Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio išlaidos

Rugpjutis

Annemarie Börlind Apelsinu ziedu aliejus - koncentratas 15ml 5,55€
Annemarie Börlindnaktinis veido kremas 15,50€

Dr. Hauschka veido kremas 30ml 17,00 €

Dr. Hauschka roziu kremas mini 3,50€

Dr. Hauschk roziu kuno losjonas 2,00 €

Martina Gebhardt EYE CARE 10,90€

Lavera Color Glanz Haarkur vienkartine pakuote 1,45€
Lavera Repair Pflege vienkartine pakuote 1,45€

Eco Cosmetics Waschgel mild 6,90€

Eco Cosmetics duso zele 5,99€

Lavera Volumen Shampoo 3,95€

Vichy spf 50 veido kremas riebiai- misriai odai 14€


Viso kosmetikai apie 88€
Plauku kirpimas ir dazymas 65€
Manikiuras +antakiai 17€
Armani Jeans dzinsai 67€
Armani Jeans bliuze ilgom rankovem 39€
Maudymosi kostiumelis+ specialus sortukai i pleza 50€ (su 50% nuolaida), i senuosius kol kas netelpu, dar negrizo firmos po nestuke.gif
H&M liemenukas 15€
2 poros Sloggy kelnaiciu 8€

Lyg ir viskas g.gif g.gif
Atsakyti
O čia galutinę išlaidų sumą pačiom susikalkuliuot ir dar į litus išsikonvertuot ar kaip....? unsure.gif
Nebūtų patogiau imt ir parašyt galutinę "grožiui paaukotų" pinigų sumą, nes man pavyzdžiui norisi pamatyt kiek visko iš viso ir viskam buvo išleista.... rolleyes.gif flirt.gif
Čia tik šiaip pastebėjimas toks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 09 07, 23:00)
O čia galutinę išlaidų sumą pačiom susikalkuliuot ir dar į litus išsikonvertuot ar kaip....? unsure.gif 
Nebūtų patogiau imt ir parašyt galutinę "grožiui paaukotų" pinigų sumą, nes man pavyzdžiui norisi pamatyt kiek visko iš viso ir viskam buvo išleista.... rolleyes.gif  flirt.gif
Čia tik šiaip pastebėjimas toks  4u.gif



Gerai, sudesiu bendrai biggrin.gif Viso 349€ -1204lt nors man kelnaites, liemenukas ar drabuziai ne prie grozio prekiu butu, o prie butinu, nes trusikeliai tai jau butini kaip ir liemenukas, o ne grozio preke.. Del rubu dar butu galima pasigincyti g.gif g.gif g.gif
Papildyta:
QUOTE(Nemiga3272 @ 2013 08 22, 19:13)
Sveikutes  4u.gif

Man panaši problema su vandeniu būdavo, tik man ne tik kad oda kimšdavosi, bet ir labai labai sausėdavo nuo vandens. Tai aš jau keli metai naudoju ne pienelį, kurį reikia nuplaut, o biodermos valiklį (raudoną). juo valau ir tada, kai būnu pasidažius, ir tada, kai nepasidažius. va tik kai kaukę užsidedu, tai jau niekur nedingsi, tenka vandeniu nuplaut.

dar vienas dalykas, dėl besikemšančio veido, tai aš pvz naudoju vienkartines servietėles (tas kur kartoninėse dėžutėse būna ir traukiasi po vieną) veidui vietoj rankšluosčio. esu girdėjus tokį patarimą kažkur ir man jis padeda. nes rankšluostis vistiek... ant jo kaupiasi dulkės ir pan., o jei neturit atskiro rankšluosčio veidui ir kūnui, tai tada dar ir visokie muilo likučiai, kurie traukia bakterijas ir pan.

Sorry, jei truputi off topic, tiesiog kai pati turėjau panašių problemų, tai žinau, ką tas reiškia.



O manai kad nuo serveteliu maziau kimsis, juk jose visko prideta- visokiu medziagu, chemikalu. Gal geriau lininis ranksluostukas tik veidui, kuri gali keisti 2-3k per savaite. Siaip as nelaukiu kol ranksluosciai pridulkes, juos daznai keiciu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 19, 12:32)
Nu gal kokioj Klaipėdoj jis vėl kitoks, nežinau, gal dar ir nuo vietos skiriasi, bet man tai labai labai didelis poveikis buvo odai, praktiškai užtektų kokio vidutinio prausikliuko ir hidrolato kad odą išlaikyt gražią, lygią... Per tas 2sav oda nepareikalavo nei vienos rimtesnės priemonės  bigsmile.gif
O naqmie jai reikia visko,, ir tept, ir šveist, ir kaukių, ir daina be galo..... doh.gif

