Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Perziurejau pavyzdinius tai tokio tipo net ner ... Is teises aktu irgi pievos du, pasistate Jonas nama, petras apskunde, kad per arti ribos, skundu komisijanusprende, kad viskas gerai, pazeidimu nera. Kur petrui kreiptis: i vyriausybe, i adm t. Ir skundu bei gincu, tik i administracini , i aplinkos minist. ir tt
Nu kokia sunki man antra dalis sad.gif
Siandien dar kazks is musu laike ... As is streso neprisimenu net pvz parasyti , siaubingai gaila kai pirma taip sklandziai, o antra taip sad.gif
Atsakyti
[quote=PUka,2013 09 11, 14:05]
Perziurejau pavyzdinius tai tokio tipo net ner ... Is teises aktu irgi pievos du, pasistate Jonas nama, petras apskunde, kad per arti ribos, skundu komisijanusprende, kad viskas gerai, pazeidimu nera. Kur petrui kreiptis: i vyriausybe, i adm t. Ir skundu bei gincu, tik i administracini , i aplinkos minist. ir tt
Nu kokia sunki man antra dalis sad.gif
Siandien dar kazks is musu laike ... As is streso neprisimenu net pvz parasyti , siaubingai gaila kai pirma taip sklandziai, o antra taip sad.gif
[/quote

Nuoširdžiai gaila, kad neišlaikei, o tik tiek tetrūko sad.gif Nepergyvenk, juk galimas ir antras kartas, nenusimink taip. Tiesa, o dabar tau reikės antrą dalį tik perlaikyti, ar viską?
Atsakyti
Viska sad.gif
Lieka tik 1 bandymas dar ?
Skystalas esu , net asaros kapsi ...
Atsakyti
QUOTE(Heta @ 2013 09 11, 13:10)
Tiesa, o dabar tau reikės antrą dalį tik perlaikyti, ar viską?


viską iš naujo reiks laikyti...

PUka, gaila, o tiek nedaug trūko verysad.gif

man irgi antroji dalis pasirodė sunkesnė, bet įveikiau aš ją... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 14:16)
Viska sad.gif
Lieka tik 1 bandymas dar ?
Skystalas esu , net asaros kapsi ...



Tikrai suprantu, kad skaudu, o iš kitos pusės, nusispjauk, ar tik vien valstybinėje ir tėra darbo vietų, tik geriau paieškoti reikia smile.gif
Nenusimink 4u.gif
Atsakyti
Ačiū dievui viskas baigta - išlaikyta! Bet pakartot nenorėčiau schmoll.gif Abi dalys man buvo sunkios - nebuvau tikra, kad išlaikysiu nei dėl vienos, nes tiek vienoj, tiek kitoj daly į ne vieną klausimą dūriau pirštu blush2.gif Testas turbūt skirtas atsikratyt humanitarais cool.gif
Atsakyti
Peržiūrėjau įstatymus (kurie susiję su BG) ir radau šiam klausimui tik vienintelį
šį variantą:
36 straipsnis. Administracinės procedūros sprendimo apskundimas
Asmuo turi teisę apskųsti viešojo administravimo subjekto priimtą administracinės procedūros sprendimą savo pasirinkimu administracinių ginčų komisijai arba administraciniam teismui įstatymų nustatyta tvarka.

QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 13:05)
Perziurejau pavyzdinius tai tokio tipo net ner ... Is teises aktu irgi pievos du, pasistate Jonas nama, petras apskunde, kad per arti ribos, skundu komisijanusprende, kad viskas gerai, pazeidimu nera. Kur petrui kreiptis: i vyriausybe, i adm t. Ir skundu bei gincu, tik i administracini , i aplinkos minist. ir tt
Nu kokia sunki man antra dalis sad.gif
Siandien dar kazks is musu laike ... As is streso neprisimenu net pvz parasyti , siaubingai gaila kai pirma taip sklandziai, o antra taip sad.gif

Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 14:05)
Perziurejau pavyzdinius tai tokio tipo net ner ... Is teises aktu irgi pievos du, pasistate Jonas nama, petras apskunde, kad per arti ribos, skundu komisijanusprende, kad viskas gerai, pazeidimu nera. Kur petrui kreiptis: i vyriausybe, i adm t. Ir skundu bei gincu, tik i administracini , i aplinkos minist. ir tt
Nu kokia sunki man antra dalis sad.gif
Siandien dar kazks is musu laike ... As is streso neprisimenu net pvz parasyti , siaubingai gaila kai pirma taip sklandziai, o antra taip sad.gif

Matyt laikėm kartu 4u.gif
Man lygiai toks pats buvo epie jona ir petra smile.gif
Iš TA dar buvo kiek dienų VT suteikiama persikraustyti ar kažkas pan.
Kitas buvo kada perzidentas gali šaukti pirmalaikius seimo rinkimus ...kažkas tokio
kito nu nepamenu..
ATSILIEPIMAI APIE BGT:
I dalis - atsakiau 27/40 (MAN SVARBU, KAD IŠLAIKYTA lotuliukas.gif )
Buvo Daug skaičių sekų, bet man jos pasirodė nesunkios-gan paprastos. Man sunkokos buvo su figūrom: ir taip ir anaip dėliojau - galutinis variantas -SPĖJAU(nors galvojau, kad su jom nebus kėblumų).
II dalis KAPEC doh.gif bijojau spausti mygtuką baigti testą blink.gif labai daug buvo lentelių o jos visos suktos persukto sumakaliotos ir LABAI sunkios...
Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 14:05)
Nu kokia sunki man antra dalis sad.gif

O kas jums sunkiausia pasirodė: teisės aktai, uždaviniai ar komunikacijos užduotys?

QUOTE(Sophi @ 2013 09 11, 14:30)
Testas turbūt skirtas atsikratyt humanitarais cool.gif

Bet mes (humanitarai) vis tiek nepasiduodam bigsmile.gif Sveikinu išlaikius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 09 11, 15:02)
Bet mes (humanitarai) vis tiek nepasiduodam  bigsmile.gif  Sveikinu išlaikius smile.gif

Ačiū - gaila, kad VT konkursų humanitarams beveik nėra unsure.gif Klausimas, ar man to testo kada ir prireiks g.gif Tiesa, aš VT dirbu jau seniai, bet norėčiau pokyčių rolleyes.gif
Atsakyti
Pokyčių VT srity ar į privatų?
smile.gif
QUOTE(Sophi @ 2013 09 11, 14:17)
Ačiū - gaila, kad VT konkursų humanitarams beveik nėra unsure.gif Klausimas, ar man to testo kada ir prireiks g.gif Tiesa, aš VT dirbu jau seniai, bet norėčiau pokyčių rolleyes.gif

Atsakyti
QUOTE(PUka @ 2013 09 11, 15:16)
Viska sad.gif
Lieka tik 1 bandymas dar ?
Skystalas esu , net asaros kapsi ...

tikiu, kad pikta, bet nenusimink, juk ne visi išlaiko, čia dauguma išlaiko šiam forume, kas ateina , pasidalina, bet vakar skaičiau straipsnį, kur vienas Šiaulių valdininkas labai juokėsi, kad daug kas nepraeina tų testų ir atseit visi vos ne nemokšos nesugeba vaikiškų užduotėlių spręsti, matyt tas valdininkas nelabai suvokia ką šneka...straipsnis buvo : banga.lt, apie tai, jog Šiauliuose trūksta valstybės tarnautojų ir atrodo valdininkų, kažkas pan... ten paminėta, kad daug žmonių neišlaiko...
o čia kai pakalbam, pasirodo, sunkus tas testas...juolab jei esi kox humanitaras tai tikrai doh.gif verysad.gif
Atsakyti