Įkraunama...
Įkraunama...

Plastikiniai langai 10

QUOTE(Dilma @ 2014 08 27, 22:56)
Ačiū. Siuntėme ir faugai užklausimą mirksiukas.gif. Jų kaina buvo didesnė, nei tų, kurie tiesiai šviesiai parašė, kad iš to Plastimeto gamins biggrin.gif



O nepapasakojo, kad jų gaminiai vokiški, todėl ir kaina didesnė biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 27, 22:25)
Čia tiems fanatikams, kurie vis kukuoja: nepirkite lenkiškų, duokite uzdirbti saviems, pirkite iš vietinių "gamintojų"  biggrin.gif  biggrin.gif


Kindziuli, parašą reikėtų pakeisti cool.gif

Čia priėjo Kinziulis ir tarė!!!
Niekada nemeluoju... Kartais nutyliu dalį skaudžios tiesos... Rėžiu skaudžią tiesą į akis...
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2014 08 28, 00:39)
Čia priėjo Kinziulis ir tarė!!!
Niekada nemeluoju... Kartais nutyliu dalį skaudžios tiesos... Rėžiu skaudžią tiesą į akis...

biggrin.gif biggrin.gif
Bet kartais - ir nutyliu.... Tai parašo keisti nebūtina wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Dilma @ 2014 08 27, 23:56)
Ačiū. Siuntėme ir faugai užklausimą mirksiukas.gif. Jų kaina buvo didesnė, nei tų, kurie tiesiai šviesiai parašė, kad iš to Plastimeto gamins biggrin.gif

Nu kaina didesnė ir turi būti. Juk pas mus galioja kainodaros taisyklė - primokėk už vardą ir "lietuviškus langus" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2014 08 28, 00:39)
O nepapasakojo, kad jų gaminiai vokiški, todėl ir kaina didesnė  biggrin.gif


biggrin.gif nespėjo, nes gyvai nebuvom, tik siuntėm užklausimą... Skirtumas apie 1500 lt wacko.gif

Sakykit, o ta hidroizoliacinė juosta... Jei jos nėra paskaičiavimuose, galima pasiprašyt, kad įtrauktų į sąrašą?
Atsakyti
Gal kazkas uzsakinejo langus pas lanvega?
Ar kazka zino gero, blogo apie sita imone?
Atsakyti
QUOTE(_Viktorija_ @ 2014 08 28, 16:07)
Gal kazkas uzsakinejo langus pas lanvega?
Ar kazka zino gero, blogo apie sita imone?


Ka radau ju www, tai kad prekiauja 4 pavadinu profiliais: Veak, Salamander, Rahau Brugmann.

Taip pat, pagal rekvizitai.lt tai jie teturi 2 darbuotojus.. Tikrai labai didele imone smile.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfasz: 28 rugpjūčio 2014 - 15:21
QUOTE(_Viktorija_ @ 2014 08 28, 16:07)
Gal kazkas uzsakinejo langus pas lanvega?
Ar kazka zino gero, blogo apie sita imone?

Paantrinsiu:
2013 max apyvarta - 100.000
Padaliname iš 12 mėnesių - tai 8300 mėnesinė apyvarta.
Jei šio verslo pelningumas max 20 procentų, tai mėnesio pelnas apie 1700 litų.
Gaunasi - kad neužtenka "pelno" net dviem minimaliom algom išmokėti....

O kur dar patalpos, elektra, komunaliniai, internetas.... na ir dar milijonas kitų veiklos išlaidų....

Žodžiu - mano galva, tokius skaičius turinti įmonė nelabai galėtų egzistuoti....
Na bet mūsų žemėje būna stebuklų... Egzistuoja štai... Gal - po 0,025 etato dirba....

Gal.... nu čia nesigilinsiu..... Gal patys susiprotėsite smile.gif))

Bet kuriuo atveju - aš tai pirkčiau ten, kur būtų bent kelis kartus saugiau... Nes taip - sumokėtas avansas gali likti tik prisiminimu biggrin.gif biggrin.gif
Na bet jūs - galite ir mėginti... paskui mums papasakosite po mėnesio: gavote langus ar ne blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 28, 19:31)
Paantrinsiu:
2013 max apyvarta - 100.000
Padaliname iš 12 mėnesių - tai 8300 mėnesinė apyvarta.
Jei šio verslo pelningumas max 20 procentų, tai mėnesio pelnas apie 1700 litų.
Gaunasi - kad neužtenka "pelno" net dviem minimaliom algom išmokėti....

O kur dar patalpos, elektra, komunaliniai, internetas.... na ir dar milijonas kitų veiklos išlaidų....

Žodžiu - mano galva, tokius skaičius turinti įmonė nelabai galėtų egzistuoti....
Na bet mūsų žemėje būna stebuklų... Egzistuoja štai... Gal - po 0,025 etato dirba....

Gal.... nu čia nesigilinsiu..... Gal patys susiprotėsite smile.gif))

Bet kuriuo atveju - aš tai pirkčiau ten, kur būtų bent kelis kartus saugiau... Nes taip - sumokėtas avansas gali likti tik prisiminimu  biggrin.gif  biggrin.gif
Na bet jūs - galite ir mėginti... paskui mums papasakosite po mėnesio: gavote langus ar ne  blink.gif


Bet kokiu atveju 2 darbuotojai, tai net nelabai bus kam skustis del kokybes, nes direktorius ir vadybininkas ir valytojas, ir matuotojas, viskas muset viename.

Ir buhaltere, vistik UAB cia.

