QUOTE(giedre_giee @ 2013 09 12, 14:06)
as tai suprantu kad studijos turi buti anlgų kalba. Anglu kalbos paskaitas tai beveik visi turi. o buna kai pati programa yra užsienio kalba : pvz. tarptautinis verslo bakalauras anlgų kalba (visos paskaitos vykdavo angliskai). Nezinau ar teisingai suprantu
na vat sito varianto as neismasciau tiesa sakant ir prie to nelabai privedu. pirmoje nuostatoje tai ten aiskiai. va imetu abi isimtis. gal kas tiksliai zino ir su tuo susidure.tad labai idomu pasidare. konkrecios pozicijos neturiu ir ne visose labai ir reikia, bet tokia sviesele gime, kad gal ir nereiktu:) visgi dar papildoma itampa ir papildomi pinigai.
ir istiesu prie pareigybiu dar buna pageidaujama kalba, o universitete nebutinai anglu gali buti turejes. kiti ir rusu ir prancuzu ir vokieciu man besimokant atsimenu rinkosi. pas ka ne nauji diplomai tai kalba net neatitinka diferiancijavimo pagal dabartinius kalbos lygius.
Užsienio kalbų mokėjimo įskaitymo išimtys
Pretendentams į valstybės tarnautojo pareigas, turintiems pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatytos užsienio kalbos (-ų) aukštąjį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis;
turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento į valstybės tarnautojo pareigas išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip.