Įkraunama...
Įkraunama...

Grožio išlaidos

QUOTE(Galla @ 2013 08 15, 09:24)
Juk pienelio nevadinam milku, o aliejaus oilu biggrin.gif  biggrin.gif

Bet sakome kava latte, o ne kava su pienu rolleyes.gif
Ant pakuotes juk nera vertimo, tai galima ir nezinoti, jog tai putos.
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2013 08 16, 11:07)
Bet sakome kava latte, o ne kava su pienu  rolleyes.gif
Ant pakuotes juk nera vertimo, tai galima ir nezinoti, jog tai putos.


Progresuoja žmogai ir dažnai jau nebesako tiesiog latte, prideda reikiamą žodelytį prieš mirksiukas.gif
Bent jau Vilniuje, kiti miestai iš paskos smile.gif

Runkelynas tai ir pėdkelnes kalgotkėm tebevadina, nu ir ką su jais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pireja @ 2013 08 16, 11:07)
Bet sakome kava latte, o ne kava su pienu  rolleyes.gif


latte yra ne tik kava su pienu, o taip vadinamas kavos paruošimo būdas 4u.gif
manau dėl to taip ir sakom - yra paprasta kava su pienu (beje ir kavinių meniu) ir yra latte 4u.gif

tiesos nerasim, kaip kas nori taip vadina, komentarą rašiau ne norėdama prikibti, įžeisti ar pan., tiesiog garsiai pagalvojau 4u.gif

o į temą - tai šiandien atradau priemonę, tikiuosi padėsiančią stipriai sumažinti pedikiūrui skirtas išlaidas. Paprastai darausi salone ir tik rūgštinį (min. 80 Lt), tai šiandien amazon'e netyčia radau priemonę, su kuria jį daro salonuose - darysiuos namie thumbup.gif thumbup.gif

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=507846
Atsakyti
QUOTE(Malena @ 2013 08 16, 10:41)
Progresuoja žmogai ir dažnai jau nebesako tiesiog latte, prideda reikiamą žodelytį prieš mirksiukas.gif
Bent jau Vilniuje, kiti miestai iš paskos smile.gif

Runkelynas tai ir pėdkelnes kalgotkėm tebevadina, nu ir ką su jais ax.gif

Galima gal placiau, kas tas runkelynas ir pagal kokius kriterijus jam priskiriami zmones bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 08 16, 13:40)
Galima gal placiau, kas tas runkelynas ir pagal kokius kriterijus jam priskiriami zmones  bigsmile.gif


Ne ta tema kad plėstis ir aš tikrai neofftopinsiu smile.gif Jei trumpai-pagal vidinę kultūrą.


Į temą, vasarą auga išlaidos kūno priežiūrai. Veidui vienas filtras, kūnui kitas, kojom įdegį skatinančios priemonės su žema SPF apsauga. Dar Dove Summer Glow, kurį žiemą nežinia ar norėsiu naudoti, jau dabar nelabai noriu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2013 08 14, 12:53)
Organic shop turi 3 konsistencijos variantus (...)

Kur Kaune randate Organic Shop priemonių? Man kol kas sunkiai sekasi jų paieškose biggrin.gif
Atsakyti
idomi tema, daznai paskaitau, tikiuosi nieko pries jei ir as karts nuo karto prisidesiu, kazkaip paskutiniu metu megstu skaiciuot kiek isleidziu ax.gif ..
liepos menesi kosmetikai isleidau 30 svaru ~120 lt, kuriuos pridaviau grozio skyrelyje, drabuziams ~45 svarus(37.50 palikau primark'e(dzinsiniai sortai, pora maikuciu ant sleikuciu, maxi suknele, pora megztuku) ir 7.50 topshop'e uz midi ziedeliu rinkini..

jau rugpjuti isleidau drabuziams ~91 svara.~365 lt. Apie 77 palikau H and m, velgi pora megztuku, grandine ant kaklo biggrin.gif, pora liemeneliu, dzinsai, ~10 zaroje - irgi megztukas, Dorothy Perkins 4 uz auskarus..
kosmetikai kolkas nieko neisledau...
vienzo isvada - reikia kavot korta doh.gif tikiuosi minimum 3 men nesirodysiu skurliu parduotuvej, ir taip spinta luzta doh.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RainyDay: 16 rugpjūčio 2013 - 21:05
QUOTE(RainyDay @ 2013 08 16, 21:49)
vienzo isvada - reikia kavot korta doh.gif tikiuosi minimum 3 men nesirodysiu skurliu parduotuvej, ir taip spinta luzta doh.gif


Bet tai gal nešiosit naujus pirkinius g.gif

Kas čia sakė, kad daug išleidžia? Palyginimui:
http://www.cosmopoli...s.d?id=62097809 biggrin.gif
Niekad nepasakyčiau, kad Uzelkaitė tiek išleidžia.
Atsakyti
QUOTE(Märchen @ 2013 08 16, 18:45)
Kur Kaune randate Organic Shop priemonių? Man kol kas sunkiai sekasi jų paieškose biggrin.gif

