Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(Murinka @ 2013 09 11, 16:35)


Kokia nesąmonė. doh.gif Gal tas ponas matė tik pavyzdžius, kurie tikrai yra juokingi. g.gif Testuose tokio lygio užduočių tikrai nebuvo (kalbu apie straipsnyje minimus paukščius ir gyvūnus).
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 18:15)
Aš ten ironizavau truputį smile.gif

aš taip ir supratau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(akebija @ 2013 09 11, 18:17)
Kokia nesąmonė.  doh.gif Gal tas ponas matė tik pavyzdžius, kurie tikrai yra juokingi. g.gif Testuose tokio lygio užduočių tikrai nebuvo (kalbu apie straipsnyje minimus paukščius ir gyvūnus).

turbūt nei akyse neregėjo, tik kalba, kaži kaip išlaikytų pats biggrin.gif ir išis tame str ir jauni spec. sumenkinami, žodžiu, ien tik senyvi tegali dirbti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 11 rugsėjo 2013 - 16:23
QUOTE(akebija @ 2013 09 11, 17:02)
Va, būtent - ir aš tokios pat nuomonės. blink.gif
Sveikinu. 4u.gif Įdomu buvo, kaip seksis kitai humanitarei. ax.gif

Dar susimąsčiau apie humanitarų atsikratymą. Su vyru apie BGT kalbėjom. Jam problemų nekelia procentai, lygtys ir kitas teste esantis gėris, bet vat komunikacines užduotis (pasakiau kelis pvz.) nekaip nekaip sektųsi spręsti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 18:26)
Dar susimąsčiau apie humanitarų atsikratymą. Su vyru apie BGT kalbėjom. Jam problemų nekelia procentai, lygtys ir kitas teste esantis gėris, bet vat komunikacines užduotis (pasakiau kelis pvz.) nekaip nekaip sektųsi spręsti smile.gif


A, nors tokia paguoda humanitarams. biggrin.gif Tai tada, matyt, nori daugiau vyrų pritraukt į konkursus, nes komunikacinių užduočių mažiau negu visų kitų. rolleyes.gif

Man šiaip smagiausios buvo vizualinės - kur reikėjo paveiksliukus dėlioti. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akebija: 11 rugsėjo 2013 - 16:40
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo PUka: 11 rugsėjo 2013 - 18:06
QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 18:32)
Dabar dar baisiau bus laikyti, kai žinosi juk tai paskutinis galima sbandymas  unsure.gif

drinks_cheers.gif


Ne paskutinis 4u.gif Po pusmečio būtų galima laikyti dar smile.gif Bet tikiu, jums nebeprireiks, išlaikysite - be panikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(akebija @ 2013 09 11, 17:37)
A, nors tokia paguoda humanitarams. biggrin.gif Tai tada, matyt, nori daugiau vyrų pritraukt į konkursus, nes komunikacinių užduočių mažiau negu visų kitų.  rolleyes.gif

Man šiaip smagiausios buvo vizualinės - kur reikėjo paveiksliukus dėlioti. ax.gif

Hm, antroje dalyje ne tiek ir mažai komunikacinių užduočių buvo g.gif Įdomu, ar gali būti, kad skirtingas skaičius potemio užduočių pakliūva: vienam laikančiam daugiau, kitam mažiau g.gif
O dėl užduočių su paveiksliukų dėliojimu: jei čia tos, kur reikėjo prie 3-ų esančių pridėti 4-ą, man net labai nepatiko ši užduotis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 09 11, 16:22)
Aš pateikiau pirma prašymą dalyvauti konkurse, o kai gavau atsakymą, kad atitinku reikalavimus ir leista dalyvauti - užsiregistravau laikyti BGT.
Dabar dar tos nelemtos anglų pažymos reikia doh.gif Gal kuri laikiusi gali papasakoti, ar sunku? Nes gaila, visdėlto ir pinigus kainuoja...


OI aciu, nezinojau, kad galima taip, kazkaip maniau, kad neturint BGT net neleidzia dokumentu pateikti. Tada pirma pateiksiu prasyma, kad leistu dalyvauti konkurse, kiek suprantu per interneta reikia pateikti, ne taip kaip seniau, kad i istaiga nesdavom? O tada jau galesiu registruotis BGT...
Atsakyti
https://www.testavimas.vtd.lt/portal/
mirksiukas.gif
ir dar prie to paties:
https://www.testavim...6492AC0.portal2

QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 11, 20:00)
OI aciu, nezinojau, kad galima taip, kazkaip maniau, kad neturint BGT net neleidzia dokumentu pateikti. Tada pirma pateiksiu prasyma, kad leistu dalyvauti konkurse, kiek suprantu per interneta reikia pateikti, ne taip kaip seniau, kad i istaiga nesdavom? O tada jau galesiu registruotis BGT...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neringa0714: 11 rugsėjo 2013 - 20:32
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 11, 21:26)


Didelis didelis aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 21:40)
Hm, antroje dalyje ne tiek ir mažai komunikacinių užduočių buvo  g.gif  Įdomu, ar gali būti, kad skirtingas skaičius potemio užduočių pakliūva: vienam laikančiam daugiau, kitam mažiau  g.gif
O dėl užduočių su paveiksliukų dėliojimu: jei čia tos, kur reikėjo prie 3-ų esančių pridėti 4-ą, man net labai nepatiko ši užduotis  biggrin.gif


Turėjau omeny, kad, lyginant iš viso kiekio (60), komunikacinių nebuvo labai daug.
Dabar galvoju, kiek jų galėjo būti II daly. g.gif Iš teisės aktų - tikrai 4 klausimai. Toliau buvo potemis "Analizė ir pagrindimas". Tai čia turbūt tie žodiniai su krūva lentelių ir duomenų. Ko gero, po aktų du potemiai po 8 užduotis. Tai gal komunikacinių - aštuonios. Jau taip skubėjau, kad iš II dalies sunkiai ką beprisimenu. blush2.gif

Taip, buvo paveiksliukų, sudarytų ir iš 9 dalių - man jie patinka ir gerai sekasi. thumbup.gif

Beje, nežinau, ar visiems vienodų tipų užduočių pakliūna vienodas kiekis. Ko gero, turėtų būti vienodai. Tik įdomu, kad nors konsultantė pasakė, jog I daly bus 4 potemiai, kuriuose galima vaikštinėti pirmyn atgal, man pakliuvo 5 potemiai. g.gif Tai yra buvo ir po 5 užduotis.
Atsakyti
QUOTE(akebija @ 2013 09 11, 17:17)
Kokia nesąmonė.  doh.gif Gal tas ponas matė tik pavyzdžius, kurie tikrai yra juokingi. g.gif Testuose tokio lygio užduočių tikrai nebuvo (kalbu apie straipsnyje minimus paukščius ir gyvūnus).

Tai galėtų liept jau esantiems tarnautojams laikyt tą testą, vat tada ir būtų aišku ar labai jau lengvos ir juokingos tos užduotys.
Atsakyti