Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio išlaidos

QUOTE(NORIKA @ 2013 08 19, 13:32)
Nu gal kokioj Klaipėdoj jis vėl kitoks, nežinau, gal dar ir nuo vietos skiriasi, bet man tai labai labai didelis poveikis buvo odai, praktiškai užtektų kokio vidutinio prausikliuko ir hidrolato kad odą išlaikyt gražią, lygią... Per tas 2sav oda nepareikalavo nei vienos rimtesnės priemonės  bigsmile.gif
O naqmie jai reikia visko,, ir tept, ir šveist, ir kaukių, ir daina be galo..... doh.gif

O apie filtrus seniai galvojam, gyvenam savam būste, galim dėti juos, bet va pažystami susidėjo gerus, kokybiškus ir visa tai atsiėjo 10 000Lt  unsure.gif  Yra pigesnių perpus, bet vėlgi, ar bus tokie geri ir kokybiški  g.gif Reik giliau domėtis pradėt.... Nežinau, mąstom vis mąstom... Ir norisi ir pinigo gaila, bet kai pagalvoji kokį š... į skrandį pilam... doh.gif Man jau dabar akmenų inkstuose rado - kaltinu žiauriai kalinuotą vandenį  cool.gif

O gal padėtų rečiau plaut vandeniu,o dažniau valyt miceliniu vandeniu g.gif man labai tiko šitas-
user posted image
o jei vistik norisi vandeniu- gal verta bandyt geriamu, tuo kur dideliais buteliais parduoda g.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 19, 12:53)
O kas kiek laiko naudojat?Žinau šią priemonę, per pedikiūro kursus galėjom nemokamai ant savęs bandytis, labai patiko  thumbup.gif Įsigysiu turbūt ir asmeniškai sau naudoti  wub.gif


dar nenaudojau, pirmą kartą pati bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 08 18, 20:10)
Aš perku Vilniuje, Elevitoje, nes ten pigiau  4u.gif
Kaune esu mačiusi Rimi (Megoj, Savam), Droguose (Akropoly tikrai, gal ir kituose)  4u.gif
Vienu metu didesnėse Iki buvo stendai, bet lyg dingo  g.gif  (tikrai buvo Pasimatymo Iki, bet nesu garantuota, kad šiuo metu yra)


Ačiū, tęsiu paieškas toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žora/goša @ 2013 08 19, 14:52)
O gal padėtų rečiau plaut vandeniu,o dažniau valyt miceliniu vandeniu g.gif  man labai tiko šitas-
user posted image
o jei vistik norisi vandeniu- gal verta bandyt geriamu, tuo kur dideliais buteliais parduoda g.gif

Turiu visą puslitrį biggrin.gif Reiks prisiverst naudot reguliariai, nes dabar tai kada prisiminus pačiumpu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 19, 13:53)
Išvada - priemonės nedaro man stebuklų, nes oda nėr problematiška, tereikia gero, kokybiško vandens  wub.gif  Bet kur jį gaut savo mieste, nes kalkinuotas siaubingai  doh.gif


Sveikutes 4u.gif

Man panaši problema su vandeniu būdavo, tik man ne tik kad oda kimšdavosi, bet ir labai labai sausėdavo nuo vandens. Tai aš jau keli metai naudoju ne pienelį, kurį reikia nuplaut, o biodermos valiklį (raudoną). juo valau ir tada, kai būnu pasidažius, ir tada, kai nepasidažius. va tik kai kaukę užsidedu, tai jau niekur nedingsi, tenka vandeniu nuplaut.

dar vienas dalykas, dėl besikemšančio veido, tai aš pvz naudoju vienkartines servietėles (tas kur kartoninėse dėžutėse būna ir traukiasi po vieną) veidui vietoj rankšluosčio. esu girdėjus tokį patarimą kažkur ir man jis padeda. nes rankšluostis vistiek... ant jo kaupiasi dulkės ir pan., o jei neturit atskiro rankšluosčio veidui ir kūnui, tai tada dar ir visokie muilo likučiai, kurie traukia bakterijas ir pan.

Sorry, jei truputi off topic, tiesiog kai pati turėjau panašių problemų, tai žinau, ką tas reiškia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nemiga3272: 22 rugpjūčio 2013 - 19:14
QUOTE(Nemiga3272 @ 2013 08 22, 20:13)
va tik kai kaukę užsidedu, tai jau niekur nedingsi, tenka vandeniu nuplaut.