Aš perku Vilniuje, Elevitoje, nes ten pigiau 4u.gif
Kaune esu mačiusi Rimi (Megoj, Savam), Droguose (Akropoly tikrai, gal ir kituose) 4u.gif
Vienu metu didesnėse Iki buvo stendai, bet lyg dingo g.gif (tikrai buvo Pasimatymo Iki, bet nesu garantuota, kad šiuo metu yra)
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2013 08 16, 11:57)
o į temą - tai šiandien atradau priemonę, tikiuosi padėsiančią stipriai sumažinti pedikiūrui skirtas išlaidas. Paprastai darausi salone ir tik rūgštinį (min. 80 Lt), tai šiandien amazon'e netyčia radau priemonę, su kuria jį daro salonuose - darysiuos namie  thumbup.gif  thumbup.gif

http://www.amazon.co...;pf_rd_i=507846

O kas kiek laiko naudojat?Žinau šią priemonę, per pedikiūro kursus galėjom nemokamai ant savęs bandytis, labai patiko thumbup.gif Įsigysiu turbūt ir asmeniškai sau naudoti wub.gif

QUOTE(Malena @ 2013 08 17, 12:54)
Kas čia sakė, kad daug išleidžia? Palyginimui:
http://www.cosmopoli...s.d?id=62097809
Niekad nepasakyčiau, kad Uzelkaitė tiek išleidžia.

Įdomus straipsinis drinks_cheers.gif


Beje ir aš į temą pasipasakosiu savo pastebėjimus. Mano oda šiai dienai yra dehidratuota, bet tokia į mišrumą labiau. Intensyviai ieškau vis naujų ir geresnių (tuo pačiu ir brangesnių doh.gif ) priemonių, bet nosis vistiek porėta su juoduliukais, niekaip nepavyksta "atkimšt" verysad.gif O pasimakiažinus išvis ne koks vaizdelis doh.gif Valau, šveičiu, tepu ir t.t. - rezultatas arba laikinas, arba jokio verysad.gif
O va pagyvenau/paatostogavau Palangoj 2sav, nusivežiau naujų priemonių, ne pačių brangiausių, intensyviausių, tiesiog paprastas - Pilosophy prausiklį ir lengvą kremiuką, jokių kaukių, šveitiklių....
Jau po 2 dienų negalėjau patikėti, kad veido oda nei porėta, nei sausai traukia, lygi, vienoda, kaip aksomas, galvoju super duper priemonės, o pasirodo nė velnio doh.gif Visą gerą darbą atliko geras, minkštas, kokybiškas krano vanduo blink.gif Grįžus namo ir toliau naudojant tas pačias priemones odos būklė vėl stojo į senas vagas doh.gif
Va ir vakar po 4dienų mini atostogėlių Palangoj grįžau su lygutėle, be jokio menkiausio juoduliuko ant nosies oda wub.gif
Išvada - priemonės nedaro man stebuklų, nes oda nėr problematiška, tereikia gero, kokybiško vandens wub.gif Bet kur jį gaut savo mieste, nes kalkinuotas siaubingai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2013 08 19, 10:53)
Išvada - priemonės nedaro man stebuklų, nes oda nėr problematiška, tereikia gero, kokybiško vandens  wub.gif  Bet kur jį gaut savo mieste, nes kalkinuotas siaubingai  doh.gif


man pajūrio pusėj netikdavo vanduo kaip tik, keista girdėt, kad Jums tiko bigsmile.gif

dėl vandens kokybiško - jei savam būste esat įsikūrę ilgam užtikrintai (t.y. ne nuomojat, o turit), tai tuomet siūlyčiau žvalgytis filtrų vandentiekiui ar kranams. kainuoja, kiek žinau, žvėriškai nemažai, bet... nauda, manyčiau, tikrai yra smile.gif
Atsakyti
Nu gal kokioj Klaipėdoj jis vėl kitoks, nežinau, gal dar ir nuo vietos skiriasi, bet man tai labai labai didelis poveikis buvo odai, praktiškai užtektų kokio vidutinio prausikliuko ir hidrolato kad odą išlaikyt gražią, lygią... Per tas 2sav oda nepareikalavo nei vienos rimtesnės priemonės bigsmile.gif
O naqmie jai reikia visko,, ir tept, ir šveist, ir kaukių, ir daina be galo..... doh.gif

O apie filtrus seniai galvojam, gyvenam savam būste, galim dėti juos, bet va pažystami susidėjo gerus, kokybiškus ir visa tai atsiėjo 10 000Lt unsure.gif Yra pigesnių perpus, bet vėlgi, ar bus tokie geri ir kokybiški g.gif Reik giliau domėtis pradėt.... Nežinau, mąstom vis mąstom... Ir norisi ir pinigo gaila, bet kai pagalvoji kokį š... į skrandį pilam... doh.gif Man jau dabar akmenų inkstuose rado - kaltinu žiauriai kalinuotą vandenį cool.gif
Atsakyti