Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Sveikos merginos 4u.gif

turiu klausimėlį jau išlaikiusioms bendrųjų gebėjimų testą - kaip su klausimais iš teisės aktų? g.gif ar klausimai būna tik su skaičiais (t.y. kaip pavyzdinėse užduotyse - Seimo narių skaičius, administracinės procedūros terminas) ar yra ir tarkim kažkokių apibrėžimų, principų ar dar kažko? Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 08 21, 19:27)
Niekas neminit silogizmų - gliaudot kaip riešutus g.gif


Man nepapuole nei vieno per testa....

QUOTE(simooolka @ 2013 08 22, 13:38)
Sveikos merginos  4u.gif

turiu klausimėlį jau išlaikiusioms bendrųjų gebėjimų testą - kaip su klausimais iš teisės aktų?  g.gif ar klausimai būna tik su skaičiais (t.y. kaip pavyzdinėse užduotyse -  Seimo narių skaičius, administracinės procedūros terminas) ar yra ir tarkim kažkokių apibrėžimų, principų ar dar kažko? Didelis ačiū  4u.gif


Vienas buvo su skaiciais, kazkas tokio: kiek tarnautojui skiriama laiko (dienu) persikraustymui i kita darbo vieta kitame mieste (sito nezinojau), kitas - kas teikia auksciausius salies apdovanojimus, trecias apie tarnautoju kategorijas, o ketvirto nepamenu...
Atsakyti
QUOTE(LinaNi @ 2013 08 22, 15:39)
Man nepapuole nei vieno per testa....
Vienas buvo su skaiciais, kazkas tokio: kiek tarnautojui skiriama laiko (dienu) persikraustymui i kita darbo vieta kitame mieste (sito nezinojau), kitas - kas teikia auksciausius salies apdovanojimus, trecias apie tarnautoju kategorijas, o ketvirto nepamenu...

bet ziuriu klausimai skirtingi buna, kazkaip galvojau visiems vienodai g.gif
Atsakyti
Sveiki visi besiruošiantys tam BG testukui smile.gif

Kuo daugiau gilinuosi tuo baisiau darosi, o ypač su tom skaičių sekom, atrodo ir suprantu kas kaip ten su tais skaičiukais bet kai prieinu prie paskutinio skaičiaus ir nebežinau ar čia dauginti ar čia sudėti ar kokį velnia daryti doh.gif Skaičiau ir pavyzdžius su paaiškinimais tai lyg ir tam kartui aišku o pasiimi kitą skaičių seka pradedu delioti ir stop,tai gal dar kart kažkas aiškiai gali tas sekas paaiškinti,nes manau aš ne viena tokia iki galo jų nesuvokianti blush2.gif

Ačiū
Atsakyti
Sveikutes visos, as irgi eisiu laikyti to testo greitai, as jam ruosiuosiu visa menesi jau, jau tas sekas sapnuoju, As nusipirkau IQ knyga akropolyje knygyne visai nieko tokia ir rusu knygyne ta isvis labai gera, bet noriu pasakyti kiek sprendziu su tom sekom atrodo suprantu bet kaip tik prisedu vel nepamenu ir is naujo reikia galvoti ir ismastyti, su figurom gal labiau sekasi, nes I jas reikia labia isiziureti ir kad jos nesikartotu ir t.t., tai ir rasai teisinga
bet sekos mane erzina ir aplamai kokia nesamone jie sugalvojo tuos testus, atejes I valstybes tarnuba ar I kokia kita institucija tau tie testai tikrai nepades viska nuo 0 reiks kad kas apmokytu,
P.S. Lietuvoje isvis jokiu knygu daug nera su tais IQ testais tik 2 ir teradau.
o del silopgizmu man paaiskino taip: Jeigu 2 teiginiai yra teisingi tai ir isvada teisinga, jeigu bent 1 nesirisa logiskai ir isvada bus klaidinga.

