Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(giedre_giee @ 2013 09 12, 16:06)
pvz. tarptautinis verslo bakalauras anlgų kalba (visos paskaitos vykdavo angliskai). Nezinau ar teisingai suprantu

čia taip ir yra 4u.gif ir dar, atrodo, kaip supratau užskaito, jei esi baigęs pvz anglų filologiją...(?)
Papildyta:
QUOTE(Gretilija @ 2013 09 12, 16:18)
SH tai  - VšĮ „Soros International House? smile.gif bet pas juos kaina nurodyta 55 Lt.

kitur dar ir brangiau kainuoja doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 12 rugsėjo 2013 - 23:40
Na vis dar iskyla man neaiskumu, tikiuosi atsiras kas vel pagelbes rolleyes.gif , o kai jau issinagrinesiu viska dalinsiuos ir as ziniomis.

Kai pateikiu dokumentus i norima vieta, kada man daug maz rinktis data BGT testui issilaikyti? Juk dar nezinau, kada bus paskelbtas konkursas i norima vieta.... g.gif Tiesiog bijau per velai pasirinkti, kad nepaveluociau.....
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 13, 00:39)
Na vis dar iskyla man neaiskumu, tikiuosi atsiras kas vel pagelbes rolleyes.gif , o kai jau issinagrinesiu viska dalinsiuos ir as ziniomis.

Kai pateikiu dokumentus i norima vieta, kada man daug maz rinktis data BGT testui issilaikyti? Juk dar nezinau, kada bus paskelbtas konkursas i norima vieta.... g.gif Tiesiog bijau per velai pasirinkti, kad nepaveluociau.....

as irgi to paties klausiau, bet cia niekas neatsake, matyt nelabai domisi darbais, domisi tik testu laikymu, nes as irgi uzsirasiau i konkursa darbo vietai ir veliau rinkausi testu laika, supratau kad visa menesi galiu rinktis tinkama laika, bet itariu, kad galiu ir paveluoti, nes apie tai nieko nerasoma, dabar laika pasikeiciau i velesne diena, nes galima keistis, o kada vyks konkuras niekur nerasoma, turi pranesti
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2013 09 13, 01:05)
as irgi to paties klausiau, bet cia niekas neatsake, matyt nelabai domisi darbais, domisi tik testu laikymu, nes as irgi uzsirasiau i konkursa darbo vietai ir veliau rinkausi testu laika, supratau kad visa menesi galiu rinktis tinkama laika, bet itariu, kad galiu ir paveluoti, nes apie tai nieko nerasoma, dabar laika pasikeiciau i velesne diena, nes galima keistis, o kada vyks konkuras niekur nerasoma, turi pranesti


As lygiai taip pat pasimeciau besirinkdama data, nes baisu paveluoti. Labai idomu, kai paskelbiamas konkursas, mazdaug po kiek laiko jis ivyksta. Norisi pasilikti laiko ir BGT testui kazkiek pasiruosti. Jei jau ji pavyktu issilaikyti, taip pat reikia laiko pasiruosti pokalbiui pacioje istaigoje....
Vis tiek jau yra esanciu, kas jau dalyvavo konkursuose, kada mazdaug jie ivyksta, po konkurso paskelbimo vtd tinklalapyje? Butume dekingos, jei kas pasidalintu informacija.
Atsakyti
Po pranesimo, kad atitinku reikalavimus, iki konkurso praejo menuo ir trys savaites. Bet kokiu atveju, eikite kuo greiciau i BGT, nes veliau dar noresis kazkiek pasiruosti einant i istaigos konkursa. Tuo labiau, kad BGT tikrai nera sunku islaikyti.
Atsakyti
QUOTE(j.ole @ 2013 09 13, 08:07)
Po pranesimo, kad atitinku reikalavimus, iki konkurso praejo menuo ir trys savaites. Bet kokiu atveju, eikite kuo greiciau i BGT, nes veliau dar noresis kazkiek pasiruosti einant i istaigos konkursa. Tuo labiau, kad BGT tikrai nera sunku islaikyti.


