Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Zhvirbliuke @ 2006 07 25, 20:45)
as vakar buvau mcdonalde: valgiau bigmaca, bulvytes, surburgeri smile.gif + coca cola, o vaziuojant namo dar ishlakiau vanilini ledu kokteili - nu bet man tai taip ziauriai noris to nesveiko maisto!!!!!!!!!!!!!!!
ka manot? ax.gif


Blogai doh.gif
Antrame nestumo trimestre taip pat valgiau is Mcdonaldo (2 kartus), pirkdavau lavasus, desrainius! Nu ir ka? Tik svoris nuo ju priaugo ir tiek... Kad kenktu labai, tai nemanau, dar ne tokio slamsto suvalgome... Bet kas jau kas, colos ar sprite ne laso negeriau! Draudziu ir vyrui gerti... Man net gazuotas mineralinis nepatinka, kadangi tie burbuliukai tikrai nieko gero! O sprite ir coloje visko yra, dazai, chemija, kalorijos ir t.t.
Na bet kiekvienos teise rinktis...
Atsakyti
QUOTE(Zhvirbliuke @ 2006 07 25, 19:45)
as vakar buvau mcdonalde: valgiau bigmaca, bulvytes, surburgeri smile.gif + coca cola, o vaziuojant namo dar ishlakiau vanilini ledu kokteili - nu bet man tai taip ziauriai noris to nesveiko maisto!!!!!!!!!!!!!!!
ka manot? ax.gif


Aš iki nėštumo labai mėgdavau mcdonaldo ledų kokteilius, dabar visai neseniai vieną išgėriau, bet matyt leliui jis nepatiko, tai kol kas net bloga apie juos pagalvoti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(brunete @ 2006 07 26, 09:52)
Aš iki nėštumo labai mėgdavau mcdonaldo ledų kokteilius, dabar visai neseniai vieną išgėriau, bet matyt leliui jis nepatiko, tai kol kas net bloga apie juos pagalvoti  lotuliukas.gif


labai gerai, kad lelius atpratins nuo nesveiko maisto biggrin.gif
Atsakyti
ką domina arbata, pasiskaitykit čia:
http://siauliuliftas...airsveikata.htm
http://lt.wikipedia.org/wiki/Kofeinas
http://www.dilmah.co...m/tea/faq_2.htm


Iki nėštumo arbatos (ir žalios, ir juodos) per dieną išgerdavau apie 2L ir tikrai nesumažinau tos dozės dabar... Nematau reikalo to daryti.
Arbatoje kofeino yra daugiau nei kavoje, bet pagalvokit, kiek gramų kavos ir kiek gramų arbatos sunaudojama puodeliui? didelis skirtumas.... todėl arbatos niekas ir nedraudžia gerti.
Ir šiaip, manau, mano organizmui būtų šokas, kai tokiais kiekiais gėrus arbatą staiga nustočiau...
O kavos niekad nemėgau, na kartais labai silpnos ir labai saldžios su daug grietinėlės išgeriu, bet gal 2 kartus per mėnesį maximum.


user posted image
Atsakyti
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 11:15)
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif

Na bijau, ką pasakyt, bet gal vitamino A dozė reiktų sumažinti, morkose berods jo nemažai g.gif Bet gal gydytojos pasiklausk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 10:15)
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif



Kiek zinau, jau ant mazo Kubus stiklainelio yra uzrasyta, kad ten yra berods 100 proc. vit A dienos norma (tiksliai neatsimenu blush2.gif ), o tu juk isgeri litra sulciu blink.gif Man atrodo, kad siek tiek per daug...
Atsakyti
Aš litrais geriu sultis, kurias mano vyras vadina "izžoga" biggrin.gif - granatų. Žiauriai norisi.
O vat vakar prisivalgiau graikų riešutų (kurie turbūt mano mažajam bandzitui nepatiko hihihi.gif) ir šiandien aš lavonas - paleido vidurius ir gimda lyg apsitraukinėt pradėjo labiau...
Kažin gali žarnynas įtakot gimdą ar ne? blink.gif
Šiaip geriu Gynipralį, bet šiandien lyg priepolis koks...
Atsakyti
QUOTE(Nanuk @ 2006 10 04, 14:08)
Aš litrais geriu sultis, kurias mano vyras vadina "izžoga"  biggrin.gif - granatų. Žiauriai norisi.
O vat vakar prisivalgiau graikų riešutų (kurie turbūt mano mažajam bandzitui nepatiko hihihi.gif) ir šiandien aš lavonas - paleido vidurius ir gimda lyg apsitraukinėt pradėjo labiau...
Kažin gali žarnynas įtakot gimdą ar ne?  blink.gif
Šiaip geriu Gynipralį, bet šiandien lyg priepolis koks...

Man granatų sultys irgi neišpasakytai skanios essen.gif Tik kažkur skaičiau,kad jos irgi nelabai gerai, bet manyčiau, kad hemoglobiną tai kelia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2006 10 04, 15:16)
Man granatų sultys irgi neišpasakytai skanios  essen.gif Tik kažkur skaičiau,kad jos irgi nelabai gerai, bet manyčiau, kad hemoglobiną tai kelia  g.gif

Man kaip tik pasakė gydytoja gert, nes esu alergiška sintetinei geležiai, tai tam, kad hemoglobiną palaikyt normoj sakė gert granatų sultis ir valgyti kepenis. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(rozinee @ 2006 10 04, 11:15)
As 6-7 savaite laukiuosi ir kiekviena diena isgeriu apie litra KUBUS sulciu, kuriu pagrindas morku sultys... sad.gif Ar pakenks mano maziukui? Labai bijau.. sad.gif

Taigi jau rašė, kad vaisinis-daržovinis vitaminas A nekenkia mirksiukas.gif Kenkia gyvulinės kilmės vitaminas A. Juk morkose ne vitaminas A, o tik betakarotinas, iš kurio mūsų organizmas pats susintetina vitamina A kiek jam jo reikia. Taigi nepanaudota betakarotina tik išsisiosi ir viskas tongue.gif
Atsakyti
O kaip del mineralinio vandens?, nes kai pykina tai as jį pageriu ir kiek lengviau pasidaro.
Atsakyti