Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(letuciukas @ 2013 09 15, 19:30)
/
pradzioj pasirode ir man sunku, o is tikro :
1 3 5 7 9 11 13 15 17 19 21 2

doh.gif kaip lengva kai paaiskaina...aciu...
parsigabenau pora knygu is bibliotekos tai kapstau sekas...gal kas daugiau pasidalins kokie kl is teies aktu buvo?
Atsakyti
Dar noriu pasitikslinti ar gerai suprantu del paciu konkursu. Jei atitiksiu reikalavimus, pirma gausiu patvirtinima. Tuomet jau i istaiga nieko nesti nebereikes kaip seniau, jokiu dokumentu? Tiesiog reikes laukti, kada informuos apie pati konkursa (kada ir kur)?
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 16, 00:30)
Dar noriu pasitikslinti ar gerai suprantu del paciu konkursu. Jei atitiksiu reikalavimus, pirma gausiu  patvirtinima. Tuomet jau i istaiga nieko nesti nebereikes kaip seniau, jokiu dokumentu? Tiesiog reikes laukti, kada informuos apie pati konkursa (kada ir kur)?

Patvirtns, kad atitinkat. Tada pranes, kada konkursas ir patikslins, kokiu dok dar reiks. Man reikejo israso is Sodros apie staza.
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 09 16, 06:28)
Patvirtns, kad atitinkat. Tada pranes, kada konkursas ir patikslins, kokiu dok dar reiks. Man reikejo israso is Sodros apie staza.


O ar atsiuncia, kaip anksciau, teises aktu, is kuriu ruostis, sarasa?
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2013 09 16, 08:50)
O ar atsiuncia, kaip anksciau, teises aktu, is kuriu ruostis, sarasa?



Ne, nes tipo nereikia istatymu, bent jau ten, kur as einu. uztenka, kad islaikai BGT
Atsakyti
Gavau toki atsakyma:

"Prašome atsiųsti santuokos liudijimo kopiją per VATIS Atrankos modulį."

O kaip man ji dabar nusiusti? Ar eiti per mano konkursai, paspausti ant jo (kur padaviau dokumentus) prideti prasoma dokumenta prie jau pateiktu ir tada paspausti issaugoti, nes rodo siuos mygtukus: issaugoti, atsiimti prasyma, gristi?
Ar kazkaip atskirai pateikti vien prasoma dokumenta ir kaip tai padaryti?
Gal tikrai klvailas klausimas, lb atsiprasau uz tokius, bet noriu viska tikrai tinkamai padaryti... 4u.gif
Aciu, kas nepatinges paaiskinti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 09 16, 10:18)
Ne, nes tipo nereikia istatymu, bent jau ten, kur as einu. uztenka, kad islaikai BGT

Nu įdomiai kaip g.gif . Dar neteko matyti, kad nereikalautų išmanyti krūvos tam tikrų teisės aktų, reikalingų konkrečiai darbo pozicijai VT smile.gif ...
P.S. jeigu ne paslapitis, kur čia užtenka tik BGT? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 16, 09:42)
Gavau toki atsakyma:

"Prašome atsiųsti santuokos liudijimo kopiją per VATIS Atrankos modulį."

O kaip man ji dabar nusiusti? Ar eiti per mano konkursai, paspausti ant jo (kur padaviau dokumentus) prideti prasoma dokumenta prie jau pateiktu ir tada paspausti issaugoti, nes rodo siuos mygtukus: issaugoti, atsiimti prasyma, gristi?
Ar kazkaip atskirai pateikti vien prasoma dokumenta ir kaip tai padaryti?
Gal tikrai klvailas klausimas, lb atsiprasau uz tokius, bet noriu viska tikrai tinkamai padaryti... 4u.gif
Aciu, kas nepatinges paaiskinti  rolleyes.gif


Taip. Tada atsiųs pranešimą, kad pridėti papildomi dokumentai.
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2013 09 16, 11:40)

P.S. jeigu ne paslapitis, kur čia užtenka tik BGT?  smile.gif



Dabar jau daug kur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angellukas @ 2013 09 16, 11:40)
Nu įdomiai kaip g.gif


Man irgi nesitiki biggrin.gif Nemačiau nei vieno konkurso, kuriame prie reikalavimų nebūtų išvardinta krūva teisės aktų, kuriuos reikia išmanyti biggrin.gif Kiek suprantu, įstaigos dabar nelabai duoda jų sąrašą, bet tai nereiškia, kad jų nereikia žinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2013 09 16, 11:46)
Man irgi nesitiki biggrin.gif Nemačiau nei vieno konkurso, kuriame prie reikalavimų nebūtų išvardinta krūva teisės aktų, kuriuos reikia išmanyti biggrin.gif  Kiek suprantu, įstaigos dabar nelabai duoda jų sąrašą, bet tai nereiškia, kad jų nereikia žinot g.gif

... pretenduojant pvz. į VT įstaigos gydytojo vietą ...
Atsakyti
QUOTE(Taram_Pampam @ 2013 09 16, 11:42)
Taip. Tada atsiųs pranešimą, kad pridėti papildomi dokumentai.


Aciu dar karta, prazuciau be Jusu pagalbos. Na po BGT meginsiu kuo daugiau prisiminti, pasidalinti ispudziais ir as.
Atsakyti