O kaip imone su tiek darbuotoju isgyvena, is tokios apyvartos algas susimoka, mokescius ir pan - manau atsakymas gali buti aiskus smile.gif Gal perkant langus pasiulys pirkti ivairiais kitaip budais smile.gif doh.gif doh.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(alfasz @ 2014 08 28, 19:39)
Gal perkant langus pasiulys pirkti ivairiais kitaip budais smile.gif  doh.gif  doh.gif  thumbup.gif

Va va biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Iš kitos pusės - nu *****, suprantu aš ir tuos mažiukus.... Nu kažkaip juk pradėti reikia.... Tai ką daryti, kaip su tais gigantais konkuruoti...
Aš mėginčiau per asmeninį indėlį, per didesnį dėmesį klientui ir pan....
Tai žiūrint į verslininko pusės - aš juos suprantu, ir suprantu - kaip anoje pusėje buna sunku.
Bet kaip klientas - savo pinigais nerizikuočiau... Man jų niekas irgi su karučiu neatvežė... Sunkiai uždirbau - atsargiai ir išleisiu...

P.S.
Esu nekartą rašęs, kad reikia dėmesingai tikrinti tiekėjo kreditingumą. Tarkime šiuo atveju: pelniukas kuklus... Apyvartinės bus mažytės... Reguliariai įšoką į skolas sodrai... Sodra yra negailestinga - kada nori - tada pati pasiima, kai tik randa... Tai sakykime, kas galetų paneigti, jog nebus taip:
Aš mėginu pas juos pirkti... Pasirašau sutartį, pervedu avansą... Jie už tuos pinigus - turėtų užsakyti pas gamintoją mano langus... O tuo metu sodra tik "dziob" - ir pasiima mano avansą... Ir jie - neužsako mano langų... Taip laikas bėga, o vis girdžiu: tuoj tuoj, rytoj...
Taip kad - sudėtinga čia viskas... Iš kitos pusės - na neturi būti visi verslininkai... Neturi kapitalo - dirbi pagal sutartį, kitam kapitalui - ir nemiršti jaunas nuo streso, įtampos bei infarkto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kinziulio @ 2014 08 27, 23:25)
Lenkiškas profilis... Lenkas gaminasi ir profili, ir is jo - langus...
Plastimet.pl


Ar teisingai supratau, kad šitame profilyje tarpinės įlietos? Ta prasme, tai tod gumos, kurios turėtų turėti galimybę išsilupti? biggrin.gif

Dieve dieve, kaip sunku, kai nenusimanai, o jauti, kad tau pasiruošę prakišt bet kokį š... už pinigus wacko.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 08 28, 23:13)
Dieve dieve, kaip sunku, kai nenusimanai, o jauti, kad tau pasiruošę prakišt bet kokį š... už pinigus wacko.gif biggrin.gif


Prieš kažką perkant visada reikia pasidomėti ir "apsisuostyti" kas kur kaip ir pan. Dėl langų - yra ne vienas forumas, kuriame galima pasiskaityti įvairios info, atsirinkti visus UŽ ir PRIEŠ. Klausimas - ar skaitėte bent SM langų forumą, ar iš karto čia parašėte savo užklausimus? Taip, info ieškojimas užima daug laiko, o bet tačiau - kai kažką supranti, žinai, nutuoki, tada lengviau išsiaiškinti ko nori, ko nenori ir pardavėjui bus žymiai sunkiau iškišti bet ką tokiam pirkėjui, kuris nusimano bent kažkiek apie tai, ką perka. Teisingos informacijos turėjimas dar niekada niekam nepakenkė. O vat jos trūkumas gali gerokai pakenkti. Kad ir asmeninei piniginei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dilma @ 2014 08 29, 00:13)
Ar teisingai supratau, kad šitame profilyje tarpinės įlietos? Ta prasme, tai tod gumos, kurios turėtų turėti galimybę išsilupti? biggrin.gif

Dieve dieve, kaip sunku, kai nenusimanai, o jauti, kad tau pasiruošę prakišt bet kokį š... už pinigus wacko.gif biggrin.gif


Keista, kad Jus sudomino kazkuo butent sis profilis, Plastimet. Kodel?

Ar galbut, kad kazkas is pazistamu ten dirba, ar pasiule gera kaina, ar moket kazkokiu kitu budu? g.gif doh.gif

Nepamenu, kad butume aptarineje cia toki profili.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amica @ 2014 08 29, 01:34)
Klausimas - ar skaitėte bent SM langų forumą, ar iš karto čia parašėte savo užklausimus? Taip, info ieškojimas užima daug laiko, o bet tačiau - kai kažką supranti, žinai, nutuoki, tada lengviau išsiaiškinti ko nori, ko nenori ir pardavėjui bus žymiai sunkiau iškišti bet ką tokiam pirkėjui, kuris nusimano bent kažkiek apie tai, ką perka. Teisingos informacijos turėjimas dar niekada niekam nepakenkė. O vat jos trūkumas gali gerokai pakenkti. Kad ir asmeninei piniginei  smile.gif

irnesakyk.gif skaičiau ir ne kartą tongue.gif . Bet kuo giliau į mišką, tuo daugiau medžių. Laikytis linijos, kad geriausias profilis - Veka, man netinka. Užtai ir bandom išsiaiškinti smulkiau.

QUOTE(alfasz @ 2014 08 29, 07:29)
Keista, kad Jus sudomino kazkuo butent sis profilis, Plastimet. Kodel?

Ar galbut, kad kazkas is pazistamu ten dirba, ar pasiule gera kaina, ar moket kazkokiu kitu budu?  g.gif  doh.gif

Nepamenu, kad butume aptarineje cia toki profili..  g.gif

Kodėl keista? Nes tai ne Veka?
Jūs gal ir neaptarinėjot, bet šioje temoje buvo užsiiminta apie jį...

Ir nereik čia replikuot apie kitokius atsiskaitymo būdus... Nebent jūs pats tai praktikuojat mirksiukas.gif
Atsakyti