Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

Kazkaip nusiraminau.. bet vistiek jau tu sulciu morku nebeperku, geriu granatu, ananasu, avieciu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2006 10 04, 16:16)
Man granatų sultys irgi neišpasakytai skanios  essen.gif Tik kažkur skaičiau,kad jos irgi nelabai gerai, bet manyčiau, kad hemoglobiną tai kelia  g.gif



Kur jus randat granatu sulciu? bigsmile.gif As kiek ziurejau, tai visur tik gerimai (sulciu juose tik iki 20 procentu- tai beveik vandenelis...).
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 07, 01:02)
Kur jus randat granatu sulciu? bigsmile.gif  As kiek ziurejau, tai visur tik gerimai (sulciu juose tik iki 20 procentu- tai beveik vandenelis...).

Na aš tai Kaune Maximoj perku, Azerbaidžano berods gamybos g.gif
O dėl mineralinio, labai daug jo geriu, bet negazuoto.
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 07, 02:02)
Kur jus randat granatu sulciu? bigsmile.gif  As kiek ziurejau, tai visur tik gerimai (sulciu juose tik iki 20 procentu- tai beveik vandenelis...).


As perku vilniuj, rimi, buna padeta prie Kubus sulciu, stikliniam butely
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 10:15)
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif


per daug vitamino A nestumo pradzioj nera gerai, bent jau taip sako.
QUOTE(Basėtė @ 2006 10 06, 08:43)
O kaip del mineralinio vandens?, nes kai pykina tai as jį pageriu ir kiek lengviau pasidaro.

mineralini geriau visa nestuma ir daba geriu. ir tik gazuota ax.gif negazuota gersiu,kai reiks mazyli maitint.
Atsakyti
As geriu zaliaja arbata ar kita vaisine arbatele su medum,tai ir sveika ir padeda toms kurios linkusios greit persalti,nuo kosulio ir gerkles skausmo,man tai labai padeda ir vaistu nereikia.
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 06, 23:12)
Kazkaip nusiraminau.. bet vistiek jau tu sulciu morku nebeperku, geriu granatu, ananasu, avieciu.. smile.gif

Morku sulciu tikrai galima 4u.gif klausiau gydytojos, ir savo, ir forumo 4u.gif Tik geriau jau gerti naturalias, svieziai isspaustas sultis, o ne kokias kubus ar panasiai,ten jug labai daug konservantu visokiu, man gydytoja sake kuo maziau vartoti tokiu visokiu sulciu is pakeliu, kubus visokiu ir panasiai, nebent tik Hipp sultytes kudikiams galima is tokiu nes jos tikrai be konservantu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Gemini @ 2006 10 07, 10:14)
Na aš tai Kaune Maximoj perku, Azerbaidžano berods gamybos  g.gif
O dėl mineralinio, labai daug jo geriu, bet negazuoto.

Tai labai gerai, as ir tik negazuota geriu smile.gif gazuotas nelabai gerai ax.gif
Atsakyti
Na siuo laiku nelabai rasi maisto ar gerimu be konservantu,o jei mieste gyveni dar sunkiau,o ir kainos tokiu produktu dideles ir nevisos sau tai galime leisti,manau nieko blogo vienas kitas konservantas nepadarys,jei tik su saiku vartojamas,as ir is pakeliu sultis geriu pasiziuriu kad kuo maziau butu viso to slamsto,as gazuotus gerimus labai megztu,tai kartais Gajos nusiperku,ten labai mazai konservantu ir aisku perku bespalvi,nes dazai labai negerai nesciajai.Nesciom svarbiausia riboti gerimus su dirbtiniais saldikliais ypac su sacharinu bei ciklamatu,geriausia kai pasaldinta cukrumi ar bent fruktozes sirupu.Visos norim kad mazyliui butu kuo geriau,bet nieko nepadarysi tokioj aplinkoj gyvenam-viskas uztersta,o jei ir sugebetume tik sveikais produktais maitintis manau gimus vaikeliui ne viena alergija ir kitos bedos atsirastu,juk anksciau ar veliau ir jis prades paprastu zmoniu maista valgyti.Manau reikia ziureti ka valgai,bet del visko pradeti bijoti neverta.
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 07, 00:02)
Kur jus randat granatu sulciu? bigsmile.gif  As kiek ziurejau, tai visur tik gerimai (sulciu juose tik iki 20 procentu- tai beveik vandenelis...).

TIK MAXIMOJE randu. smile.gif Ir greit isperka. Ten buna 2 rusiu granatu sulciu. Man skanesnes tos, kur didelem raidem parasyta BALKAS. biggrin.gif

O as vakar krienu prisivalgiau nerealiai ir vos ne pagimdziau blink.gif , taip gimda spazmavo, siaubas unsure.gif , manau nuo krienu taip.
Mama kazkada sake, kad negalima astraus ir labai kartaus nieko valgyt, nes tai provokuoja spazmus. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(moorka @ 2006 10 10, 12:46)
TIK MAXIMOJE randu.  smile.gif  Ir greit isperka. Ten buna 2 rusiu granatu sulciu. Man skanesnes tos, kur didelem raidem parasyta BALKAS.  biggrin.gif

Reikes paieskoti. Aciu 4u.gif
Nusiperku granatu valgyt, bet dabar jos kazkokios neprinoke, karcios, fui doh.gif

O mineralini, tai as geriu tik gazuota, nes kitoks man is viso neskanus ir negaliu as prisiverst. Bet manau, jei besilaukiancios tik tiek blogybiu gautu, tai visi vaikai sveikuoliai gimtu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(medituk @ 2006 10 10, 12:14)
Reikes paieskoti. Aciu 4u.gif
Nusiperku granatu valgyt, bet dabar jos kazkokios neprinoke, karcios, fui doh.gif

O mineralini, tai as geriu tik gazuota, nes kitoks man is viso neskanus ir negaliu as prisiverst. Bet manau, jei besilaukiancios tik tiek blogybiu gautu, tai visi vaikai sveikuoliai gimtu tongue.gif

Aš irgi nusipirkau granatų, bet visai neprinokę schmoll.gif , baltos sėklytės, fuiii nepatiko. Dabar Maximoje ieškosiu granatų sulčių 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzastina :): 10 spalio 2006 - 11:57
smile.gif+2006 10 10, 11:54-->
QUOTE(Dzastina smile.gif @ 2006 10 10, 11:54)
Aš irgi nusipirkau granatų, bet visai neprinokę  schmoll.gif , baltos sėklytės, fuiii nepatiko. Dabar Maximoje ieškosiu granatų sulčių  4u.gif

Kad neapsimoka granatu pirkti. blink.gif As pirkau kazkada pries menesi gal, tai uz viena sumokejau tiek pat kiek sulciu litras granatu kainuoja. ax.gif
Aisku, tos sultys ne visai jau tobulos, sterelizuotos ir pan., bet ir granatai manau apipurksti pakankamai... g.gif
Atsakyti