Oi tai nemazai laiko dar praeina iki konkurso pacio, vos ne du men. Na tada meginsiu greiciau registruotis. Bet jei mano mieste nebebus vietu, tada teks i Vln vaziuoti.....
Atsakyti
Gal kas galetu paaiskinti kodel pavyzdiniame teste, kur siuo metu yra vdt tinklalapyje 21 kl, kokia turi buti figura vietoj klaustuko atsakymas d? As sakyciau b, nes d pagal mane nieko bendra neturi su lygybe esancia kitoje puseje. Tad kodel toks ats?....
P.S. nemoku paveikslelio ikelti, gal kas atsminis, kas neseniai ziurejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 13, 10:42)
Gal kas galetu paaiskinti kodel pavyzdiniame teste, kur siuo metu yra vdt tinklalapyje 21 kl, kokia turi buti figura vietoj klaustuko atsakymas d? As sakyciau b, nes d pagal mane nieko bendra neturi su lygybe esancia kitoje puseje. Tad kodel toks ats?.... P.S. nemoku paveikslelio ikelti, gal kas atsminis, kas neseniai ziurejo :)

Klausimu su figuromis (ir klaustukais) siame teste yra 4 vnt., o 21 klausimas yra situacinis-komunikacinis ir prasideda taip: "21) Kitą savaitę pradėsite dirbti naujame padalinyje."
http://www.vtd.lt/index.php?1983967487 PAVYZDINĖS BENDRŲJŲ GEBĖJIMŲ TESTŲ UŽDUOTYS
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 13, 11:14)
Oi tai nemazai laiko dar praeina iki konkurso pacio, vos ne du men. Na tada meginsiu greiciau registruotis. Bet jei mano mieste nebebus vietu, tada teks i Vln vaziuoti.....

Bet konkursas gali ivykti gerokai anksciau. Temoje buvo mineta, kad istaiga net neislauke reikalaujamu 23 dienu.
As del iskilusiu neaiskumu visada skambinu i istaiga, tel nr juk yra. Visada maloniai viska paaiskina, perskambina, jei reikia, patikslina is ko ruostis.
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 09 12, 23:37)
čia taip ir yra  4u.gif  ir dar, atrodo, kaip supratau užskaito, jei esi baigęs pvz anglų filologiją...(?)



Taip, filologijos užskaitomos.

Dėl datų - pažiūrėkite kelis puslapisu atgal, TIKRAI buvo rašoma apie laikotarpį nuo 23d.-3mėn.
Atsakyti
QUOTE(aviliux @ 2013 09 13, 11:52)
Klausimu su figuromis (ir klaustukais) siame teste yra 4 vnt., o 21 klausimas yra situacinis-komunikacinis ir prasideda taip: "21) Kitą savaitę pradėsite dirbti naujame padalinyje."
http://www.vtd.lt/index.php?1983967487 PAVYZDINĖS BENDRŲJŲ GEBĖJIMŲ TESTŲ UŽDUOTYS


Pasirodo pavyzdinis testas pakeistas jau, mano klausiama uzduotis buvo 07/29 idetame testa. Na bandysiu kaip nors ikelti paveiksliuka, nesiseka man su ju ikelimu kazkaip sad.gif
Atsakyti
Blem...
Atėjo atsakymas iš VTD sistemos:
"Prašymo būsena: Neatitinkate reikalavimų ir neleidžiama dalyvauti konkurse
Komentaras: - "

Pildžiau prašymą į :
http://www.vtd.lt/in...php?-1135415896

Nesuprantu, gal jiems užkliuvo 6.3 ir 6.4 punktai.. Patirtis apskaitoj virš 5 m,išsilavinimas yra, o dėl tų likusių punktų studijuoju, mokaus. Ir tai manau, dar galėtų per pokalbį ar praktinę užduotį įvertint.
Ar jeigu CV to nesimato, gali nepraleisti? Kaip manot?

Atsakyti