Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

oho biggrin.gif paskaiciau apie ledus ir uzsimaniau =]] ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 23, 22:32)
oho  biggrin.gif  paskaiciau apie ledus ir uzsimaniau =]]  ax.gif



niu pas mane dar viena porcija saldiklyje bet nukreipiu mintis vis kutur kad rytojuj pasilikciau lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,nebuciau pagalvojus kad po 4 porcijas is eiles sueis lotuliukas.gif
Atsakyti
sakyk adresa, tuoj atwaziuosiu ledu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 23, 22:51)
sakyk adresa, tuoj atwaziuosiu ledu  4u.gif  biggrin.gif



Aj tai kad tik viena porcija,dviem jokios naudos:D:D:D
Atsakyti
tai kaip tik man tongue.gif
Atsakyti
Sveikutes nestukes nestuke.gif
cia gal ne i gerimu temuke as, bet kitos neradau.
Sakykite jei nestumas kazkur 4-5 menesiukas, ar galima savaite laiko keliauti laivu, na kruizas po Ispanijos salis? wub.gif
Ar cia tik gine nuspres, ar visa tai galima daryti, ar geriau atsisakyti tokio malonumo. gal kas buvote susidure su tai, gal jusu drauges ? lauksiu jusu atsakymelio wub.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2011 01 24, 16:26)
Sveikutes nestukes  nestuke.gif
cia gal ne i gerimu temuke as, bet kitos neradau.
Sakykite jei nestumas kazkur 4-5 menesiukas, ar galima savaite laiko keliauti laivu, na kruizas po Ispanijos salis?  wub.gif
Ar cia tik gine nuspres, ar visa tai galima daryti, ar geriau atsisakyti tokio malonumo. gal kas buvote susidure su tai, gal jusu drauges ? lauksiu jusu atsakymelio  wub.gif



as tai manau kad siuo atveju reikia kliautis tik ginekologes nuomone,jeigu nestumui viskas gerai tai leidzia viska:) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 24, 11:28)
as tai manau kad siuo atveju reikia kliautis tik ginekologes nuomone,jeigu nestumui viskas gerai tai leidzia viska:) 4u.gif

4u.gif aciukas
Atsakyti
sveikos mergaites. as irgi buvau isvaziavusi i ekskursija, i Cekija. tai tikai nieko blogo, poilsis visa laika i nauda. akusere man sake, jei savijauta gera, tada vaziuok.
Atsakyti
kazkodel as tik paskutiniuoju laiku, wis wandeny maukiu...ir daug doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Newesta: 25 sausio 2011 - 11:11
QUOTE(Newesta @ 2011 01 25, 09:11)
kazkodel as tik paskutiniuoju laiku, wis wandeny maukiu...ir daug  doh.gif


as irgi del vandens isprotejusi doh.gif negaliu daug arbatu gerti, ypac tu vaisiniu pakeliuose - tokios man sintetines, kvapas erzina biggrin.gif

Ir alaus norisi kaip vyras gurksnoja, tai atimu butelaiti keliems gurksniukams blush2.gif
Atsakyti
taj kad wat ir as jau kwapus ziauriai jauciu =]]] nuo ryto geriu tik vandeni =]] nieko negaliu valgyt.. g.gif sultys ir mano skrandziui negerai blink.gif
Atsakyti