Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(ekona @ 2011 01 19, 15:37)
Visos temos neperskaiciau, taip kad sorry jei pasikartosiu su klausimu. Paskutiniu metu labai norisi alaus, ir jau kelis kart geriau nealkoholinio. Per vakara galiu kad ir du butelius isgerti  doh.gif  blush2.gif ar nera toks kiekis per daug?

bokalas alaus lygus taurei vyno arba stikliukui degtines (taip perskaiciau) Pagalvojus apie stikliuka degtines tikrai praeina noras ir alu gerti, bent jau man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 19, 20:07)
bokalas alaus lygus taurei vyno arba stikliukui degtines (taip perskaiciau) Pagalvojus apie stikliuka degtines tikrai praeina noras ir alu gerti, bent jau man  smile.gif

Nėštumo pradžioj,kai dar nežinojau,kad laukiuosi ir išgerdavau alaus arba sidro,tai nuo poros stiklinių vos negriūdama eidavau. biggrin.gif O per Naujuosius nuo šampano taurės wc apsikabinus sėdėjau doh.gif Atmušė ir nuo rūkymo ir nuo alkoholio g.gif
Atsakyti
QUOTE(saule19841984 @ 2011 01 19, 21:07)
bokalas alaus lygus taurei vyno arba stikliukui degtines (taip perskaiciau) Pagalvojus apie stikliuka degtines tikrai praeina noras ir alu gerti, bent jau man  smile.gif


Bet bokalas nealkoholinio alaus ko gero stiklinei kefyro lygus biggrin.gif Tikrai nemanau, kad nealkoholinis alus gali pakenkti, kaip tik virskinima gerinti turetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 01 19, 17:39)
Bet bokalas nealkoholinio alaus ko gero stiklinei kefyro lygus biggrin.gif Tikrai nemanau, kad nealkoholinis alus gali pakenkti, kaip tik virskinima gerinti turetu smile.gif


nealkoholinis jau viska pasako mirksiukas.gif kefyras gal daugiau alkoholio turi biggrin.gif
Kalbejau apie alkoholinius gerimus
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 01 19, 19:39)
Bet bokalas nealkoholinio alaus ko gero stiklinei kefyro lygus biggrin.gif Tikrai nemanau, kad nealkoholinis alus gali pakenkti, kaip tik virskinima gerinti turetu smile.gif

tai va, gal praskaite kad nealkoholinis biggrin.gif nes as ir manau kad jei 0,0 % tai neturetu kenkti. Tik va tas kur reklamuoja daznai Svyturio nealkoholinis tai etiketeje raso, kad 0,5 % alk doh.gif ir per neapsiziurejima jau buvo kad butelaiti isgeriau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elee @ 2011 01 19, 20:33)
Nėštumo pradžioj,kai dar nežinojau,kad laukiuosi ir išgerdavau alaus arba sidro,tai nuo poros stiklinių vos negriūdama eidavau. biggrin.gif O per Naujuosius nuo šampano taurės wc apsikabinus sėdėjau  doh.gif  Atmušė ir nuo rūkymo ir nuo alkoholio  g.gif


ir as, kai suzinojau, kad nescia, meciau rukyt 4u.gif aisku buna dienu, kai norisi, bet, kai pagalwoji apie muzuli, tai noras dingsta blush2.gif ir negeriu =] rolleyes.gif nusimato penktadienis pas draugus =] tai sedesiu gersiu sultys unsure.gif
o mano ginekologe sake, kad i diena galima tik 1 puodeli arbatos, ir 1 kavos. Stengtis venkt kofeino =]
Klausimas, o kaip su gazuotu mineraliniu vandeniu? ar galima, ar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 08:28)

o mano ginekologe sake, kad i diena galima tik 1 puodeli arbatos, ir 1 kavos. Stengtis venkt kofeino =]
Klausimas, o kaip su gazuotu mineraliniu vandeniu? ar galima, ar ne ?  g.gif


as tai kava/arbata visada geriu su pienu smile.gif ir kai darausi kava tai dedu tik viena sauksteli (anksciau du kupinus dedavau).
Del gazuoto vandens, tai skaiciau cia dauguma ji geria ir per daug sau nesuka galvos. O siaip tai gazuotas mineralinis tukdo pasisavint kalci ir ji isplauna is organizmo
Atsakyti
skambinaus mamai, sake, geriau daug gazuoto negert...tai sedziu db su negazuotu vandeniu...
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 20, 09:28)
o mano ginekologe sake, kad i diena galima tik 1 puodeli arbatos, ir 1 kavos. Stengtis venkt kofeino =]
Klausimas, o kaip su gazuotu mineraliniu vandeniu? ar galima, ar ne ?  g.gif


Galima ir 2 puodelius kavos, nieko baisaus smile.gif Gazuoto nieko geriau negert, ir vidurius gali labai pusti, aisku ir maziukui pilvuke del to diskomfortas ax.gif

P.S. Ir alkoholio galima, tik nepadaugint, netgi rekomenduojama.Po 50g. ax.gif tik aisku gero, konjako, brendzio. Sampo tai atsisakykite...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavinga78: 20 sausio 2011 - 13:03
Man šiandien gine sake, kad stiprus vynuogiu gerimai (brendis, konjakas) iki 3 šaukštų per dieną laikoma vaistu (gali padeti geriau jaustis nestumo metu, netgi rekomenduojama gimdos spazmu atveju), o daugiau - jau nuodas.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2011 01 19, 21:39)
Bet bokalas nealkoholinio alaus ko gero stiklinei kefyro lygus biggrin.gif Tikrai nemanau, kad nealkoholinis alus gali pakenkti, kaip tik virskinima gerinti turetu smile.gif



Nėštump pradžioj labai norėdavau šampano, kurio šiaip niekada negerdavau... o po to atėjo stadija,kai nuo alaus kvapo kaifavau;D tai nusipirkau nealkoholinio... ir ryte toookios pagirios buvo... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Larance @ 2011 01 20, 15:20)
Nėštump pradžioj labai norėdavau šampano, kurio šiaip niekada negerdavau... o po to atėjo stadija,kai nuo alaus kvapo kaifavau;D tai nusipirkau nealkoholinio... ir ryte toookios pagirios buvo...  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti