Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 13, 16:06)
Nesuprantu, gal jiems užkliuvo 6.3 ir 6.4 punktai.. Patirtis apskaitoj virš 5 m,išsilavinimas yra, o dėl tų likusių punktų studijuoju, mokaus. Ir tai manau, dar galėtų per pokalbį ar praktinę užduotį įvertint.
Ar jeigu CV to nesimato, gali nepraleisti? Kaip manot?

O ekonomikos krypties išsilavinimą jau turite ar tik dabar mokotės?
Dėl CV gal ir gali, kaip jie patikrina, ar reikalaujamas stažas ir pan. yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 13 rugsėjo 2013 - 15:48
Turiu VU vadybos ir verslo administravimo bakalaurą ir taip pat magistrą. Bakalaure rinkomės apskaitos ir audito specializaciją, tas pats buvo ir magistre.. Maniškis sako, gal jiem reikėjo į CV tuos reikalavimus pakopint.. Darbinė patirtis atsispindi detaliai ir su pačiom darbovietėm.
blush2.gif
QUOTE(@nda @ 2013 09 13, 15:46)
O ekonomikos krypties išsilavinimą jau turite ar tik dabar mokotės?
Dėl CV gal ir gali :? Kaip jie patikrina, ar reikalaujamas stažas yra  g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa0714: 13 rugsėjo 2013 - 15:54
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 13, 16:50)
Turiu VU vadybos ir verslo administravimo bakalaurą ir taip pat magistrą. Bakalaure rinkomės apskaitos ir audito specializaciją, tas pats buvo ir magistre..

O pačiam diplome matosi specializacija? Turbūt nurodyta tik "suteiktas vadybos ir verslo administravimo bakalauro/magistro laipsnis".
Atsakyti
Aha, bakalaure toks formatas.. Magistre parašyta, kad baigta apskaitos ir audito programa,kvalifikacinis laipsnis - vadyba ir verslo administravimas,dar CV daly buvau išvardinus specializacijos dalykus..
Kažkaip man tokia nuojauta dėl tų 6.3,6.4 specialiųjų reikalavimų..

QUOTE(@nda @ 2013 09 13, 16:02)
O pačiam diplome matosi specializacija? Turbūt nurodyta tik "suteiktas vadybos ir verslo administravimo bakalauro/magistro laipsnis".

Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 13, 17:19)
Kažkaip man tokia nuojauta dėl tų 6.3,6.4 specialiųjų reikalavimų..

Su šitais viskas gerai mano nuomone (visuose konkursuose analogiški reikalavimai būna, nerašysi gi, kad esi susipažinęs su Konstitucija ir pan.). Manau jiems išsilavinimas užkliuvo.
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 13, 16:29)
Su šitais viskas gerai mano nuomone (visuose konkursuose analogiški reikalavimai būna, nerašysi gi, kad esi susipažinęs su Konstitucija ir pan.). Manau jiems išsilavinimas užkliuvo.


6.1. turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą socialinių mokslų studijų srities ekonomikos krypties išsilavinimą;

Mokintasi VU Universitete, Ekonomikos fakultete, Apskaita ir auditas..

Ar čia turėtų būti būtinai ekonomikos specialybė? Kaip manot? Nes darbo pobūdis yra apskaita, auditas.
Gal dėl to, kad nesiunčiau skenuoto dokumento? Bet, kad jeigu jiem būtų reikėję, būtų pranešę...
Užklausiu jaučiu pačios įstaigos, gal atrašys, kas su manim negerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 13, 17:45)
Ar čia turėtų būti būtinai ekonomikos specialybė?
Užklausiu jaučiu pačios įstaigos, gal atrašys, kas su manim negerai  ax.gif

Aš manau, kad jie norėjo ekonomikos specialybės, o pas jus vadyba ir verslo administravimas.
Žinoma, paklauskite ateičiai pravers, jei bus analogiški reikalavimai smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat manau, kad tame problema, nes parašyta, kad reikia turėti socialinių mokslų studijų srities ekonomikos krypties išsilavinimą.
Atsakyti
O is kur zinoti uzsienio kalbos lygi, kuri reikia irasyti pildant gyvenimo aprasyma valstybes tarnybos departamente? Diplome nera pas mane jokio lygio nurodyta.....
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 13, 19:01)
O is kur zinoti uzsienio kalbos lygi, kuri reikia irasyti pildant gyvenimo aprasyma valstybes tarnybos departamente? Diplome nera pas mane jokio lygio nurodyta.....

Pvz: http://eka.emokykla.lt/web/eka/44
Atsakyti
Na paskutinej vietoj ir pastrigau.
Dokumentus pateikiau, viskas gerai. Dabar neaiskumai registruojantis BGT testui. Kai yra kalendorius, kur galima pasirinkti data, laika ir vieta, nesuprantu, kodel raso visur Vilniaus miestas, o ne mano miesta, kuriame noriu laikytis, pagal http://www.vtd.lt/index.php?-402129938 net Vilniuje ta diena nera testu. Zodziu pasirinkus kalendoriuje data ir laika, atitinka http://www.vtd.lt/index.php?-402129938 pateiktus, bet miesta registruojantis vis tiek rodo Vilniu, nors parasyta, kur kokiame miesta ta diena ir valanda vyks, ant visu dienu datu rodo Vilniu, kodel? Ir kaip man pasirinki mano mieta.....?
Papildyta:
Jei konkreciai 25 d. 11.30 ir 14. 30, testas vyks Siauliuose, o norint uzsiregistruoti sistemoje rodo vieta Vilniu, tai nieko nebesuprantu.....
Atsakyti
Sveiki. As irgi siandien islaikiau BGT testa. Norejau visiems padekoti, kas dalinotes informacija. Jei nebuciau pasitreniravusi cia rekomenduotuose puslapiuosi, tai butu sunku.
Pirma dalis man buvo tikrai nesunki. Skaiciu sekos labai ikandamos ir as sakyciau Medium lygio. Nebuvo jokiu sekų, kad reiketu kelti kvadratu, ar vienam veiksme daryti kelias salygas (pvz. 11 (*2-1) <...>).
Nebuvo raidziu seku, silogizmu. sakyciau "nereikalingas zodis" buvo sunkiau, nei tikejausi, nes buvo tokiu zodziu, kad nezinau ka jis tiksliai reiskia.

O antroji dalis tikrai sudetinga, reikia daug mąstyti, skaičiuoti, galvoti ir laiko tikrai mažai. man antroje dalyje buvo tokių klausimų - "kuris iš atsakymų yra proporcingas išsikeltam tikslui". Kaip ir kiti komentavo - kol perskaitai atsakymus pamirsti ko klause. Taciau ismastyti tikrai imanoma.
sekmes visiems!!!
Atsakyti