Butu puiku jei kas nors dar prisimintu kokiu skaiciavimu buvo teste, be tu seku
kas del verbalines analogijos? Ar kam buvo
aciu ir sekmes visoms besimokancioms, tas guodzia kad 2 bandymus turim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 08 22, 17:37)


Butu puiku jei kas nors dar prisimintu kokiu skaiciavimu buvo teste, be tu seku
kas del verbalines analogijos? Ar kam buvo
aciu ir sekmes visoms besimokancioms, tas guodzia kad 2 bandymus turim smile.gif


prisimint gal ir prisimena
tik ten buvo labai aiskiai parasyta (kai laikem testus) kad platinti t y skelbti uzduociu negalime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 08 22, 16:47)
prisimint gal ir prisimena
tik ten buvo labai aiskiai parasyta (kai laikem testus) kad platinti t y skelbti uzduociu negalime mirksiukas.gif


Tai tipo atseks kazkas kas isplatino uzduoti biggrin.gif as po testo uzsirasysiu ir plius minus tikrai pasidalinsiu patirtim, cia ne mokykla kad neduoda nusirasyti moksliukes ir aplamai ar gaila, kitiems zmonems padeti ka? g.gif
Atsakyti
Apie silogizmus ir jų sprendimą yra išaiškinta šitoj knygoj.
user posted image
Man kaip logikos neragavusiai tai ganėtinai sudėtinga suprasti, nes taisyklių nėra visai mažai ir jos painios unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 08 22, 18:47)
Tai tipo atseks kazkas kas isplatino uzduoti  biggrin.gif as po testo uzsirasysiu ir plius minus tikrai pasidalinsiu patirtim, cia ne mokykla kad neduoda nusirasyti moksliukes ir aplamai ar gaila, kitiems zmonems padeti ka?  g.gif


negaila, bet cia rimciau nei mokykla

o atseks ar ne- nezinau g.gif
ir aplamai ar seks g.gif

turbut jums su konfidencialia informacija neteko susidurt mirksiukas.gif
man kadangi yra teke, tai jei yra tam tikra salyga, turim jos laikytis
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2013 08 22, 18:53)
Apie silogizmus ir jų sprendimą yra išaiškinta šitoj knygoj.
user posted image
Man kaip logikos neragavusiai tai ganėtinai sudėtinga suprasti, nes taisyklių nėra visai mažai ir jos painios unsure.gif



man labiausiai padejo sitas psl:
http://www.fibonicci.com/
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 08 22, 18:38)
negaila, bet cia rimciau nei mokykla

o atseks ar ne- nezinau g.gif
ir aplamai ar seks g.gif 

turbut jums su konfidencialia informacija neteko susidurt mirksiukas.gif
man kadangi yra teke, tai jei yra tam tikra salyga, turim jos laikytis
Papildyta:
man labiausiai padejo sitas psl:
http://www.fibonicci.com/


Man teko ir daug, cia nera konfidencialu nes uzduotys nesikartoja ir ka mes cia is tuscio I kiaura pilstome geriau duosime vietos tiems zmonems kazka parasyti kurie turi ka parasyti apie testa, o ne apie kas galima ir ko negalima ok mirksiukas.gif
as irgi sprendziau is to Jusu rekomenduoto fibonicci, tas sekas, bet klausimas ar teste jos panasios? Nes 10 seku yra gana daug ir jos visos pagal ideja turi sunketi.
Ir gal kas zino aplamai kiek visas testas uzima pirma ir antra dalis. Aciu
Atsakyti
QUOTE(Kerlin @ 2013 08 22, 21:55)

as irgi sprendziau is to Jusu rekomenduoto fibonicci, tas sekas, bet klausimas ar teste jos panasios? Nes 10 seku yra gana daug ir jos visos pagal ideja turi sunketi.
Ir gal kas zino aplamai kiek visas testas uzima pirma ir antra dalis. Aciu


Sprendžiau minėto tinklalapio sekas, sekėsi gerai, bet teste pasitaikė tik pora sekų su panašiom taisyklėm, kitom bandžiau taikyti ir vieną ir kitą spręstą variantą, bet sprendimas nesigaudavo, o aiškintis nebuvo laiko smile.gif

I dalis yra 40 klausimų, II dalyje 20 kl. - jei apie tai klausėte.
Atsakyti
Del seku -sprendimo principas yra tas pats. Taigi jei suprantate tris sekas, o ketvirtos ne, kyla klausimas, ar is viso suvokiate, kas ta seka. Ne karta temoje jau aiskinta. Arba pabandykit pacios sugalvot seku.
Atsakyti