Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 17, 10:35)
tai, kad atsakymas ankstesniame psl., negi sunku pažiūrėti?

1 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 23 ...


Nesunku, visa sia tema ir senesne atidziai perskaiciau. Sita seka radau knygoje, o kokios cia surasytos gi neatsimenu visu, nesimokiau atmintinai surasytu siame forume, tuo labiau kai seniau ziurejau.
Ir apkritai sioje temoje kam reikia tiek: "Paziurekite senesniame psl, neuzdavinekite tu paciu kl, kam sunku tas tegul ir neraso, bet cia yra daug tokiu, kur be priekaistu antra karta paraso ir nedaro tragedijos".
Pastebejau siame psl vieni nuosirdzia dalinasi patirtimi, o kiti tik ir ziuri prie ko prikibt (seka kur kas kelintam psl parasyta).... Tad nedarykim tragedijos.... Yra zmoniu tipas kur negali neikasti ir nieko nepadarysi.....
Atsakyti
Noriu paklausti, koki man reik laikyti ta testa visiskai suspainiojau, esu jau valstybės tarnautoja ir noriu teikti prašymą i vedėjo pareigas, tai man reik iskaikyti bendru gebejimu testas ir dar koki ? ? blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Vadovavimo gebėjimų vertinimo.
http://vtd.lt/index.php?-88876684

QUOTE(styga31 @ 2013 09 17, 12:46)
Noriu paklausti, koki man reik laikyti ta testa visiskai suspainiojau, esu jau valstybės tarnautoja ir noriu teikti prašymą  i  vedėjo pareigas, tai man reik iskaikyti  bendru gebejimu testas ir dar koki ? ?  blush2.gif  4u.gif

Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 17, 13:35)
Nesunku, visa sia tema ir senesne atidziai perskaiciau. Sita seka radau knygoje, o kokios cia surasytos gi neatsimenu visu, nesimokiau atmintinai surasytu siame forume, tuo labiau kai seniau ziurejau. 
Ir apkritai sioje temoje kam reikia tiek: "Paziurekite senesniame psl, neuzdavinekite tu paciu kl, kam sunku tas tegul ir neraso, bet cia yra daug tokiu, kur be priekaistu antra karta paraso ir nedaro tragedijos".
Pastebejau siame psl vieni nuosirdzia dalinasi patirtimi, o kiti tik ir ziuri prie ko prikibt (seka kur kas kelintam psl parasyta).... Tad nedarykim tragedijos.... Yra zmoniu tipas kur negali neikasti ir nieko nepadarysi.....


Total košmar
laugh.gif Palengvėjo? smile.gif
Tai jeigu atidžiai perskaitėte - turėjote rasti ats.

Aš iš tų, kurios nepamokslauja ir visada atsako (į protingus klausimus), suprantu, kai ieškai ieškai ir sunku temose rasti seniai aptartą klausimą, bet kai tereikia paeiti vienu psl. atgal... - nu sorry, gerbkit tų žmonių, kurie nepatingėjo ir atsakė, indėlį šios temos labui, susiraskite, o ne tas pats per tą patį temoje klausimai doh.gif

Ne tik šioje temoje, bet visose neprišiukšlintose temose taip. Įsivaizduokite, kas iš temos lieka, jei pvz. Apsipirkime Lenkijoje per dieną 20 žmonių klausinėtų, koks šiandien zloto-lito kursas? (čia pvz. biggrin.gif )

Taip, kad neprišiukšlinam temos, ir tada visiems viską bus lengviau rasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 17, 14:11)

Total košmar
  laugh.gif Palengvėjo?  smile.gif
Tai jeigu atidžiai perskaitėte - turėjote rasti ats.

