Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

Granatus geriausia pirkti turguj ten buna prinokia, o parduotuvese tai nieko gero smile.gif Beje kuo skiriasi to azrbaidznietisko sultyts, as geriu abieju rusiu ir skirtumo nepastebejau tik cia perskaiciau, kad jos skirtinogs blush2.gif
Atsakyti
Vakar laidoje girdėjau, kad negalima gert kavos ir daug arbatos, nes kaip paskaičiavo mokslininkai, keturiuose mažiukuose puodukuose kavos yra tiek kofeino, kiek reik, kad gimda pradėtų spazmuot. Tie 4 kavos puodukai yra lygu 6-iems didelėms arbatos puodukams.

Pastaba nuo manęs: žalia arbata turi dar daugiau kofeino negu juoda.
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 12, 10:13)
Vakar laidoje girdėjau, kad negalima gert kavos ir daug arbatos, nes kaip paskaičiavo mokslininkai, keturiuose mažiukuose puodukuose kavos yra tiek kofeino, kiek reik, kad gimda pradėtų spazmuot. Tie 4 kavos puodukai yra lygu 6-iems didelėms arbatos puodukams.

Pastaba nuo manęs: žalia arbata turi dar daugiau kofeino negu juoda.

Esu ir aš skaičius apie tai, bet pas ka žemas spaudimas tai tenka gert kava...
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 12, 10:13)
Vakar laidoje girdėjau, kad negalima gert kavos ir daug arbatos, nes kaip paskaičiavo mokslininkai, keturiuose mažiukuose puodukuose kavos yra tiek kofeino, kiek reik, kad gimda pradėtų spazmuot. Tie 4 kavos puodukai yra lygu 6-iems didelėms arbatos puodukams.

Pastaba nuo manęs: žalia arbata turi dar daugiau kofeino negu juoda.

sutinku, kad tiems, kas turi zema spaudima, be kavos nekas... as pati, kol rytinio puodelio kavos neisgeriu, jauciuosi kaip skuduras biggrin.gif kai pastojau, geriu kava tik viena karta is ryto ir su pienu. ir tai tik, jei yra darbo diena.
Atsakyti
O as darausi tokia arbatele, nuplauta ir nulupta imbiero sakni supjaustau mazais gabaliukais ir uzpilu verdanciu vandeniu (si arbata mazina pykinima). Isidedu citrinos griezineli ir truputi medaus. Ir sveikai ir skanu (na, turi savo aitrumo, bet sako padeda nuo pykinimo). smile.gif
Atsakyti
man gydytoja sake kad nera labai gerai gerti sultis is tetrapaku (pokeliu), nes ten daug konservantu. del ju daznai pilva gali pusti ir gali dazniau pasireiksti viduriu uzketejimas. sultys reikia patiems spausti, ir dar leidzia "kubusia" pagerti, betnelabai dideliaiskiekias
Atsakyti
budama neščia, pradžioje irgi ne viską geriau, ypač vengiau gazuotų gerimų, kavos aš šiaip gyvenime negeriau, nebent 3in1. O neštumo gale geriau viską ką norėjau (išskyrus alkoholinius gerimus) ir valgiau taip pat. Skaniausia man buvo coca-cola. Na ir ką ir nieko neatsitiko. Manau galima viską tik su saiku. Nes kai leliuką reikės maitinti, va tada reikės daugiau riboti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo leogirl: 21 spalio 2006 - 11:30
QUOTE(leogirl @ 2006 10 21, 12:29)
budama neščia, pradžioje irgi ne viską geriau, ypač vengiau gazuotų gerimų, kavos aš šiaip gyvenime negeriau, nebent 3in1. O neštumo gale geriau viską ką norėjau (išskyrus alkoholinius gerimus) ir valgiau taip pat. Skaniausia man buvo coca-cola. Na ir ką ir nieko neatsitiko. Manau galima viską tik su saiku. Nes kai leliuką reikės maitinti, va tada reikės daugiau riboti.

Aš irgi manau, kad reikia atsivalgyti ir atsigerti visko, ką mėgsti (išskyrus alkoholį ir kitus kvaišalus - jie nėra maisto produktai), kok esi nestuke.gif , nes žindydama tikrai negalėsi.
Pavyzdžiui man labai skanus Vischy mineralizuotas vanduo, nors ir gazuotas blush2.gif
Atsakyti
O aš pradėjau gerti liepžiedžių arbatą su medum, man skanu, ypač kai jau prisiskaičiau, jog negalima kavos, juodos arbatos ir žalios.
Dar geriu ir medetkų, nes turiu kaklelyje žaizdelę ir jos išvalo jei kartais prikimba koks uždegimukas prie tos žaizdelės. Medetkas tai ir taip profilaktiškai kas pusmetį pavartoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 08:15)
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif


morkose yra beta karotinas is kurio gaminasi vitaminas A. O tai ne visai tas pats ax.gif Tikrojo vitamino A gausu gyvulines kilmes produktuose - kepenelese, zuvies taukuose , svieste ir kt.
Nepanikuok del tu sulciu wink.gif
Atsakyti
Matau, kad čia dažnai liečiama A vitamino tema... g.gif
Noriu savo trigrašį vat įkišt. blush2.gif
Manau, kad tam, kad persivalgyti to vitamino A reikia na taip jau nesubalansuotai maitintis, t.y. valgyti vien tik kažkokios vienos rūšies maistą, kad jau tai beveik neįmanoma. Mes juk na niekaip nesuvalgom jokių vitaminų dienos normos. Dabar tai neįmanoma. tongue.gif Mokslininkai vat pvz paskaičiavo, kad tam, kad žmogus gautų reikalingą paros geležies normą, reikia į dieną suvalgyti ~2 kg obuolių. hihihi.gif Ir čia tik geležiai gaut..., o ką jau kalbėt apie kitus vitaminus ir mikroelementus...

Tai kad merginos, nepergyvenkit, kad suvalgysit ten kokia morka daugiau, iki perdozavimo ojei kaip toli. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(novila @ 2006 10 22, 16:12)
O aš pradėjau gerti liepžiedžių arbatą su medum, man skanu, ypač kai jau prisiskaičiau, jog negalima kavos, juodos arbatos ir žalios.
  Dar geriu ir medetkų, nes turiu kaklelyje žaizdelę ir jos išvalo jei kartais prikimba koks uždegimukas prie tos žaizdelės. Medetkas tai ir taip profilaktiškai kas pusmetį pavartoju  ax.gif

Sveika,


norejau paklausti ar del tos zaizdeles kaklelyje tau kazka gydytoja sake (ar konsultavaisi su ja del nestumo ir ziazdeles), na kad pasisaugoti, kazkaip pakeisti gyvenimo buda ar pan? klausiu, nes as irgi turiu zizdele, bet man niekas nieko nesake unsure.gif
Atsakyti