Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Larance @ 2011 01 20, 15:20)
Nėštump pradžioj labai norėdavau šampano, kurio šiaip niekada negerdavau... o po to atėjo stadija,kai nuo alaus kvapo kaifavau;D tai nusipirkau nealkoholinio... ir ryte toookios pagirios buvo...  lotuliukas.gif


man tai nei gerti nereikia, kartais kelias dienas iš eilės jaučiuosi kaip po didelio spalvoto ir neblaivaus baliaus.. biggrin.gif
Atsakyti
As esu labai didele juodos arbatos su pienu megeja, gerdavau po kokius 5 kartus per diena, o dabar gal koki 1 karta ir tai vos vos pamirkau pakuti ir pienu uzpilu, tokia nelabai arbata atrodo, labiau vanduo su pienu, bet geriu ir isivaizduoju, kad arbata biggrin.gif o tu vaisiniu sintetiniu negaliu visai gerti, bloga nuo kvapo darosi
Atsakyti
Dabar nesenai darbe uzsimaniau colos,ir galvoju gi nesveika,bet paskui prisiminiau kad per keturis menesius ne neuosciau coca colos,tai su tookiu malonumu isgeriau ax.gif lotuliukas.gif kaip sakoma "jei labai nori tai reikia,atsisakyti nesveika" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 21, 16:10)
Dabar nesenai darbe uzsimaniau colos,ir galvoju gi nesveika,bet paskui prisiminiau kad per keturis menesius ne neuosciau coca colos,tai su tookiu malonumu isgeriau ax.gif  lotuliukas.gif kaip sakoma "jei labai nori tai reikia,atsisakyti nesveika" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš colą galėčiau gert ir gert, tikrai visa laiką noriu, bet laikausi. Per visa nėštumą gal du ar tris kartus tik gėriau, bet ir dabar jau seilių pilna burna pagalvojus apie cola su ledukais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 01 21, 17:38)
Aš colą galėčiau gert ir gert, tikrai visa laiką noriu, bet laikausi. Per visa nėštumą gal du ar tris kartus tik gėriau, bet ir dabar jau seilių pilna burna pagalvojus apie cola su ledukais  ax.gif


Man irgi blush2.gif Bet zinau, kad coca cola yra kofeino bomba, tai pasimegauju tik ypatingomis progomis ax.gif
Atsakyti
Colos megeja niekada nebuvau. Jau geriau tada gira ar alus be alkoholio.
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2011 01 21, 17:21)
Colos megeja niekada nebuvau. Jau geriau tada gira  ar alus be alkoholio.

Mane tai purto net nuo alaus kvapo, negalvojau,kad tokie laikai ateis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 01 21, 16:09)
Mane tai purto net nuo alaus kvapo, negalvojau,kad tokie laikai ateis biggrin.gif


O man atvirksciai, anksciau purtydavo, o dabar pradejo patikti blush2.gif gal visgi vyrukas pilvely auga? blush2.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ekona @ 2011 01 21, 18:13)
O man atvirksciai, anksciau purtydavo, o dabar pradejo patikti blush2.gif gal visgi vyrukas pilvely auga?  blush2.gif  rolleyes.gif

Arba mergina pasiutus biggrin.gif
Atsakyti
As tai aluti visada megdavau ir dabar isgeriu ax.gif wub.gif bet va rimto alkoholio tai nebegaliu ne kvapo pakest wacko.gif alc.gif tai irgi kas butu pagalvojes kad taip bus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuli @ 2011 01 23, 15:04)
As tai aluti visada megdavau ir dabar isgeriu  ax.gif  wub.gif bet va rimto alkoholio tai nebegaliu ne kvapo pakest wacko.gif  alc.gif tai irgi kas butu pagalvojes kad taip bus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

as irgi alaus kartais taip noriu, stiklines neatsisakau. zinau, kad alkoholio negalima, bet taip alus traukia lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Na kalbant apie norus tai kokia antra savaite jau seile tysta vien apie Jocker ledus pagalvojus(nors as visada labiausia megdavau saldytu sulciu ledus),bet kad pirkciau po 4 porcijas dar nera taip buve lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vakar 4 suvalgiau,siandien vel parduotuvej 2 nusipirkau lotuliukas.gif
Atsakyti