ar prašo kažką papasakoti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2013 09 19, 07:56)
Gal kas nors galit pasidalinti patirtimi, kaip vyksta anglų kalbos testo pokalbis? Ar dialogas, ar prašo kažką papasakoti? g.gif


3k. dalyvavau, 2 k. liepė papasakoti apie save, 3k.-perskaityti angliškai tekstą ir atpasakoti lietuviškai, atsakyti į komisijos nario klausimus ir papasakoti apie save, reikalavimuose būdavo arba B1 arba B2, nepamenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Taram_Pampam: 19 rugsėjo 2013 - 08:20
---
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 19 rugsėjo 2013 - 08:22
baigesi dokumentu priemimas(man atrase, kad leidziama dalyvaut), klausimas.ar apie konkursa data bus kazkokiu budu pranesta man?ar paciai ieskot, skambint, dometis vtd psl? kokiu budu suzinot apie konkurso data istaigoje?
Atsakyti
QUOTE(gamtos stebuklas @ 2013 09 19, 10:50)
baigesi dokumentu priemimas(man atrase, kad leidziama dalyvaut), klausimas.ar apie konkursa data bus kazkokiu budu pranesta man?ar paciai ieskot, skambint, dometis vtd psl? kokiu budu suzinot apie konkurso data istaigoje?

Pranes el. pastu ir per sistema
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 16, 19:05)
Reikia teirauti įstaigoje, ar bus organizuojamas tas egzaminas žodžiu turbūt unsure.gif


Aš tai manyčiau, jog nereikia išradinėt dviračio biggrin.gif Jei jau įstaiga pareikalavo pateikti kalbos lygį įrodantį pažymėjimą, tai reikia eit laikytis testą ir pateikt įstaigai tai, ko ji nori ax.gif
Atsakyti
ir kas galetu tas skaiciu sekas ismokinti doh.gif as ju nesuprantu . blush2.gif verysad.gif
Atsakyti