Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Ingulyte @ 2013 09 12, 09:38)
Tai galėtų liept jau esantiems tarnautojams laikyt tą testą, vat tada ir būtų aišku ar labai jau lengvos ir juokingos tos užduotys.


Nepergyvenkit, laiko ir jau esantys, ir išsilaiko biggrin.gif
Atsakyti
turiu dar klausima, ar privaciu interesu deklaracija tikrai turi buti pateikiama iki konkurso istaigoje dienos? kokiu budu ji pateikiama?
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2013 09 12, 10:19)
Nepergyvenkit, laiko ir jau esantys, ir išsilaiko biggrin.gif

drinks_cheers.gif Aš buvau viena iš jų smile.gif
Atsakyti
sveikos, o man iskilo klausimas del kalbos. VTD minima, kad: turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento į valstybės tarnautojo pareigas išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip.

as cia pacio parasymo nesuprantu. cia turimos omenyje kalbos studijos ar ieina, kad jei yra isklausytas ir islaikytas tam tikras lygis, o paskutiniu laiku aukstojoje kaip ir privalomas C1 lygio kalba islaikyti, jis yra uzskaitomas?
Atsakyti
Sveikos,
patarkit žaliai naujokei norinčiai susirasti darbą vt, o ne privačiam sektoriuj nuo ko pradėti? Kokie pirmi žingsniai? BGT ir anglų kalbos testas? Kur būtų galima ruoštis BGT, kur rasti testų pavyzdžius? Kokią teisinę informaciją reikia mokėti?
Būčiau labai labai dėkinga.
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2013 09 12, 13:47)
Sveikos,
patarkit žaliai naujokei norinčiai susirasti darbą vt, o ne privačiam sektoriuj nuo ko pradėti? Kokie pirmi žingsniai? BGT ir anglų kalbos testas? Kur būtų galima ruoštis BGT, kur rasti testų pavyzdžius? Kokią teisinę informaciją reikia mokėti?
Būčiau labai labai dėkinga.

kalbos testas ne visur reikalingas. bgt galima issilaikyti isanksto, galima ir kandidatuojant.
jei perverstumet visa tema rastumet daug pavyzdziu ir nuorodas i pvz. teisine info kokia reikia zinoti, nurodyta ju psl. pateiktos visu istatymu nuorodos.
viskas sudeliota ir sukramtyta, nepatingekit perversti.

loginems uzduotims man patiko knyga Iq: per 500 galvosukiu ir ... (nebepamenu), viena tokia knyga ir tera. tikrai sudetingesnes uzduotys, kurios pramankstina galva.
Atsakyti
QUOTE(Gabii__ @ 2013 09 12, 14:44)
sveikos, o man iskilo klausimas del kalbos. VTD minima, kad: turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta  užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento į valstybės tarnautojo pareigas išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip.

as cia pacio parasymo nesuprantu. cia turimos omenyje kalbos studijos ar ieina, kad jei yra isklausytas ir islaikytas tam tikras lygis, o paskutiniu laiku aukstojoje kaip ir privalomas C1 lygio kalba islaikyti, jis yra uzskaitomas?

as tai suprantu kad studijos turi buti anlgų kalba. Anglu kalbos paskaitas tai beveik visi turi. o buna kai pati programa yra užsienio kalba : pvz. tarptautinis verslo bakalauras anlgų kalba (visos paskaitos vykdavo angliskai). Nezinau ar teisingai suprantu
Atsakyti
QUOTE(giedre_giee @ 2013 09 12, 14:06)
as tai suprantu kad studijos turi buti anlgų kalba. Anglu kalbos paskaitas tai beveik visi turi. o buna kai pati programa yra užsienio kalba : pvz. tarptautinis verslo bakalauras anlgų kalba (visos paskaitos vykdavo angliskai). Nezinau ar teisingai suprantu

na vat sito varianto as neismasciau tiesa sakant ir prie to nelabai privedu. pirmoje nuostatoje tai ten aiskiai. va imetu abi isimtis. gal kas tiksliai zino ir su tuo susidure.tad labai idomu pasidare. konkrecios pozicijos neturiu ir ne visose labai ir reikia, bet tokia sviesele gime, kad gal ir nereiktu:) visgi dar papildoma itampa ir papildomi pinigai.

ir istiesu prie pareigybiu dar buna pageidaujama kalba, o universitete nebutinai anglu gali buti turejes. kiti ir rusu ir prancuzu ir vokieciu man besimokant atsimenu rinkosi. pas ka ne nauji diplomai tai kalba net neatitinka diferiancijavimo pagal dabartinius kalbos lygius.

