Įkraunama...
Įkraunama...

Valstybės tarnyba

Ruošiuosi ir aš tam BGT...Ir kas jį tokį sumastė? doh.gif
Prašau pagalbos laikiusių 4u.gif blush2.gif
????Jei teisingai supratau, tai tą testą sudaro 2 dalys:???
I dalis - Bendrujų gebėjimų testas
Jį sudaro 40 klausimų, iš kurių turiu atsakyti 50% ir tam skiriama 60 min
Kaip suprantu į šią dalį pagrinde įeina skaičių seka, raidžių seka, lentelės, silogizmai

II dalis - Bendrųjų kompetencijų testas
Jį sudaro 20 klausimų ir kiek jam skiraima laiko?
Be teisės aktų, kas į šią dalį įeina?
Atsakyti
QUOTE(grazuoliukas @ 2013 09 03, 14:27)
Ruošiuosi ir aš tam BGT...Ir kas jį tokį sumastė? doh.gif
Prašau pagalbos laikiusių 4u.gif  blush2.gif
????Jei teisingai supratau, tai tą testą sudaro 2 dalys:???
I dalis - Bendrujų gebėjimų testas
Jį sudaro 40 klausimų, iš kurių turiu atsakyti 50% ir tam skiriama 60 min
Kaip suprantu į šią dalį pagrinde įeina skaičių seka, raidžių seka, lentelės, silogizmai

II dalis - Bendrųjų kompetencijų testas
Jį sudaro 20 klausimų ir kiek jam skiraima laiko?
Be teisės aktų, kas į šią dalį įeina?


Nepatingėkit paskaitinėt temos .. kas jau laikė, tikrai buvo surašę visą informaciją ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astiti @ 2013 09 03, 13:08)
o  gal kuri uzves ant kelio su skaiciu sekom. kelinta diena ziurineju psl.kur imetet.bandau deliotis tas sekas...bet nafik....niekaip man nedaeina sad.gif kaip suprantu cia yra kazkokios seku taisykles?ar nea? gal kuri galetu imesti sad.gif

paciame temos sios pirmame puslapyje ideti pvz su atsakymais ir ten paaiskina kaip spresti, kol nebuvo paaiskinimu as sprendziau su pradinuku mokytoja ir kokia geda jinai man ji turejo aiskinti, sake tokius vaikai per olipiadas sprendzia o man nedaejo, jauciu ir dabar ka panasau duotu neispresciau blush2.gif
karoce testai yra sunkus, ir tos sekos irgi sunkios
Atsakyti
man irgi jos sunkios...net labai pakolkas...gal kartais cia yra Panevezieciu ir jau islaikiusiu, kurios galetu padeti ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2013 09 03, 15:41)
Nepatingėkit paskaitinėt temos .. kas jau laikė, tikrai buvo surašę visą informaciją  ax.gif

Visas temas perskaičiau ale viskas susimalė, dėkui, jau radau
Atsakyti
Niekaip nesuprantu kaip reikia uzsiregistruoti testo laikimui einu i www.testavimas.vtd.lt/portal/ tada i skelbimai bendruju gebejimu testavimui o ten tik datos kur kada, bet kaip uzsiregistruoti nesuprantu. Gal kas galetu paaiskinti kaip, buciau tikrai dekinga smile.gif
Atsakyti
Papildau:
Kad dokumentus pacius pateikti per el. bankininkyste reikia suprantu, bet ju nepateikus ar galiu kaip nors paziureti ar man reikiama diena yra dar laisvu vietu? Nejaugi tik viska pateikus galima matyti ar yra laisvu vietu....
Atsakyti
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 03, 18:09)
Niekaip nesuprantu kaip reikia uzsiregistruoti testo laikimui einu i www.testavimas.vtd.lt/portal/ tada i skelbimai bendruju gebejimu testavimui o ten tik datos kur kada, bet kaip uzsiregistruoti nesuprantu. Gal kas galetu paaiskinti kaip, buciau tikrai dekinga smile.gif

reikia pasirinkti mano testai ir ten naujas testas ar kazka panasaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(astiti @ 2013 09 03, 14:14)
ar buvo panasiu klausimu i si is testo pvz 19) Pagal alternatyvią skaičiavimo sistemą bananas = 1, 6 yra apelsinas ir 2 bananai, apelsinas prilygsta pusei mango.
Kam bus lygus rezultatas dviejų mangų ir apelsino, padalytų iš apelsino su bananu?

gal kas galetumet uzvest tinkamu keliu, sprendziant si klausima?