O apie filtrus seniai galvojam, gyvenam savam būste, galim dėti juos, bet va pažystami susidėjo gerus, kokybiškus ir visa tai atsiėjo 10 000Lt  unsure.gif  Yra pigesnių perpus, bet vėlgi, ar bus tokie geri ir kokybiški  g.gif Reik giliau domėtis pradėt.... Nežinau, mąstom vis mąstom... Ir norisi ir pinigo gaila, bet kai pagalvoji kokį š... į skrandį pilam... doh.gif Man jau dabar akmenų inkstuose rado - kaltinu žiauriai kalinuotą vandenį  cool.gif


Pas mus kalketas vanduo, bet mes negeriam is krano..apkritai mazai kas geria, naudojam saltinio vandeni kuri perkam blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ZBITKA: 09 rugsėjo 2013 - 15:35
QUOTE(dontstop @ 2013 09 01, 20:48)


Planas rugsėjui (juodas taupymas biggrin.gif ):
sporto klubas 100 lt
kosmetika 100 lt
rūbai, batai, aksesuarai 100 lt
kirpykla x

Štai kas gavosi:

sporto klubas 90 lt
kosmetika 67 lt (manikiūro šepetėlis, tušas, paakių kaukė, plaukų dažai, veido kaukė, šešėlių paletė, antakių dažai, kūno šveitiklis)
rūbai 84,35 lt (vilnonė tunika žiemai, kardiganas, 4 poros pėdkelnių, pirštinės)
proginė šukuosena 50 lt
kita: kvepalai 34,99 lt, Eurokos kortelė 4,99 lt

Viso rugsėjį: 331,33 lt

Kaip man, tai nerealiai mažai smile.gif


Atsakyti
Bandau ir aš rugsėjį susumuot book.gif

Išlaidos kosmetikai - 65 Lt (smulkiai galima kitoje temoje pamatyti, tai tik trumpai kas į tą sumą įėjo - šampūnas, dušo želė, mini veido kremukas, paakių želė, dezodorantas, vatos diskeliai)
Drabužiai/apatinis trikotažas: 99 Lt American eagle džinsai ir 45 Lt Gilly Hicks liemenėlė
25 Lt skirti avalynės taisymui

Viso - 234 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaily: 02 spalio 2013 - 08:27
Kosmetika 65€
Plauku dazymas 46€
Antakiai+manikiuras 12€
Sportas 50€
Drabuziu/ avalynes/aksesuaru nepirkau
Viso 173€ thumbup.gif
Atsakyti
Ksometika viso 163€
Plauku kirpimas ir dazymas, antakiai 65€
Aprangos, batu ir kt. aksesuraru nepirkau rolleyes.gif

viso 228€
Atsakyti
Spalis

Kosmetika ir pan. - 301 Lt
Plauku aksesuarai - 8 Lt
Manikiuras su ilgalaikiu lakavimu - 40 Lt
Drabuziai/avalyne - 238 Lt (pedkelnes 12 Lt, treningines kelnes - 37 Lt, aulinukai rudeniui - 71 Lt, suknele rudeniui/ziemai - 40 Lt, megztukas rudeniui/ziemai - 43 Lt, maikute - 35 Lt)

Viso - 587 Lt. Daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gaily @ 2013 11 02, 12:09)

Manikiuras su ilgalaikiu lakavimu - 40 Lt

tik karta i men darotes ilgalaiki?
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2013 11 05, 00:58)
tik karta i men darotes ilgalaiki?


Taip, išvaikštau tiek, o jei ne, nusivalau ir pabūnu kelias dienas ir be manikiūro. Būna, kad darausi mėnesio pradžioje ir pabaigoje, tai tada gaunasi du kartai, bet aną mėn. vienas, šį mėn. irgi bus vienas.
Atsakyti

Ne apie pinigus, bet...
Merginos, kaip jūs nuvalot savo ilgalaikį nagų laką?
Galvoj turiu, kaip namuose nuvalot?
Atsakyti
QUOTE(Nebaba @ 2013 11 08, 18:02)
Ne apie pinigus, bet...
Merginos, kaip jūs nuvalot savo ilgalaikį nagų laką?
Galvoj turiu, kaip namuose nuvalot?

Sukarpau kosmetinį vatos lapelį į gabaliukus, dengiančius nagą, sudrėkinu valikliu (dažniausiai paprastu BUK) uždedu ant nagų ir apvynioju folija kepimui , laikau 15 min, tada nuvynioju ir mentele nustumdau atšokusį laką. Kiek palyginu paviršių poliravimui skirta dilde ir patepu stiprikliu. Visks.
Atsakyti