Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

Laba smile.gif Tai vat, kad tu citrusinių sulčių irgi kaip ir negalima daug rolleyes.gif O tokiu oru gerti kaip norisi, ir dar visokie "iškrypimai" į galvą ateina: kažkokio limonado vis norisi, nors anksčiau iš viso tokio dalyko negėriau g.gif Nors kol kas susilaikau smile.gif
Mane antrą nėštumo mėnesį taip žvėriškai troškino, bet tada gėriau tik vandenį, jaučiu ir vėl prie jo sugrįšiu....
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2006 07 02, 15:14)
Laba  smile.gif Tai vat, kad tu citrusinių sulčių irgi kaip ir negalima daug  rolleyes.gif O tokiu oru gerti kaip norisi, ir dar visokie "iškrypimai" į galvą ateina: kažkokio limonado vis norisi, nors anksčiau iš viso tokio dalyko negėriau g.gif Nors kol kas susilaikau  smile.gif
Mane antrą nėštumo mėnesį taip žvėriškai troškino, bet tada gėriau tik vandenį, jaučiu ir vėl prie jo sugrįšiu....

Aha man ir norisi visokiu Fantu, Sprite doh.gif ko anksciau nemegdavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 07 02, 19:00)
Aha man ir norisi visokiu Fantu, Sprite doh.gif ko anksciau nemegdavau smile.gif

Ne tie mūsų norai man neatrodo tokie baisūs, kaip "Nėščios moters vadove" aprašyti būsimųjų mamyčių norai maisto atžvilgiu smile.gif Manau, kad jei kartą per mėnesį išgersim buteliuką Fantos, gal nieko blogo g.gif Nors kol kas valdausi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemini: 02 liepos 2006 - 18:48
QUOTE(Gemini @ 2006 07 02, 19:43)
Ne tie mūsų norai man neatrodo tokie baisūs, kaip "Nėščios moters vadove" aprašyti būsimųjų mamyčių norai maisto atžvilgiu  smile.gif Manau, kad jei kartą per mėnesį išgersim buteliuką Fantos, gal nieko blogo  g.gif Nors kol kas valdausi  smile.gif

Oi zinok, siandien ziauriai uzsimaniau raugintu kopustu ir agurku is backos, tai sakes vidurius paleido doh.gif kiek dar reikes vargti lotuliukas.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Na man su viduriais dažniausiai atvirkščiai būna smile.gif Bet dabar stengiuos daugiau vaisių ir daržovių valgyt, tai visko atsitinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2006 07 02, 21:01)
Na man su viduriais dažniausiai atvirkščiai būna  smile.gif Bet dabar stengiuos daugiau vaisių ir daržovių valgyt, tai visko atsitinka  biggrin.gif

O idomu viduriu lasus galima vartot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sima77 @ 2006 07 02, 21:15)
O idomu viduriu lasus galima vartot? g.gif


Yra lasiukai "Espumisan L" kuriuos tikrai galima vartoti nestuke.gif , jie rekomenduojami ir ka tik gimusiems kudikiams kai pucia pilvuka ir maitinancioms mamoms. As juos ir pati turiu, nuo viduriu putimo , tai labai padeda thumbup.gif !!!
Papildyta:
QUOTE(Gemini @ 2006 07 02, 19:43)
Ne tie mūsų norai man neatrodo tokie baisūs, kaip "Nėščios moters vadove" aprašyti būsimųjų mamyčių norai maisto atžvilgiu  smile.gif Manau, kad jei kartą per mėnesį išgersim buteliuką Fantos, gal nieko blogo  g.gif Nors kol kas valdausi  smile.gif


