Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Mijos mama @ 2010 06 09, 19:42)
sveikos merginos,iskilo man klausimas ir nerandu kur paklausti,tai klausiu cia,nes mano klausimas irgi su vartojimu per burna susijes lotuliukas.gif

tai va,man idomu ar galima prasidejus saremiams vartoti analgina mazinti skausmui g.gif man jo i sikna isove gimdykloje pries 4 metus,ir tai jau lipant ant stalo...o seip,kazi paciai galima gerti g.gif

Manau kad nelabai 4u.gif
Preparato nerekomenduojama vartoti jeigu moteris yra nėščia (ypač pirmieji ir paskutinieji trys nėštumo mėnesiai). Esant antrajam nėštumo trimestrui galima vartoti tik gydytojui leidus. Analgin Sopharma tablečių nerekomenduojama vartoti žindymo laikotarpiu, kadangi vaisto prasiskverbia į motinos pieną.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancik: 09 birželio 2010 - 19:48
kazin kodel gazuotu negalima, nu visu kokakolu ir t.t.t suprantu, kad negalima, o pvz mineralinio kodel negalima g.gif
man dabar taip noris daznai salto mineralinio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shemsa @ 2010 06 09, 20:45)
kazin kodel gazuotu negalima, nu visu kokakolu ir t.t.t suprantu, kad negalima, o pvz mineralinio kodel negalima g.gif
man dabar taip noris daznai salto mineralinio  4u.gif

Nes is organizmo isvaro kalci 4u.gif
Daktare pasake, gerti gazuota mineralini galima, jeigu norisi, bet labai mazais kiekiais smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolancik: 09 birželio 2010 - 19:53
QUOTE(Jolancik @ 2010 06 09, 19:42)
Manau kad nelabai  4u.gif
Preparato nerekomenduojama vartoti jeigu moteris yra nėščia (ypač pirmieji ir paskutinieji trys nėštumo mėnesiai). Esant antrajam nėštumo trimestrui galima vartoti tik gydytojui leidus. Analgin Sopharma  tablečių nerekomenduojama vartoti žindymo laikotarpiu, kadangi vaisto prasiskverbia į motinos pieną.


as ir galvoju kad nelabai gal galima...bet jei rpeis lipant ant stalo gimdymo namuose i sikna isove jo man,tai ir susimasciau...galima cia ar ne g.gif

QUOTE(shemsa @ 2010 06 09, 19:45)
kazin kodel gazuotu negalima, nu visu kokakolu ir t.t.t suprantu, kad negalima, o pvz mineralinio kodel negalima g.gif
man dabar taip noris daznai salto mineralinio  4u.gif

nes salina visus vitaminus is organizmo,ypac kalcy ir plius gazuoti gerimai labai rugstina krauaj,labai nesveika.cia ne tik nestumo metu negalima gerti gazuotu vet ir aplamai 4u.gif
Atsakyti
O METU ARBATELE GALIMA GERTI?as kiekviena vakara isgeriu po puodeli svieziu lapeliu , labai skanu ir gerai nuramina.... smile.gif pries miega super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 06 12, 08:43)
O METU ARBATELE GALIMA GERTI?as kiekviena vakara isgeriu po puodeli svieziu lapeliu , labai skanu ir gerai nuramina.... smile.gif pries miega super thumbup.gif

turiu kakzur sarasa,kokias arbatas galima ir kokiu ne.tai paziureti reikes.va tik zinau,kad ramuneliu per daug negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 06 12, 09:43)
O METU ARBATELE GALIMA GERTI?as kiekviena vakara isgeriu po puodeli svieziu lapeliu , labai skanu ir gerai nuramina.... smile.gif pries miega super thumbup.gif

Ir metu arbatos nelabai galima schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mirrra @ 2010 06 12, 09:43)
O METU ARBATELE GALIMA GERTI?as kiekviena vakara isgeriu po puodeli svieziu lapeliu , labai skanu ir gerai nuramina.... smile.gif pries miega super thumbup.gif


Metų arbatos negalima gerti, nes neva ji gali sukelti persileidimą verysad.gif o man mėtos ir melisos būdavo pačios skaniausios arbatėlės, kiekvieną rytą kurių nors arbatėlę gerdavau, tai teko atsisakyti doh.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Veja Feja @ 2010 06 14, 09:03)
Metų arbatos negalima gerti, nes neva ji gali sukelti persileidimą  verysad.gif  o man mėtos ir melisos būdavo pačios skaniausios arbatėlės, kiekvieną rytą kurių nors arbatėlę gerdavau, tai teko atsisakyti  doh.gif ...


Nescioms negalima metu arbatos ir levandu aromatinio aliejaus, nes gali sukelti persileidima. Melisu arbata gerti leidzia smile.gif
Atsakyti
Sveikos, nzn, neskaiciau visko, gal ir buvo toks klausimas, bet gal kuri girdejote, ar galima geti nesciajai berzo sula? Na taip, as pati manau, kad ta katik isbegusia galima, bet ar ta parugusia jau? g.gif
Atsakyti
Melisų arbatą tikrai galima... ir aš geriu , nuskitus lapelius šįsimetu, tai taip skanu...mmm.... šianidn ebuvau pa sginę, tai klausiau - sakė, kad mėtos, ramunėles ir dar kai kurios nerekomenduojamos, o melisą tikrai galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DoviN @ 2010 06 17, 16:55)
Melisų arbatą tikrai galima... ir aš geriu , nuskitus lapelius šįsimetu, tai taip skanu...mmm.... šianidn ebuvau pa sginę, tai klausiau - sakė, kad mėtos, ramunėles ir dar kai kurios nerekomenduojamos, o melisą tikrai galima  ax.gif


O kodel ramuneliu negalima? Kaip tik reikia gerti. As geriau ir metu ir ramuneliu ir melisu...viskas buvo gerai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zavinga78: 17 birželio 2010 - 17:07