Aš iš tų, kurios nepamokslauja ir visada atsako (į protingus klausimus), suprantu, kai ieškai ieškai ir sunku temose rasti seniai aptartą klausimą, bet kai tereikia paeiti vienu psl. atgal... - nu sorry, gerbkit tų žmonių, kurie nepatingėjo ir atsakė, indėlį šios temos labui, susiraskite, o ne tas pats per tą patį temoje klausimai doh.gif

Ne tik šioje temoje, bet visose neprišiukšlintose temose taip. Įsivaizduokite, kas iš temos lieka, jei pvz. Apsipirkime Lenkijoje per dieną 20 žmonių klausinėtų, koks šiandien zloto-lito kursas?  (čia pvz.  biggrin.gif )

Taip, kad neprišiukšlinam temos, ir tada visiems viską bus lengviau rasti  4u.gif


Man baisiau atrodo, kai tema uzkisama tokiais pokalbiais kaip dabar musu, negu paklaustas klausimas antra karta. Jus ta seka neseniai matete, gerai ir atsimenate, o as dabar seku nenagrinejau, akcentavau demesi i reikalavimus, nuorodas ir t.t. Sekas tik siandien pradejau ziureti, tad nereikia manes uzsipulti, kad neuzfiksavau, kad tokia buvo praitame psl.
Visu laika gerbiu ir vertinu, bet jus ko gero savo pacios laiko nevertinate, nes ieskote ar nesikartoja zmoniu kl.....Atsiprasau, bet daugiau nenoriu sia tema diskutuoti, tokie gincai internetinese svetainese man atrodo mazu maziausiai zema!
O man iskyla ir paprastu ir kvailu kl, nesam visu sriciu zinovai, tad ten kur prasciau gaudomes ir kvailu klausimu iskyla. Siame forume ne viena atsake ir i paprastus, elementarius klausimus be jokiu pasipiktinimu, tad joms didelis aciu.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 16, 21:23)
Silogizmai (kaip ir raidžių sekos, perkodavimas, figūrų analogijos) išimti iš pavyzdinių užduočių - jų nebėra ir teste.



IO iš kur žinote, kad nebus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 17, 14:26)
Sekas tik siandien pradejau ziureti, tad nereikia manes uzsipulti, kad neuzfiksavau, kad tokia buvo praitame psl.
Niekas neužsipuola, tai tiesiog tebuvo pastebėjimas, o juk ir ats. gavote, ar ne?

Jūsų pastarieji komentarai labiau primena išsiliejimą, kai iš mano trumpo sakinio priskaldėte pilną vežimą (temą biggrin.gif ), nei maniškiai užsipuolimą... Ai, žodžiu... bus man pamoka, gal geriau išvis nieko nesakyti smile.gif

Atsipalaiduokite - tie testai juk ne pasaulio pabaiga, viskas bus OK 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _aLba_: 17 rugsėjo 2013 - 13:59
QUOTE(_aLba_ @ 2013 09 17, 14:55)
Niekas neužsipuola, tai tiesiog tebuvo pastebėjimas, o juk ir ats. gavote, ar ne?

Jūsų pastarieji komentarai labiau primena išsiliejimą, kai iš mano trumpo sakinio priskaldėte pilną vežimą (temą  biggrin.gif ), nei maniškiai užsipuolimą... Ai, žodžiu... bus man pamoka, gal geriau išvis nieko nesakyti  smile.gif

