Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(mmeda @ 2010 01 28, 11:48)
aciu.... as tik pries savaite pamaciau teigiama NT, tai dabar rupinuosi, kad zirniukas kuo tvirciau prisitvirtintu ir geriau jaustusi  blush2.gif  Tik va, kazko vis soniuka apacioj pamaudena, bijau kad nepabegtu  verysad.gif

Dėl maudimo irgi viskas gerai smile.gif Čia dėl puslytės, kuri tau gamina nėštumo hormonus ax.gif Dažniausiai iš kurios kiaušidės pastojai, toje pusėje puslytė ir susidaro, tą pusę ir maudžia.
Beje, jei gimdyti rugsėjį prisijunk prie 2010 m. rugsėjinukių temos smile.gif Ten rasi daug naudingos info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 01 28, 11:59)
Dėl maudimo irgi viskas gerai smile.gif Čia dėl puslytės, kuri tau gamina nėštumo hormonus  ax.gif Dažniausiai iš kurios kiaušidės pastojai, toje pusėje puslytė ir susidaro, tą pusę ir maudžia.
Beje, jei gimdyti rugsėjį prisijunk prie 2010 m. rugsėjinukių temos smile.gif Ten rasi daug naudingos info  4u.gif

man gimdyti tektu spalio pacioje pradzioje blush2.gif prisijungsiu prie tikru nestukiu kai tik gine patvirtins man tai, o tai bus tik vasario 9 d. Labai tikiuos, kad viskas bus gerai ax.gif dabar tik po truputi skaitinejuos, domiuosi...
dekui, nuraminai truputi del skausmo... ir pati guiodziuos, kad gal tiap turi buti: mm veluoja, NT teigiamas, jokio tepliojimu, truputi papykina, bet vakare... ir kiwiu labai noriu... pries koki men as ju visai nevalgydavau... blush2.gif
Atsakyti
Aš tai būdama bailiukė, sužinojus apie nėštumą, po kelių dienelių pasiėmiau biuletenį ax.gif Paauginau ramiai pilvelį porą savaitėlių ir dabar pirmadienį jau grįšiu į darbuką smile.gif Prieš porą dienų buvau pas ginę, sakė viskas ok, širdutė plaka, galiu grįžti į normalų gyvenimą (prieš tai puslytė mano mažoka buvo, bet tai greičiausiai nuo dietos, kurios nežinodamas, kad laukiuos vis laikiausi) g.gif
Taip kad jei yra galimybė, pagulinėti ramiai lovytėje išeis tik į naudą 4u.gif
Atsakyti
sveikos busimos ir esamos mamytes, man irgi sitas klausimas iskilo: kas galima ir ko negalima... eisiu pas gine, tai daugiau suzinosiu, bet reikia laukti dabar, testas teigiamas, mm nera, dariau digital testa, rodo 3+ savaites, tai pagal gine turetu buti 5-6 savaites...
Atsakyti
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino ką galima gert ar purkšt kai gerklę skauda?
Atsakyti
QUOTE(saimutė @ 2010 01 31, 00:35)
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino ką galima gert ar purkšt kai gerklę skauda?


Skalauk kas 2val, vanduo, druska, soda ir pora lasiuku jodo (jei neturi problemu su skydliaike) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saimutė @ 2010 01 30, 22:35)
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino ką galima gert ar purkšt kai gerklę skauda?



Nestukem galima tabletytes tas,kerpe vadinamas ciulpti. Pavadinimas "Isla moos",tai augalinis preparatas,is kart poveikio nesijaucia(bent jau man ,tai nesijaute),taciau po valandukes kitos palengvina atsikosejima,mazina skausma.
Atsakyti
QUOTE(musik @ 2010 01 31, 02:25)
Skalauk kas 2val, vanduo, druska, soda ir pora lasiuku jodo (jei neturi problemu su skydliaike) mirksiukas.gif

Girdejau kad su soda negerai skalauti gerklia Kaškoki apsaugini sluoksni nugreuze Na žodžiu O jodo neštukems g.gif Geriau pasitarti su gydytoja Juk nebutinai eiti galima pasiskambinti
Atsakyti
QUOTE(saimutė @ 2010 01 31, 01:35)
Sveiki,

Norėjau pasiteirauti, gal kuri žino ką galima gert ar purkšt kai gerklę skauda?



As irgi buvau persalus, tai atradau toki visiskai naturalu dalyka, purskalas i gerkle Faringospry. Jis padarytas is saltalankiu aliejaus, na aisku nelabai skanus, bet man padejo. ir dar gerkle gali skalauti tik su druska, tikrai nereikia sodos ar jodo, puse stiklines silto vandes ir saustelis druskos, na ir gargaliuoji po gurksneli.
Na tikiuosi pravers patarimai.

Ir dar mamytes kurios jauciate kad griebe persalimas nusipirkite "oscillococcinum" tokie hemaopatiniai zirniukai, juos galima ir kudikiams duoti, vartoti galima profilaktiskai siauciant virusams ar tik pajutus pirmuosius persalimo, gripo ir pan. simtomus. Pagamintas is laukines anties kepenu, tikrai veiksmingas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 11 29, 19:57)
Bet kavos puodelis per diena ner kazkuo keksminga? g.gif




As vis pergyvenau del tos kavos, nes iki nestumo net akiu pramerkti negalejau be jos, kai pastojau kazkaip naturaliai kelias savaites nevartojau, kazkaip nesinorejo, veliau vel uzsimaniau. Nusprendziau ginekologes savo pasiteirauti. Be to as kava geriu visiskai be cukraus. taigi man buvo pasakyta, kad vienas puodelis kavos tikrai nepakenks, organizmas pats atsirenka ko jam reikia, taigi galiu gerti ir kava, ir arbatas, ir netgi pasimegaut stipresniais gerimais. mirksiukas.gif Tik viskas su saiku. Taigi jau eina 6 nestumo menuo, o as valgau ir geriu tai ko noriu smile.gif aisku daug negaliu valgyt, nes spausti skrandi pradeda unsure.gif bet ir nenoriu daug. Vaikuciai vystosi gerai ( mano dvynukai) ir aciu dievui, ir as patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
zavinga78 - skaičiau skaičiau, galvoju kaip smagu, o dar pabaiga, kad dvynukai biggrin.gif sveikinu ir sėkmės toliau taip šauniai augti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 01 27, 14:33)
Matau apmirusi si temele... bet norejau paklausti, gal kas atsilieps, ar kiwi galima valgyti kiek nori? Nes pastaruoju metu negaliu be ju gyventi... dar tik pati pradzia nestumo...


labai nepersistenk, nes gali pilva paleist, jei daug prisivalgysi blink.gif
o siaip tai viska galima, bet su saiku ir svarbiausia kuo maziau chemikalu
tiesa, daktaras man patere nevalgyt pirktines vistienos, nes , sake, vaikas uzauges myles ir berniukus, ir mergytes (del vistienoje esanciu hormonu) wub.gif
is tikruju kai pagalvoji, kokia ten pirktine vistiena, jei kg kainuoja 5-6 lt? pigiau uz varske doh.gif essen.gif
Atsakyti