Užsienio kalbų mokėjimo įskaitymo išimtys

Pretendentams į valstybės tarnautojo pareigas, turintiems pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatytos užsienio kalbos (-ų) aukštąjį ar jam prilygintą humanitarinių mokslų studijų srities filologijos krypties išsilavinimą įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis;

turintiems kitos studijų srities aukštąjį ar jam prilygintą išsilavinimą, įgytą pareigybės, į kurią pretenduojama, aprašyme nustatyta užsienio kalba, įskaitomas C1 užsienio kalbos lygis, jeigu pretendento į valstybės tarnautojo pareigas išsilavinimą patvirtinančiame dokumente nėra nurodyta kitaip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gabii__: 12 rugsėjo 2013 - 14:15
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 16:15)
Aš ten ironizavau truputį smile.gif O SH - Vilniuje.

SH tai - VšĮ „Soros International House? smile.gif bet pas juos kaina nurodyta 55 Lt. Kokios ten užduotys? iš ko patartumėte ruoštis? į ką daugiausia kreipti dėmesį? Anglų irgi bijau laikyti, kaip ir BG testą. Tuo labiau, kai jis dar mokamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gvaizdė @ 2013 09 12, 14:47)
Sveikos,
patarkit žaliai naujokei norinčiai susirasti darbą vt, o ne privačiam sektoriuj nuo ko pradėti? Kokie pirmi žingsniai? BGT ir anglų kalbos testas? Kur būtų galima ruoštis BGT, kur rasti testų pavyzdžius?

Atsidarykite vtd.lt pažiūrėkite konkursus, reikalavimus. Jeigu kas nors domina pateikite dokumentus (kaip tai padaryti parašyta vtd.lt ir šioje temoje), jeigu dominančio darbo skelbimo nerasite, galite vis tiek išsilaikyti BGT, nereiks vėliau. Anglų kalbos testas nėra visur privalomas.

QUOTE(giedre_giee @ 2013 09 12, 15:06)
as tai suprantu kad studijos turi buti anlgų kalba.

Aš irgi taip šį reikalavimą supratau.
Atsakyti
Nors dabar n-aji karta perskaicius isimtis del kalbos kad turi buti ne lt kalba studijos ir as jau matau.gaila:) jei reiks teks laikyti tuomet.

Aciy jums
Atsakyti
QUOTE(Gretilija @ 2013 09 12, 15:18)
SH tai  - VšĮ „Soros International House? smile.gif bet pas juos kaina nurodyta 55 Lt. Kokios ten užduotys? iš ko patartumėte ruoštis? į ką daugiausia kreipti dėmesį? Anglų irgi bijau laikyti, kaip ir BG testą. Tuo labiau, kai jis dar mokamas smile.gif

Taip, tai Soros International House. Pažiūrėjau jų www, išties 55 Lt - pabrango. Aš mokėjau 40 Lt, bet testą išsilaikiau dar birželio mėn.
Jei norite ruoštis anglų kalbos testui - galite paieškoti nemokamų testų internete (lietuviškose svetainėse, pvz. kai kurios kalbų mokyklos turi tokius savo puslapiuose), esu kelis sprendus - užduotys panašios į SH. O užduotys labai įvairios - laikai, conditions, artikeliai ir t.t. Tuomet dar buvo žodinė dalis - su mokytoju trumpai pakalbėjom (mokytojas labai malonus, nesijaučiau, lyg laikyčiau egzaminą), griežtai nevertino smile.gif
Atsakyti