Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

as geriu silta vandeni su citrina thumbup.gif ir naudinga ir skanu lotuliukas.gif
Atsakyti
rejks pabandyt g.gif
Atsakyti
As kai prie maisto dirbu tai maniau kai nescia busiu man mirtis bus,salotas fasuoju,visi tie majonezai ir pan,o atvirksciai!jokie kvapai neerzina,tik jauciasi labiau bigsmile.gif manes visi klausiau "tau tas nesmirda,o tas nesmirda??" nervina lotuliukas.gif
Atsakyti
Sakykit, kiek galima morkų sulčių? Kažkur lyg ir skaičiau, kad per daug morkų negalima nėštumo metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2011 01 25, 19:19)
Sakykit, kiek galima morkų sulčių? Kažkur lyg ir skaičiau, kad per daug morkų negalima nėštumo metu  g.gif



na perdidelis kiekis gali alergizuoti karotinu,bet va drauges sunelis tai gime oranzinis vos ne,po geru metu vis tamsutis toks jis,tai nuvede padare tyrimus daktare sako gal daug geret morku sulciu?O ji visa nestuma kasdien sviezias gere,tai sunus dabar grazios labai odos spalvos,tai nepasakyciau kad didele zala,bet gerai kad nedejo alergija rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 25, 18:23)
na perdidelis kiekis gali alergizuoti karotinu,bet va drauges sunelis tai gime oranzinis vos ne,po geru metu vis tamsutis toks jis,tai nuvede padare tyrimus daktare sako gal daug geret morku sulciu?O ji visa nestuma kasdien sviezias gere,tai sunus dabar grazios labai odos spalvos,tai nepasakyciau kad didele zala,bet gerai kad nedejo alergija rolleyes.gif

O koks per didelis kiekis yra? Stiklinė per dieną jau per daug? Aš šiaip mėgdavau pagraužti morkas, kaip kad ir obuolius, dabar jau prisibijau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2011 01 25, 17:44)
O koks per didelis kiekis yra? Stiklinė per dieną jau per daug? Aš šiaip mėgdavau pagraužti morkas, kaip kad ir obuolius, dabar jau prisibijau  g.gif

Teko girdėti, kad rekomenduojama gerti ne daugiau kaip po puse stiklinės per dieną. Aš stengiuos gerti kas antrą dieną po vieną stiklinę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bellina @ 2011 01 25, 19:47)
Teko girdėti, kad rekomenduojama gerti ne daugiau kaip po puse stiklinės per dieną. Aš stengiuos gerti kas antrą dieną po vieną stiklinę  4u.gif

Labai ačiū už atsakymą. Kažkur buvau skaičiusi, o dabar tikrai žinosiu, kad riboti morkas reikia smile.gif Arba maišysiu su tarkim obuolių sultimis.
Atsakyti
QUOTE(Toe @ 2011 01 25, 15:19)
Sakykit, kiek galima morkų sulčių? Kažkur lyg ir skaičiau, kad per daug morkų negalima nėštumo metu  g.gif

as geriu jas skiestas su obuoliu sultim ir burokais thumbup.gif super sveika ir skanu, geriu tik keleta kartu per savaite toki kokteili smile.gif
Atsakyti
viska geriau (isskyrus alkoholi) ir nieko nenutiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Jetus, gelbekit mane, nes jauciu su savo mintim as isprotesiu ir plius su tokia sveikata!:(( Gryzau i namus po keliones su vyru ir pertrauke mane skersvejis. Ta pacia diena idomumo delei pasidariau testa ir suzinojau, kad esu nescia. Speju, kad man dbr yra 3-4sav. Kaip sakant pats tas laikas, kai reikia saugotis...O jau info apie persisaldymus ir itaka vaisiui as prisiskaiciau ir dbr jau vos nebliaunu kuria minute.

Is pradziu prasidejo gerkle, tada pradejau purkstis Jox ir kartu ciulpiau Neo Angin pastiles, geriau daug arbatu su medum. Pasiskaiciau, kad Jox negalima nesciom, is karto nutraukiau, Neo Angin damusiau, nes buvo like kelios tabletes ir info, kad kenktu nesciom nebuvo. Paskaiciau, kad negalima medaus nesciom, tad pradejau gerti vien arbatas be jo.
Kita diena ziurek atejo mano visi kosiuliai ir slogos ir galva kaip uzkimsta. Zodziu temperaturos neturejau, bet gydziaus arbatom, tik suzinojau, kad ciobreliu negalima nesciom, tai ir ju nebegeriau. Pradejau gerti medetku tik arbatele ir guleti lovoj, dar bulviu kompresa uzsidejau, garinaus.
Seknati diena, pati ziauriausia, jauciu, kad reikia vaistu, o ju negaliu gerti. Siek tiek pakilo temperatura, giliu lovoj, prakaituoju, bet vis dar zaidziu su tom arbatom, bet vakare nebeiskenciau ir puse tabletes paracetamolio isgeriau ir pora sauktu ciobreliu sirupo, nebeimanoma buvo, nes kosau as kaip tankas, net vyras salia ramiai nebegali miegoti. Kosulys toks sausas ir draugauju su servetelem. Siandien nubundu ir lygiai tas pats, nebezinau ka daryti.

Zinau, kad pati nestumo pradzia svarbiausia ir man kaip tycia...dbr bijau, kad viena...visi mano jox purskalai, ciobreliai, paracetamolis ir medaus arbatos galejo sustabdyti vaikucio vystymasi....Kaip neisproteti? Kada galima eiti pas gydytoja suzinoti, kad implantavosi zirniukas gimdoje ir vystosi gerai? Eisiu is karto registruotis, kai tik geriau pasijusiu...HELP, merginos....

Einu as savo arbateliu....sad.gif(((
Atsakyti
QUOTE(MarijaS @ 2013 08 12, 11:54)
Sveikos. Jetus, gelbekit mane, nes jauciu su savo mintim as isprotesiu ir plius su tokia sveikata!:(( Gryzau i namus po keliones su vyru ir pertrauke mane skersvejis. Ta pacia diena idomumo delei pasidariau testa ir suzinojau, kad esu nescia. Speju, kad man dbr yra 3-4sav.
....
Einu as savo arbateliu....sad.gif(((

Na manau reiktu eiti pas gydytoja 4u.gif Ne visada vaistai yra blogis.
as per abu nestumus pradzioje turejau cistitus ir geriau antibiotikus, apie nestuma dar nezinojau, tai buvo ko gero pirma-antra savaite po apvaisinimo. Vaikams viskas gerai smile.gif
Pas gydytoja geriausiai eiti kai bus kokios 7 savaites - tada padarys echo ir jau matysis sirdutes plakimas, nes karta nuejus 5 savaiciu pasake, kad kazka mato, bet ar bus nestumas ar ne, pasakyt negali, kol nera sirdutes plakimo.... tai buvo baisiai nemalonu...
Viskas bus gerai, sveikite! 4u.gif
Atsakyti