Įkraunama...
Įkraunama...

Į mokyklą nuo 6 metų

QUOTE(Eripa @ 2014 05 19, 08:42)
O ar įmanoma apsilankyti PPT be ugdymo įstaigos "siuntimo", ar aš klaidingai supratau, gal jis apskritai nereikalingas? Man tiesiog smalsu, ar mano šešiametė įveiktų tą baisųjį testą g.gif

nereikia siuntimo.
Atsakyti
Ir smalsumo vedant galima i PPT eiti, tik ten dar tikrina ir vaiko motyvacija mokyklai, tad jeigu neplanuojate anksciau leisti, tai gal neverta balamutinti vaiko. Testas tai nebaisus biggrin.gif
Atsakyti
Mums jei ir leis eiti as dar neapsisprendus ar leisiu. Vaikas nori, as bijau.. tikiuos PPT pades apsispresti man smile.gif
Atsakyti
na mes jau siandien po PPT...
klausinejo 35 min vaiko, o as uz duru pildziau testa apie vaika..
klausimai buvo tokie, kokius pasake vaikas
1, Kas yra AUSRA?
2. paraidziui pasake P E L Ė D A, vaikas turejo perskaityti
3, is sesiu detaliu puzle reikejo atrinkti viena tinkama
4. dave piesinuka, reikejo perkopijuoti
daugiau nzn.... paskui skaite mano testa ir mane bare, kad as vaika nuvertinau....
mes rugsejo pirmaja keliaujam i mokykla
Atsakyti
O as jau 90 proc apsisprendus, kad visgi leisiu nuo 7 metu. I ppt mums birzelio vidury, tai nezinau ar beisim..
Atsakyti
Pačių pedagogų pastebėjimai yra tokie, kad į mokyklą pradėję eiti jaunesni vaikai (ypač berniukai) vyresnėse klasėse, kai prasideda paauglystė neretai jaučiasi nejaukiai. Būtent neranda bendros kalbos su bendraklasiais, dažnai būna atstumti. Todėl ypač svarbu norint leisti į mokyklą jaunesnį vaikutį įvertinti ne tik protinę, bet ir fizinę brandą.
Atsakyti
na man tai tie testai visiška nesamonė,
pvz , viena siš klausimų
kas yra AUšra, mano vaikas atsakė rytas, o reikėjo atsakyti tekanti saulė doh.gif

vnž testo nepraėjom, kažin ar galima dar kart eiti testo laikyti, na mes apsisprendę į mokyklą eiti, ir darželis ir mokytoja kuri susipažinus su vaiką nes lankė 2 savaitės pamokėles, sako kad reikia leisti, o pagal testa negalim

ir kažin ar būtina pagal gyvenamaja vietą lesiti g.gif
Atsakyti
virsune! gal sumaise su kokiu ketvirtoku testuku smile.gif

QUOTE(Karina123 @ 2014 06 18, 13:08)
na man tai tie testai visiška nesamonė,
pvz , viena siš klausimų
kas yra AUšra, mano vaikas atsakė rytas, o reikėjo atsakyti tekanti saulė doh.gif

vnž testo nepraėjom, kažin ar galima dar kart eiti testo laikyti, na mes apsisprendę į mokyklą eiti, ir darželis ir mokytoja kuri susipažinus su vaiką nes lankė 2 savaitės pamokėles, sako kad reikia leisti, o pagal testa negalim

ir kažin ar būtina pagal gyvenamaja vietą lesiti  g.gif

Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2014 06 18, 12:08)
na man tai tie testai visiška nesamonė,
pvz , viena siš klausimų
kas yra AUšra, mano vaikas atsakė rytas, o reikėjo atsakyti tekanti saulė doh.gif

vnž testo nepraėjom, kažin ar galima dar kart eiti testo laikyti, na mes apsisprendę į mokyklą eiti, ir darželis ir mokytoja kuri susipažinus su vaiką nes lankė 2 savaitės pamokėles, sako kad reikia leisti, o pagal testa negalim

ir kažin ar būtina pagal gyvenamaja vietą lesiti  g.gif


Del sios priezasties ir patariu dar pries paruosiamaja grupe darytis testa.
Man ir vaikams testas tikrai neatrode per sunkus ar pan. O zodziu apibudinimu tikrai nebutina atsakyti kaip kad jie pasizymeje, ir "rytas" jusu atveju turejo pliusiuka uzdeti.
Atsakyti
na vat visi psichologai skirtingai gal vertina, jie irgi žmonės ir turi nuomonę,

bet mane tai pykdo kad aš negaliu spresi kas mano vaikui geriau, o psichologai su savo testais sprendžia
Atsakyti
QUOTE(Karina123 @ 2014 06 18, 14:43)
na vat visi psichologai skirtingai gal vertina, jie irgi žmonės ir turi nuomonę,

bet mane tai pykdo kad aš negaliu spresi kas mano vaikui geriau, o psichologai su savo testais sprendžia


As irgi manau kad sis vertinimas ne tokia maza dalimi priklauso nuo vertintojo, bet turetu cia pasisakyti, kas isties zino. O kazin apskusti negalima? smile.gif

Galetu buti kokia nors isvada ne tik taip arba ne. O kazkuri imtis, kai gali spresti ir tevai arba po poros menesiu pakartotini vertinima suteikti galimybe atlikti.

Atsakyti
pakartotinai vertinti negalima,
o skusti galima įspec psichologinių -pedagoginių tarnybų skyriu, bet jie tik paims dokus ir pažiūrės kaip buvo įvertinta. bet jai jau vertinant psichologas kažką parašo, tai kaip nustatyti kad vaikas to met7 gal ir neblogai mastė
Atsakyti