Atsipalaiduokite - tie testai juk ne pasaulio pabaiga, viskas bus OK  4u.gif


Kaip kas nori, taip supranta....As ne is tu, kad issilieciau ant kitu ir net neturiu kodel, bet ka jau ka sioje temoje uzfiksavau neklausinekit to paties, paziurekit atgal, vertinkit kitu laika ir t.t. Jau tiek ziurejau, kad nepaklausciau, o paklausiau juokingiausiai is praito psl doh.gif , beje is viso to tik skaniai pasijuokiau. Kur labiausiai bijai zmogus nesusimauti ten imi ir susimauni. O to testo as ir nesureiksminu, bandau tam, kad pabandyti. Visada gyvenime turiu plana B, taip ir su siuo testu, jei nepavyktu. Yra reiksmingesniu dalyku gyvenime, tuo labiau, kad tas testas darbo neuzgarantuoja, tik vienas zingsnelis link jo....
Nebenoriu gilintis ir kapstytis, tegul Jusu zodis buna galutinis thumbup.gif
Na ir db paziurekit kiek musu diskucija uzeme vietos, o mano tas pats kl, lb jau mazai vietos uzeme zinuteje smile.gif
Atsakyti
ką gi...užsiregistravau ir aš, bet nukėliau spalio mėnesiui, bandysim mokintis ir laikyti, nepavyks, tai tikiuos labai nenusiminsiu...svarbiausia sekas tas išmastyti...
dėl temos teršimo, tai tam ir yra moderatoriai, kad pratrintų...o Tu Vaida nepyk, ašdažnai žmogaus per až paklausiu, jei ko nežinau, nes temose dažnai gali būti užpuolamas dėl pastovių klausimų ar prašymų doh.gif , rašant į až, daugelis merginų geranoriškos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 09 17, 15:50)
ką gi...užsiregistravau ir aš, bet nukėliau spalio mėnesiui, bandysim mokintis ir laikyti, nepavyks, tai tikiuos labai nenusiminsiu...svarbiausia sekas tas išmastyti...
dėl temos teršimo, tai tam ir yra moderatoriai, kad pratrintų...o Tu Vaida nepyk, ašdažnai žmogaus per až paklausiu, jei ko nežinau, nes temose dažnai gali būti užpuolamas dėl pastovių klausimų ar prašymų doh.gif , rašant į až, daugelis merginų geranoriškos mirksiukas.gif


Dekui uz patarima, tikrai juo pasinaudosiu. mirksiukas.gif

Del seku, siandien tik jas tepradejau ziureti, nera taip baisu. Visai neblogai man jos sekasi
Tiesiog reikia susikaupti.
Pirmiausiai reikia ieskoti rysio tarp gretimu skaiciu, jei nera tarp sekanciu (na is sekos issirenkam 2 sekas, kas antra sk). O tada ziurim ka atlikti. Kazkokiu naujoviu nera daug maz taisykles atsikartoja, pastebejau kur skaiciais su simtais, daznai sekantis skaicius buna sudetos pirmuju sumos, po to daznai buna su tuo paciu sk tik skirtingi veiksmai na pvz pirma sk +2 antras x2. Ir visokie kiti veiksmai su atemimais, dalyba, kvadratais. Svarbiausia nesiblaskyti rasti kazkoki panasuma su gretimu ar sekanciu sk, o tada kaip jis gaunamas. Tikrai nera tos sekos baisios, ju pasidarius keleta, su kiekviena lengviau. Turiu knyga pasiemus is bibliotekos, joje su paaiskinimais, bet kai kurie man tokie sudetingai parasyti atrodo, as kazkaip mastau paprasiau, bet gaunu vis tiek gera ats g.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 09 17, 15:50)
ką gi...užsiregistravau ir aš, bet nukėliau spalio mėnesiui, bandysim mokintis ir laikyti, nepavyks, tai tikiuos labai nenusiminsiu...svarbiausia sekas tas išmastyti...

Pamatysite, nėra taip jau baisu smile.gif Aš pvz. iš visų sekų išsprendžiau, regis, 1 blush2.gif , su kitom laiko negaišau ir spėliojau, o testą vis tiek išlaikiau. Čia tik temą pasiskaičius atrodo, kad testas labai baisus.
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 17, 16:28)
Pamatysite, nėra taip jau baisu smile.gif Aš pvz. iš visų sekų išsprendžiau, regis, 1  blush2.gif , su kitom laiko negaišau ir spėliojau, o testą vis tiek išlaikiau. Čia tik temą pasiskaičius atrodo, kad testas labai baisus.


Sakykit, o figuros sudetingos buvo? Daug ju buvo? Man su jom kazkaip sunkiau sekasi....
Atsakyti