Ar čia tikrai taip "bananas = 1, 6", ar 1,6 kažko?
Papildyta:
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 03, 18:25)
Papildau:
Kad dokumentus pacius pateikti per el. bankininkyste reikia suprantu, bet ju nepateikus ar galiu kaip nors paziureti ar man reikiama diena yra dar laisvu vietu? Nejaugi tik viska pateikus galima matyti ar yra laisvu vietu....

Jei gerai suprantu, neprisiregistravus negalima, man irgi nepavyksta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barbarux: 03 rugsėjo 2013 - 17:34
QUOTE(astiti @ 2013 09 03, 13:14)
ar buvo panasiu klausimu i si is testo pvz 19) Pagal alternatyvią skaičiavimo sistemą bananas = 1, 6 yra apelsinas ir 2 bananai, apelsinas prilygsta pusei mango.
Kam bus lygus rezultatas dviejų mangų ir apelsino, padalytų iš apelsino su bananu?

gal kas galetumet uzvest tinkamu keliu, sprendziant si klausima?


b (bananas) =1
a+2b=6, t.y. a+2x1=6, a=4
a=1/2m, t.y. m=2a, t.y. 8

(2m+a)/(a+cool.gif=(16+4)/(4+1)=4

Atsakymas: 4

QUOTE(Ingulyte @ 2013 09 03, 13:41)
Buvo, bet ten kažkoks su kava ir pienu.


Man irgi tas pats buvo, įpylė, išgėrė, įpylė, sumaišė...pritrūko laiko šiai užduočiai, spėjau tiesiog.


QUOTE(Murinka @ 2013 09 03, 14:41)
Nepatingėkit paskaitinėt temos .. kas jau laikė, tikrai buvo surašę visą informaciją  ax.gif


Tikrai, ir ankstesnę, jei ji nepanaikinta; net tingisi atsakinėti, kai to paties klausinėjama, kas buvo aptarta neseniai.
Atsakyti
QUOTE(Murinka @ 2013 09 03, 14:01)
Laikant BGT testą yra nurodyti konkretūs įstatymai iš kurių yra klausimai teste. O iš ko paklaus įstaigoje tai nežinia ... nebent pati įsaiga prieš pokalbį duotų kokį sąrašą iš ko mokintis. Bet šiaip reikia žiūrėti kokios funkcijos numatytos pareigybės aprašyme ir bent jau pagal tai pasidomėti konkrečiais teisės aktais, reglementuojančiais pareigybės aprašyme nurodytą sritį mirksiukas.gif

BGT testą aš jau išsilaikiusi mirksiukas.gif , dabar domina vienas konkursas, kurio keliamus reikalavimus atitinku, gavau atsakymą. Tai taip ir bandau mokytis, bet bėda ta, kad sritis labai plati, todėl susidaro iiiilgas teisės aktų sąrašas doh.gif biggrin.gif. Kad juos visus perskaityti bent kartelį, manau, prireiktų ne vieno mėnesio smile.gif. Ačiū atsakiusioms, kiek supratau, konkrečių teisės aktų, iš ko ruoštis, įstaigos nebenurodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angellukas: 03 rugsėjo 2013 - 18:15
QUOTE(<Vaida> @ 2013 09 03, 18:25)
Papildau:
Kad dokumentus pacius pateikti per el. bankininkyste reikia suprantu, bet ju nepateikus ar galiu kaip nors paziureti ar man reikiama diena yra dar laisvu vietu? Nejaugi tik viska pateikus galima matyti ar yra laisvu vietu....

prisijunkit prie portalo pirmiausiai, prisijungus matysit laisvus laikus 4u.gif
Atsakyti