Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

Ačiū labai visoms už patarimus smile.gif
Atsakyti
Gazuotu negalima biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 01 28, 11:35)
Kivi valgyti galima, jame daug vitamino C  smile.gif Kadangi aš irgi labai mėgstu tai paklausiau savo ginės. Sakė, tik gerai nuplauti karštutėliu vandeniu, po to nusilupti ir galima mėgautis smile.gif
O iš to, kuo jos nuomone nereikėtų piktnaudžiauti yra riešutai. Daugiausia žemės. Jie turi alergeninių savybių, todėl vaikiukas gali gimti alergiškas, jautrus.
Šiuo metu, gydytojos patarimu, riešutų stengiuosi nevalgyti.



Mano terapeute sake ir as skaiciau, kad negalima pyktnaudziauti produktais su vitaminu C. Per diena nescioji gali suvartoti ne daugiau 100 mg vitamino C. Jei geriate vitaminus nescioms ten ir yra tokia doze. O jei dar prisivalgai citrinu, medaus, kiviu ir pan. tai gali ir buti perteklius smile.gif perteklius pirmais nestumo menesiais gali issaukti pereselidima. Taip man pasake terapeute. Pati pastojau velyva rudeni, todel pradejau gerti vitamina C papildomai smile.gif bijojau susirgti gripu smile.gif Gerai, kad perskaiciau vitamino C vartojimo instrukcija. Ten parasyta, kad nescioms vartoti papildomai vitamina C draudziama. Tada ir paklausiau terapeute apie vitamina C smile.gif
Atsakyti
vieni tikina kad galima juodos arbatos 3 puodelius per diena isgerti, kiti sako kad kenkia, as jos vengiu... Geriu daug sulciu, vandenuko, pieno ir zolines arbatas, dazniausiai metu smile.gif taip pat negalima piktnaudziauti gazuotais gerimais, tik nezinau kodel g.gif biggrin.gif
Atsakyti
O kokias sultis geriate? Visos pirktinės 100 % vis tiek iš koncentrato pagamintos. Gal pačios spaudžiate?
Atsakyti
Tinka tik namines sultys ir negazuotas mineralinis vanduo nestuke.gif
Atsakyti
Maciau laida apie sultys,kurios parduodamos parduotuvese smile.gif pasirodo,kad is ju jokios naudos,tik svoris auga nestuke.gif
Atsakyti
sveikos, kalbejau su gine, tai žalia arbata gerti galima. Avietes galima gerti, o ju lapeliu ne.
Atsakyti
QUOTE(Mmarisha @ 2010 05 25, 09:13)
sultys,kurios parduodamos parduotuvese  smile.gif pasirodo,kad is ju jokios naudos,tik svoris auga  nestuke.gif

taip, ligoninėje man greižtai draudė gert tas sultis, plius dar padidėjas cukrus buvo..
Atsakyti
QUOTE(Ksesanko @ 2010 02 03, 14:17)
Mano terapeute sake ir as skaiciau, kad negalima pyktnaudziauti produktais su vitaminu C. Per diena nescioji gali suvartoti ne daugiau 100 mg vitamino C. Jei geriate vitaminus nescioms ten ir yra tokia doze. O jei dar prisivalgai citrinu, medaus, kiviu ir pan. tai gali ir buti perteklius smile.gif perteklius pirmais nestumo menesiais gali issaukti pereselidima. Taip man pasake terapeute. Pati pastojau velyva rudeni, todel pradejau gerti vitamina C papildomai smile.gif bijojau susirgti gripu smile.gif Gerai, kad perskaiciau vitamino C vartojimo instrukcija. Ten parasyta, kad nescioms vartoti papildomai vitamina C draudziama. Tada ir paklausiau terapeute apie vitamina C smile.gif

o mano seimos gydytojas sake kad galima suvartoti 2 citrinas per diena
Atsakyti
sveikos merginos,iskilo man klausimas ir nerandu kur paklausti,tai klausiu cia,nes mano klausimas irgi su vartojimu per burna susijes lotuliukas.gif

tai va,man idomu ar galima prasidejus saremiams vartoti analgina mazinti skausmui g.gif man jo i sikna isove gimdykloje pries 4 metus,ir tai jau lipant ant stalo...o seip,kazi paciai galima gerti g.gif
Atsakyti
QUOTE(DanguoleGaput @ 2010 05 27, 19:10)
o mano seimos gydytojas sake kad galima suvartoti 2 citrinas per diena

as tai manau, kad vitamino c perteklius pasisalina per slapima. as klausiau savo gines tai sake gerti ir valgyti viska galima tik su saiku, as pati geriu tropicana sultis, kurio yra ne is koncentrato, bent jau taip raso, ir jas reik laikyt saldytuve, nes kitaip iskart surugsta, tai gal ner sakau tokios jau blogos, nes kitos tai savaitem gali stovet ir menesi ant spinteles ir nieko kaip katik is pardes, o ce tai blogis manau tikrai. ciobreliu zinau tikrai negalima gert arbatos, nes persileidima issaukia .
Atsakyti