Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(gooda @ 2006 06 29, 09:44)
As tai irgi kartais "sugriesiju" ir gazuoto isgeriu, labai jau gerai kai troskina  ax.gif  blush2.gif ! Bet dazniau stengiuosi gerti negazuota, o beje vakar ir rabarbaru kompota issiviriau  thumbup.gif , tai dabar nespeju i tualeta lakstyt  blush2.gif  blink.gif

saunuole tu thumbup.gif as tai l.tingiu paskutiniu metu kanors gamint doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 29, 09:44)
, o beje vakar ir rabarbaru kompota issiviriau  thumbup.gif , tai dabar nespeju i tualeta lakstyt  blush2.gif  blink.gif


kiek zinau, tai nesciom rabarbarai, rugstynes ir spinatai nelabai gerai daug vartoti, del juose esanciu kokiu tai rugsciu,...
Atsakyti
o as siandien virsiu braskiu, agrastu ir raudonuju serbentu kompotuka rolleyes.gif gaila, kad turgelyje negavau rabarbaru dar
Atsakyti
QUOTE(renant @ 2006 06 30, 00:56)
kiek zinau, tai nesciom rabarbarai, rugstynes ir spinatai nelabai gerai daug vartoti, del juose esanciu kokiu tai rugsciu,...



As irgi sita girdejau, bet saikingai vartojant nieko labai tokio blogo, o dar virti, tai visai nieko blogo mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 30, 15:23)
o as siandien virsiu braskiu, agrastu ir raudonuju serbentu kompotuka  rolleyes.gif gaila, kad turgelyje negavau rabarbaru dar


M...niam niam kaip skanu 4u.gif ! Pas tave ten visa egzotika, jau ir serbentu galima isigyti bigsmile.gif , greiciau pas mus jie prinoktu g.gif !!!
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 06 30, 17:07)

M...niam niam kaip skanu  4u.gif ! Pas tave ten visa egzotika, jau ir serbentu galima isigyti  bigsmile.gif , greiciau pas mus jie prinoktu  g.gif !!!


na ne egzotika, tik vietiniai vaisiai, tiksliau uogos mirksiukas.gif Greit ir LT bus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2006 06 28, 14:13)
drinks_cheers.gif  oi kaip skanu....kartais paciumpu is vyro stikline

Tu čia apie alų? mirksiukas.gif O man tai neskanu visai, nors prieš nestuke.gif labai mėgdavau ax.gif
Atsakyti
Ash laikausi tokios politikos, kad kas skanu ir su saiku galima. Stengiuosi kaitalioti, tai del tos ivairoves ir alaus ir vynos po gurkshneli gaunu, o ka ,gal tai butent tai ko vaikeliui reikia wink.gif
Atsakyti

Na as irgi neatsisakau gurksnio alaus ar vyno blush2.gif ! Ypac alus labai jau mane traukia blush2.gif blush2.gif blush2.gif , turbut kazkokiu medziagu truksta g.gif ! As taip pat manau, kad viskas kas su saiku, nepakenks mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 30, 20:00)
na ne egzotika, tik vietiniai vaisiai, tiksliau uogos  mirksiukas.gif Greit ir LT bus  bigsmile.gif


Na tai as ir sakau, kol pas mus dar tos uogytes neprinoke, tai man kaip egzotika, kad ju jau galima gauti mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dincikas @ 2006 06 30, 21:20)
Tu čia apie alų? mirksiukas.gif O man tai neskanu visai, nors prieš  nestuke.gif labai mėgdavau ax.gif


manes irgi visai ant alas netraukia, nors iki nestumo irgi nepasakyciau, kad labai megdavau, bet kartais isgerdavau po gurksni....
prisimenu, kaip mama pasakojo, kai buvau maza ir pamatydavau, kad tetis geria alu tai net drebedavau, kaip noredavau lotuliukas.gif , tai man puta palaizyti duodavo ir jau ramus vaikas budavo, o taip tai isterijos, kad alasu neduoda doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gooda @ 2006 07 01, 07:56)
As taip pat manau, kad viskas kas su saiku, nepakenks  mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Mane kartais ir ant coca colos patraukia...Bet labai jau sau šitą gėrimą riboju tongue.gif

QUOTE(Nerytė @ 2006 07 01, 10:10)
prisimenu, kaip mama pasakojo, kai buvau maza ir pamatydavau, kad tetis geria alu tai net drebedavau, kaip noredavau lotuliukas.gif , tai man puta palaizyti duodavo ir jau ramus vaikas budavo, o taip tai isterijos, kad alasu neduoda  doh.gif


Man ir iki nestuke.gif skaniausia būdavo alaus puta...pačio alaus nelabai ir gerdavau wub.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Mergaitės, o kaip su sultimis iš pakelių? Visada daug jų gerdavau (1 l per dieną), dabar irgi retai atsilaikau, nors daugiausiai geriu negazuotą mineralinį. Žinau, kad nelabai gerai, bet nelabai turiu iš ko rinktis - kokias sultis vyras nuperka, tokias ir geriu verysad.gif Dar mėgstu granatų sultys, ant butelio rašo, kad natūralios, bet kaip ten iš tikrųjų nežinau rolleyes.gif Gal vis tik prie mineralinio tik apsistoti?
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 06, 18:15)
As skaiciau, kad negalima per daug gerti juodos (stiprios) ir zalios arbatos...
o del sulciu tai morku sulciu negalima tik pirmas nestumo savaites, nes vit. A gali skatinti apsigimimus.

o gal kuri zinote, ar galima gerti arbata su avieciu ir liepu sirupu? Esu siek tiek persalus ir geriu tokia arbata...

As klausiau forumo ginekologes, tai sake galima gerti morku sultis, nes naturalaus vit A neimanoma perdozuoti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Gemini @ 2006 07 01, 23:22)
Laba  4u.gif
Mergaitės, o kaip su sultimis iš pakelių? Visada daug jų gerdavau (1 l per dieną), dabar irgi retai atsilaikau, nors daugiausiai geriu negazuotą mineralinį. Žinau, kad nelabai gerai, bet nelabai turiu iš ko rinktis - kokias sultis vyras nuperka, tokias ir geriu  verysad.gif Dar mėgstu granatų sultys, ant butelio rašo, kad natūralios, bet kaip ten iš tikrųjų nežinau  rolleyes.gif Gal vis tik prie mineralinio tik apsistoti?

Kazkur skaiciau, kad blogai sultys is pakeliu unsure.gif as ir megstu sultytes, bet kadangi negalima, pradejau spausti kasdien greipfruktu, apelsinu sultis, po to paskaiciau kad vitC per dideles dozes vel blogai doh.gif vajei vajei, ka gerti, nuo vandens negazuoto pykina jau doh.gif
Atsakyti