Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

QUOTE(xiuke @ 2013 09 11, 14:26)
.... bet vakar skaičiau straipsnį, kur vienas Šiaulių valdininkas labai juokėsi, kad daug kas nepraeina tų testų ir atseit visi vos ne nemokšos nesugeba vaikiškų užduotėlių spręsti, matyt tas valdininkas nelabai suvokia ką šneka...straipsnis buvo : banga.lt, apie tai, jog Šiauliuose trūksta valstybės tarnautojų ir atrodo valdininkų, kažkas pan... ten paminėta, kad daug žmonių neišlaiko...
o čia kai pakalbam, pasirodo, sunkus tas testas...juolab jei esi kox humanitaras tai tikrai doh.gif  verysad.gif


Cia turbut apie si kalbate http://www.delfi.lt/...s.d?id=62280955
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 11, 15:26)
Pokyčių VT srity ar į privatų?
smile.gif

Privačiam šitas testas nereikalingas. Be to, mano VT stažas toks, kad privatininkai turbūt jo išsigąstų ir nurašytų iš karto, net nesigilindami, ką sugebu.
Atsakyti
Šis nereikalingas, bet yra ir kas iš privačių (tarptautinės mėgsta) taiko visokius mastymo, logikos testus, keli etapai būna. Panašumo kažkiek vistiek yra.
O kaip VT žiūri į atėjusį iš privataus verslo? Čia šiaip įdomumo dėlei klausiu.

QUOTE(Sophi @ 2013 09 11, 14:35)
Privačiam šitas testas nereikalingas. Be to, mano VT stažas toks, kad privatininkai turbūt jo išsigąstų ir nurašytų iš karto, net nesigilindami, ką sugebu.

Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 09 11, 15:26)
Šiauliuose trūksta valstybės tarnautojų ir atrodo valdininkų, kažkas pan... ten paminėta, kad daug žmonių neišlaiko...
o čia kai pakalbam, pasirodo, sunkus tas testas...juolab jei esi kox humanitaras tai tikrai doh.gif  verysad.gif

Šioje temoje, regis, irgi yra šiauliečių. Nesnauskit, kol kiti neišsilaikė testų, geriausius darbus gausit bigsmile.gif
Man šis testas pradeda atrodyti visišku nesusipratimu. Iš pradžių skelbė, kad po BGT nebereiks krūvos įstatymų mokytis, nes reikiamos žinios bus patikrintos testo metu, bet dabar, pažiūrėjus konkursų reikalavimus, matau, kad reikia ir tų pačių teisės aktų, kurių reikėjo BGT...
Atsakyti
QUOTE(neringa0714 @ 2013 09 11, 15:56)
O kaip VT žiūri į atėjusį iš privataus verslo? Čia šiaip įdomumo dėlei klausiu.

Nežinau - į mūsų sritį iš privataus nelabai ateina, jei ateitų - tai svarbiausia būtų kompetencija, o ne, iš kur jis atėjo rolleyes.gif Prisiminiau,kad neseniai vis dėlto atėjo - labai teigiamai vertinamas tas žmogus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 11 rugsėjo 2013 - 15:00
Labai prasau patarimo smile.gif

Vis dar neprisisuosiau laikytis bendruju gebejimo testo, o va snd pamaciau patrauklu darbo skelbima i valstybes tarnyba. Kiek suprantu negaliu paduoti dokumentu, nes neissilaikiau dar testo?
O gal tiesiog bandyti esant artimiausiai datai issilaikyti bendruju gebejimu testa, jei pavyktiu tada bandyciau speti paduoti dokumentus i norima vieta.
Kas su tuo susidurete gal patartumete siuo kl;)
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 11, 16:11)
Labai prasau patarimo smile.gif

Vis dar neprisisuosiau laikytis bendruju gebejimo testo, o va snd pamaciau patrauklu darbo skelbima i valstybes tarnyba. Kiek suprantu negaliu paduoti dokumentu, nes neissilaikiau dar testo?
O gal tiesiog bandyti esant artimiausiai datai issilaikyti bendruju gebejimu testa, jei pavyktiu tada bandyciau speti paduoti dokumentus i norima vieta.
Kas su tuo susidurete gal patartumete siuo kl;)

Aš pateikiau pirma prašymą dalyvauti konkurse, o kai gavau atsakymą, kad atitinku reikalavimus ir leista dalyvauti - užsiregistravau laikyti BGT.
Dabar dar tos nelemtos anglų pažymos reikia doh.gif Gal kuri laikiusi gali papasakoti, ar sunku? Nes gaila, visdėlto ir pinigus kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 09 11, 16:22)
Dabar dar tos nelemtos anglų pažymos reikia doh.gif Gal kuri laikiusi gali papasakoti, ar sunku? Nes gaila, visdėlto ir pinigus kainuoja...

Laikiau SH (kaina 40 Lt), manau vienas geriausių variantų rinkoje biggrin.gif Šiaip nėra griežti jie smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 11 rugsėjo 2013 - 15:31
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 16:57)
Šioje temoje, regis, irgi yra šiauliečių. Nesnauskit, kol kiti neišsilaikė testų, geriausius darbus gausit  bigsmile.gif


pirmiausia reikia atitikti ir reikalvimus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 17:25)
Laikiau SH (kaina 40 Lt), manau vienas geriausių variantų rinkoje  biggrin.gif  Šiaip nėra griežti jie smile.gif

kur čia yra?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 11, 15:30)
Ačiū dievui viskas baigta - išlaikyta! Bet pakartot nenorėčiau schmoll.gif Abi dalys man buvo sunkios - nebuvau tikra, kad išlaikysiu nei dėl vienos, nes tiek vienoj, tiek kitoj daly į ne vieną klausimą dūriau pirštu blush2.gif Testas turbūt skirtas atsikratyt humanitarais cool.gif


Va, būtent - ir aš tokios pat nuomonės. blink.gif
Sveikinu. 4u.gif Įdomu buvo, kaip seksis kitai humanitarei. ax.gif
Atsakyti
Labiausiai straipsnio pabaiga patinka biggrin.gif

QUOTE
„Skaičiau nacionalinėje spaudoje kritikos, kad tie testai yra pernelyg vaikiški, juos galėtų išspręsti bet kas. Kaip pavyzdys vienas iš panašių klausimų – visi paukščiai išvardyti ir vienas gyvūnas. Ir reikia pažymėti, kuris netinka. Nežinau, kaip yra, bet kol kas trūksta darbuotojų“, - svarstė V. Damulevičius.


Čia iš serijos: man pasakė plika boba vienaakė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2013 09 11, 16:56)
pirmiausia reikia atitikti ir reikalvimus smile.gif
Papildyta:
kur čia yra?

Aš ten ironizavau truputį smile.gif O SH - Vilniuje.
Atsakyti