Aš kaukių likučius nuvalau toniku, vatos diskeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemiga3272 @ 2013 08 22, 19:13)
Sveikutes  4u.gif

Man panaši problema su vandeniu būdavo, tik man ne tik kad oda kimšdavosi, bet ir labai labai sausėdavo nuo vandens. Tai aš jau keli metai naudoju ne pienelį, kurį reikia nuplaut, o biodermos valiklį (raudoną). juo valau ir tada, kai būnu pasidažius, ir tada, kai nepasidažius. va tik kai kaukę užsidedu, tai jau niekur nedingsi, tenka vandeniu nuplaut.

dar vienas dalykas, dėl besikemšančio veido, tai aš pvz naudoju vienkartines servietėles (tas kur kartoninėse dėžutėse būna ir traukiasi po vieną) veidui vietoj rankšluosčio. esu girdėjus tokį patarimą kažkur ir man jis padeda. nes rankšluostis vistiek... ant jo kaupiasi dulkės ir pan., o jei neturit atskiro rankšluosčio veidui ir kūnui, tai tada dar ir visokie muilo likučiai, kurie traukia bakterijas ir pan.

Sorry, jei truputi off topic, tiesiog kai pati turėjau panašių problemų, tai žinau, ką tas reiškia.

as tiek akis, tiek veida is pradziu nuvalau miceliniu vandenuku tai man jis lb greitai naudojasi. radau pigesne alternatyva Biodermai-Loreal, lygiai toks pats man jis geras thumbup.gif bet va dbr bandziau dar pigesni-Lirene, tai nepatinka, parfumuotas ir kazkaip akis blogai valo, bruzinu bruzinu doh.gif ir tik paskui tepu prausikli, nes mano specialus rugstinis unsure.gif
ideja su tom servetelem gera bet gal pigiau butu popieriniai ranksluosciai g.gif nors pati as turiu atskira veido ranksluosti kuri tieisog daznai keiciu smile.gif
Atsakyti
Rugpjutis smile.gif

Islaidos kosmetikai - 69 Lt
Kirpykla (saknu dazymas, galiuku kirpimas) - 100 Lt
Du apsilankymai pas manikiurininke (manikiuras su ilgalaikiu lakavimu) - 80 Lt
Apatinis trikotazas (dvi VS liemeneles) - 115 Lt
Batai rudeniui - 104 Lt

Viso grozio islaidu - 468 Lt
Atsakyti
Rugpjutis:

Kosmetike/higiena

Sampunas Natura Siberica apie 18lt (40% nuolaida)
Kremas Natura Siberica 21lt (nuolaida 40%)
Burnos skalavimo skystis Ecodenta 7.79 (su akcija)
Dantu pasta Hymalaya 9.98 (dvi pastos tubeles uz vienos kaina)

atrodo tiek g.gif
Viso 56.77

Apranga

Dzinsai 3lt biggrin.gif
Salikelis 3t

Viso 6lt bigsmile.gif

Berods nieko nepamirsa g.gif
Atsakyti
Rugpjūtį planavau atsipalaiduoti, atostogavau, keliavau ir neskaičiavau kiekvieno cento ax.gif
Išlaidos gavosi tokios (nebaisios, maniau, bus blogiau biggrin.gif ):

pasiruošimas vestuvėms, į kurias eisiu šį mėn ( t y dar bus išlaidų):
suknelė 90
bateliai 24

kiti rūbai:
treninginės kelnės (3 poros) 18+25+16
kelnės 20
rankinės (2) 24+49
apatiniai 6+6,8+6

viso 284,8

Užsakymas iš buyincoins (6 papuošalai) ~37 lt
papuošalas 13
piniginė 12

viso 62

Kosmetika (pirkinių apie 30, gal nerašau paklodės - trumpai, tai kaip visad kolekciją papildžiau lūpdažiais, šešėliais, pieštukais, lakais; iš būtino pirkau plaukų kaukę, kūno šveitiklį, dušo želę, kelis kūno kremus pirkau užsienyje, kokių pas mus nėra, ilgesniam laikui) ~170

Viso išlaidų buvo ~516,8

Planas rugsėjui (juodas taupymas biggrin.gif ):
sporto klubas 100 lt
kosmetika 100 lt
rūbai, batai, aksesuarai 100 lt
kirpykla x
Atsakyti
Higiena ir kosmetika 26,09 Lt
Kosmetologė 60,00 Lt
Rūbai 230,99 Lt (sporto apranga, kašmyrinis megztukas iš SH)
Sportas 135,00 Lt (dviračio remontas, registracijos mokestis į Vilniaus maratoną)

Viso 452,08
Atsakyti
Bandau skaiciuoti rugpjucio islaidas....

Kosmetika - 459lt (nedetalizuoju, nes "isklotine" yra grozio skyrelyje)
Kirpykla (padazymas+galu kirpimas) - 90lt
Rubai/aksesuarai ir pan - 600lt (UGG batai, POLO maike, GOTTEX maudomas)
Viso - 1149lt, o sakiau busiu taupesne lotuliukas.gif Nu rugseji tai tikrai taupysiu.... unsure.gif
Atsakyti