Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Nebegąsdinkit - man ir dėl pirmos dalies jau vidurius suka unsure.gif
Atsakyti
sis paaiskinimas man vistiek nesuprantamas, as ji buvau skaiciusi, man ten nieko konkretaus:
''Konkursas turi įvykti ne anksčiau kaip po 23 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai''

tai kada tas konkursas vyksta? ne anksciau kaip po 23d.d, tai kada? ar bus paskelbta?
tai as galejau uzsirasyti spalio men laikyti testo, o dabar uzsirasiau 09.16d, paskutine diena pretendentui 09.09d, tai konkursas prasides ne anksciau kaip spalio 10d. Cia tycia zmones klaidina, kad kuo mazxiau galetu dalyvauti konkursuose, nejaugi sunku konkreciai parasyti, kad testus turite islaikyti iki spalio 10d, o konkursas vyks spalio 11d, butu aisku ir ramu, o dabar viskas slaptai, jokiu datu nesurasyta konkreciu
Atsakyti
QUOTE(letuciukas @ 2013 09 09, 15:26)
sis paaiskinimas man vistiek nesuprantamas, as ji buvau skaiciusi, man ten nieko konkretaus:
''Konkursas turi įvykti ne anksčiau kaip po 23 darbo dienų nuo paskutinio pretendento, pateikusio dokumentus konkursą organizuojančiai įstaigai''

tai kada tas konkursas vyksta? ne anksciau kaip po 23d.d, tai kada? ar bus paskelbta?
tai as galejau uzsirasyti spalio men laikyti testo, o dabar uzsirasiau 09.16d, paskutine diena pretendentui 09.09d, tai konkursas prasides ne anksciau kaip spalio 10d. Cia tycia zmones klaidina, kad kuo mazxiau galetu dalyvauti konkursuose, nejaugi sunku konkreciai  parasyti, kad testus turite islaikyti iki spalio 10d, o konkursas vyks spalio 11d, butu aisku ir ramu, o dabar viskas slaptai, jokiu datu nesurasyta konkreciu

Dokumentai yra priimami 9 kalendorines dienas. Po šio termino per 23 darbo dienas tuirte išsilaikyti BGT, o vėliausiai per 3 mėn. turi būti suorganizuotas konkursas
Atsakyti
Ar yra tokių, kurie jau dalyvavo pokalbyje į valstybės tarnybą?
Testas išlaikytas, dabar domina tolimesnis etapas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 09 09, 15:30)
Dokumentai yra priimami 9 kalendorines dienas. Po šio termino per 23 darbo dienas tuirte išsilaikyti BGT, o vėliausiai per 3 mėn. turi būti suorganizuotas konkursas



tai 3men istaiga netures darbuotojo? o kur bus paskelbta apie konkursa?> nes as jau uzsirasiau i norima darbo vieta, bet ten nieko neraso apie konkurso data.
Atsakyti
Sveikos,

jeigu dokumentų pateikimas į konkursą, į kurį noriu eiti yra iki 13 d., bet aš neturiu nei gebėjimų testo nei užsienio k. Tai dar čia įmanoma man suspėti ar jau be šansų...?
Su gebėjimais kaip ir aišku, o su užsienio kalba, ar be to pažymėjimo patvirtinančio lygį negaliu dalyvauti konkurse? g.gif

Ir dar toks klausimas, ten kur reikia susegti skenuotus dokumentus tai reikia tik paties diplomo ar ir viso priedėlio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Levereti: 09 rugsėjo 2013 - 14:57
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 09 09, 14:30)
Dokumentai yra priimami 9 kalendorines dienas. Po šio termino per 23 darbo dienas tuirte išsilaikyti BGT, o vėliausiai per 3 mėn. turi būti suorganizuotas konkursas


Aš dalyvavau konkurse įstaigoje, kurie nesilaikė 23d.d.

QUOTE(adriana19 @ 2013 09 09, 14:47)
Ar yra tokių, kurie jau dalyvavo pokalbyje į valstybės tarnybą?
Testas išlaikytas, dabar domina tolimesnis etapas smile.gif


Pasiskaitykitetemą, ir ankstesnę irgi.

QUOTE(letuciukas @ 2013 09 09, 14:56)
tai 3men istaiga netures darbuotojo? o kur bus paskelbta apie konkursa?> nes as jau uzsirasiau i norima darbo vieta, bet ten nieko neraso apie konkurso data.


per testavimas.vtd.lt, gausite ten žinutę + ir į emailą.

QUOTE(Levereti @ 2013 09 09, 14:56)
Sveikos,

jeigu dokumentų pateikimas į konkursą, į kurį noriu eiti yra iki 13 d., bet aš neturiu nei gebėjimų testo nei užsienio k. Tai dar čia įmanoma man suspėti ar jau be šansų...?
Su gebėjimais kaip ir aišku, o su užsienio kalba, ar be to pažymėjimo patvirtinančio lygį negaliu dalyvauti konkurse? g.gif

Ir dar toks klausimas, ten kur reikia susegti skenuotus dokumentus tai reikia tik paties diplomo ar ir viso priedėlio?


Pažymėjimas turi būti pateiktas vėliausiai konkurso dieną, man atrodo (pažiūrėkitek onkursų organziavimo tavrką,viskas surašyta). Man parašė (Levereti, per testavimas.vtd.lt), kad iki konkurso pateikti arba atsinešti į pokalbį.

Tik diplomo.
Atsakyti
gal kas pasakys kokie klausimai buna per konkursa? zodziu ar rastu? kokios temos?
Atsakyti
QUOTE(Įdomi @ 2013 09 09, 14:28)
O tos situacijos g.gif Net nežinau, kaip jas apibūdinti biggrin.gif Gal nėra painūs tie klausimai, bet gi žmogui gali atrodyti visai ne taip, kaip turi būti biggrin.gif Todėl spaudi atsakymą ir net negali nuspėti, ar jis nors kiek į reikiamą pusę biggrin.gif

Man tos komunikacijos užduotys pačios mėgstamiausios smile.gif Kažkaip nesunku atspėti, kokio atsakymo rengėjai tikisi, t.y. kas yra jų nuomone "teisinga". Taip ir galvoji, ne kaip realiai elgtumeis situacijoje, o ką jie norėtų išgirsti.
Atsakyti
Dar klausimas - ar spręsdamas testą matai, kiek laiko liko iki pabaigos?
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 10, 09:50)
Dar klausimas - ar spręsdamas testą matai, kiek laiko liko iki pabaigos?

Taip
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2013 09 10, 08:50)
Dar klausimas - ar spręsdamas testą matai, kiek laiko liko iki pabaigos?


Matosi ir tai yra labai gerai biggrin.gif Jei užstringi ties kažkokiu klausimu, pagal likusį laiką gali nuspręst, verta tau su juo vargti, ar spaust bet ką biggrin.gif Man abejose dalyse laiko liko ax.gif Pirmoj kažkur 10 minučių, antroj 4 biggrin.gif
Atsakyti