Na o del visu Fantu, Colu ar Spraitu, tai patarciau susilaikyti. Ir vaikams, ir suaugusiems, o ypac nestuke.gif reiktu vengti siu gerimu. Skaiciau straipsni apie siuos gerimus blink.gif ! Buvo atliktas eksperimentas: i cocacolos buteliuka buvo imestas zmogaus dantis ir taip palikta vieneriems metams, po metu tame gerime danties nerado!!! Tai pacios pagalvokit kiek ten chemijos doh.gif ! Plius dar i juos yra ideta medziaga, skatinanti troskuli, kiek be gertum vistiek dar noresis, taip skatinama prekyba, komercija mad.gif!!! Zinoma, tai tik patarimas, bet as pati tai nei anksciau nei dabar tu gerimu negeriu, nors kaip ir jums uzeina noras! Bet cia kiekvienos nestuke.gif reikalas mirksiukas.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 07 03, 18:32)
Yra lasiukai "Espumisan L" kuriuos tikrai galima vartoti  nestuke.gif , jie rekomenduojami ir ka tik gimusiems kudikiams kai pucia pilvuka ir maitinancioms mamoms. As juos ir pati turiu, nuo viduriu putimo , tai labai padeda  thumbup.gif !!!
Papildyta:
Na o del visu Fantu, Colu ar Spraitu, tai patarciau susilaikyti. Ir vaikams, ir suaugusiems, o ypac nestuke.gif reiktu vengti siu gerimu. Skaiciau straipsni apie siuos gerimus  blink.gif ! Buvo atliktas eksperimentas: i cocacolos buteliuka buvo imestas zmogaus dantis ir taip palikta vieneriems metams, po metu tame gerime danties nerado!!! Tai pacios pagalvokit kiek ten chemijos  doh.gif ! Plius dar i juos yra ideta medziaga, skatinanti troskuli, kiek be gertum vistiek dar noresis, taip skatinama prekyba, komercija  mad.gif!!! Zinoma, tai tik patarimas, bet as pati tai nei anksciau nei dabar tu gerimu negeriu, nors kaip ir jums uzeina noras! Bet cia kiekvienos  nestuke.gif reikalas  mirksiukas.gif !!!

Na man atrodo dantį ištirpdyti bandė per Discovery kanalą ir nelabai jiems pavyko biggrin.gif . Bet šiaip susilaikau, vieną kartą tik giros gėriau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Gemini @ 2006 07 03, 19:38)
Na man atrodo dantį ištirpdyti bandė per Discovery kanalą ir nelabai jiems pavyko  biggrin.gif . Bet šiaip susilaikau, vieną kartą tik giros gėriau  blush2.gif



4u.gif Gal ir ten bande g.gif , nemaciau biggrin.gif , bet straipsnyje rase, kad nerado g.gif ! Na zodziu nesvarbu kaip ten su tuo danciu ax.gif , bet, kad tie gerimai nieko gero tai tikrai mirksiukas.gif !
O giros tai ir as truputi atsigeriu blush2.gif
Atsakyti
Man asmeniskai nieko kaloringo nesinorisi gerti, ir per saldu butu, tie saldus limonadai, net sultys bet kokios... Geriau svarus vandenukas, ir pienuko salto kartais atsigeriu, leliuka palepinu nestuke.gif thumbup.gif
Atsakyti
as vakar buvau mcdonalde: valgiau bigmaca, bulvytes, surburgeri smile.gif + coca cola, o vaziuojant namo dar ishlakiau vanilini ledu kokteili - nu bet man tai taip ziauriai noris to nesveiko maisto!!!!!!!!!!!!!!!
ka manot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 07 03, 22:32)
4u.gif Gal ir ten bande  g.gif , nemaciau  biggrin.gif , bet straipsnyje rase, kad nerado  g.gif ! Na zodziu nesvarbu kaip ten su tuo danciu  ax.gif , bet, kad tie gerimai nieko gero tai tikrai  mirksiukas.gif !
O giros tai ir as truputi atsigeriu  blush2.gif

O aš labai noriu imbierinio limonado, tik kad jo niekur negaunu cry.gif Anksčiau buvo pilnos parduotuvės, negi vyrą į Lenkiją siųst rolleyes.gif
Atsakyti