Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

be reikalo tu arbatu vaistazoliu manau nei viena negeria, taciau reikalui esant nepiknaudziaujant manau kad tikrai ne tik kad galima, bet ir reikia g.gif
sultys visas geriu( viskas sveika proto ribose)
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 06 14, 07:03)
Metų arbatos negalima gerti, nes neva ji gali sukelti persileidimą  verysad.gif  o man mėtos ir melisos būdavo pačios skaniausios arbatėlės, kiekvieną rytą kurių nors arbatėlę gerdavau, tai teko atsisakyti  doh.gif ...

na va, o as kad geriu.... doh.gif daugiau nebegersiu.....aciu uz info.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mistake @ 2010 02 03, 13:19)
O kokias sultis geriate? Visos pirktinės 100 % vis tiek iš koncentrato pagamintos. Gal pačios spaudžiate?


perku svieziai spaustas morku sultis ir namuose i jas ipilu siek tiek alyvuogiu aliejaus (puse saukstelio), nes organizmas pasisavina morku sultyse esancius vitaminus tik sumaisius jas su aliejum. kartais dar isispaudziu siek tiek citrinu sulciu ar itarkuoju imbiero.
dar perku granatu sultis, nes truksta gelezies, o granatu sultyse jos yra labai daug.
geriausia, aisku, butu spaustis paciai, bet labai tingiu plauti sulciaspaude blush2.gif
Atsakyti
Zinau, kad tikrai tikrai negalima, bet iki nestumo gerdavau pesi (ne koka kola), tai ir dabar, kai vyras geria, seiles tysta. Nesusilaikau, ir gurksni, kita, kaip kokia abstinente, nuryju blush2.gif

O dar, gal kas turit kokiu vaistazoliu skaniu arbatu galima gerti, neskaitant jau tiek isgarsintas melisas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Andrijana @ 2009 03 20, 15:15)
Naujausiais tyrimu duomenimis avieciu lapu arbata teigiamai veikia gimda treciame trimestre ir po gimdymo. Pries gimdyma gimdos raumenys atsipalaiduoja ir teigiamai veikia saremius. Po gimdymo - padeda atsistatyti. Kokios jusu zinios, patyrimai siuo klausimu?



As ir daug kur apie tai skaiciau. Dabar esu 36 savaiteje nestumo, pradejau kasdien gert avieciu lapu arbata. Ziuresim, kaip bus drinks_cheers.gif tik ja gert pries einant miegucio reik, nes skatina prakaitavima. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RAngel_ @ 2010 06 17, 13:02)
Sveikos, nzn, neskaiciau visko, gal ir buvo toks klausimas, bet gal kuri girdejote, ar galima geti nesciajai berzo sula? Na taip, as pati manau, kad ta katik isbegusia galima, bet ar ta parugusia jau?  g.gif

na as turiu nescioms arbata ir ten yra berzo lapeliu-tai gal ir sula galima gerti g.gif bet tiksliai nzn 4u.gif

QUOTE(DoviN @ 2010 06 17, 15:55)
Melisų arbatą tikrai galima... ir aš geriu , nuskitus lapelius šįsimetu, tai taip skanu...mmm.... šianidn ebuvau pa sginę, tai klausiau - sakė, kad mėtos, ramunėles ir dar kai kurios nerekomenduojamos, o melisą tikrai galima  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2006 06 06, 19:15)
As skaiciau, kad negalima per daug gerti juodos (stiprios) ir zalios arbatos...
o del sulciu tai morku sulciu negalima tik pirmas nestumo savaites, nes vit. A gali skatinti apsigimimus.

o gal kuri zinote, ar galima gerti arbata su avieciu ir liepu sirupu? Esu siek tiek persalus ir geriu tokia arbata...



o kodel negalima juodos???? blink.gif unsure.gif as tik ja ir tegeriu nes nemegstu zalios schmoll.gif ir geriu arbatos labai daug ....
Atsakyti
Sakot metu arbatos negalima. o kaip del pipirmetes??? ar cia tas pats??? net issigandau. man drauge patare melisos arbata gerti, bet sako ir pipirmete tas pats. gerai. susimasciau, kad gal meta nuo pipirmetes nelabai skiriasi . Patarkit? doh.gif
Atsakyti
Na nezinau as kazkaip nesureiksminu labai to kad jeigu laukiuosi reikia butinai ta ir ta gert,valgyt,o to ir to negalima g.gif Gyvenu kaip gyvenau,aisku atsisakiau alkoholiniu gerimu,cia nera net kalbos,o visa kita tai valgau ir geriu viska,nes manau kas gerai ir skanu man,gerai ir maziukui;]valgau visko ir krupu ir mesos ir bulviu,nera kad kazko isvis nevalgyciau,tai manau uztenka visu reikiamu medziagu;]o is gerimu gazuotu tai irgi galima sakyt nebevartoju,kartais isgeriu kokia stikline sprite,ar seip kelis gurksnius kokio limonado bet tai tiek;]
o delto kad kazko reikia tai net nezinau,draugei daktare liepe varskes valgyt o ji nemegeja jos,tai pradejo valgyt,ja pradejo bert,eme vemti,tai nemanau kad cia tokia jos savijauta gera ir vaikeliui;]
Atsakyti
ne nezinau, kiek as girdejau tai juodoj arbatoj yra beveik tiek pat kofeino kiek ir kavoje smile.gif
Atsakyti
O as bent 2-3 puodelius kavos kiekviena diena isgeriu. Pirmus 3men negalejau net kvapo pakesti, bloga buvo, negeriau. Po to krito kraujo spaudimas ir jei ryta neisgeriu 1-2 puodeliu kavos, visa diena vaikstau kaip zombis su skaudancia galva, negera ir t.t. Matyt, organizmui reikia. Konjako, kaip kai kurie pataria, kiekviena diena gerti... na, nezinau, nemegeja as ir taip alkoholio, tai kiekviena diena isgerti po taurele.. na, man tai jau i alkoholizma nesa blush2.gif Juo labiau, kad abu mano tevai alkoholikai, tai tikrai nerizikuosiu ir as ja patapti. Keli puodeliai kavos man geriau atrodo, o ir jauciuosi zymiai zvalesne visa diena.
Atsakyti
Visos temos neperskaiciau, taip kad sorry jei pasikartosiu su klausimu. Paskutiniu metu labai norisi alaus, ir jau kelis kart geriau nealkoholinio. Per vakara galiu kad ir du butelius isgerti doh.gif blush2.gif ar nera toks kiekis per daug?
Atsakyti