Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

user posted image

su saiku viska galima. juk jei kazka galima vartot, tai nereiskia, kad kibirais valgysime, o jei nepatartina (tokiu, kaip morku sulciu), tai nebutina visai ju atsisaakyt - galima tik nedaug. na, atsisakiau tik 3 dalyku: cigareciu, kavos ir sexo (del persileidimo rizikos)
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2009 11 29, 04:31)
user posted image

su saiku viska galima. juk jei kazka galima vartot, tai nereiskia, kad kibirais valgysime, o jei nepatartina (tokiu, kaip morku sulciu), tai nebutina visai ju atsisaakyt - galima tik nedaug. na, atsisakiau tik 3 dalyku: cigareciu, kavos ir sexo (del persileidimo rizikos)


Bet kavos puodelis per diena ner kazkuo keksminga? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 11 29, 19:57)
Bet kavos puodelis per diena ner kazkuo keksminga? g.gif



Žinoma ne smile.gif Būtų kenksminga, jei nėščioji turėtų aukštą spaudimą, bet jei spaudimas normalus - kava tikrai nepakenks, o jei žemas - kartais net rekomenduoja smile.gif
Pvz. man pradžioje buvo labai žemas spaudimas, krisdavo net iki 80*40, tai kavos puodukas netgi šiek tiek padėdavo smile.gif

Atsakyti
o kuo pakeisti gazuota mineralini? be jo niekaip negaliu dabar, kai toooks didelis pykinimas..nuo jo vienintelio kiek akyse prasvieseja doh.gif
Atsakyti
as tai viska geriu ir valgau, bet ne po daug, nes kas per daug,tas alergizuoja kudikiui mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(L'aurora @ 2009 11 29, 04:31)
user posted image

su saiku viska galima. juk jei kazka galima vartot, tai nereiskia, kad kibirais valgysime, o jei nepatartina (tokiu, kaip morku sulciu), tai nebutina visai ju atsisaakyt - galima tik nedaug. na, atsisakiau tik 3 dalyku: cigareciu, kavos ir sexo (del persileidimo rizikos)

o kiek savaiteliu tau?
Atsakyti
QUOTE(Kreziukas @ 2009 12 02, 15:14)
o kuo pakeisti gazuota mineralini? be jo niekaip negaliu dabar, kai toooks didelis pykinimas..nuo jo vienintelio kiek akyse prasvieseja doh.gif


Na... jei nuo jo akyse prašviesėja, tai tikrai nereikia jo keist smile.gif Ateis laikas , praeis pykinimas, tada ir galima bus pakeisti gazuotą, negazuotu smile.gif Pykinimas ir bloga savijauta, daug labiau kenkia vaikeliui, o angliarūgštė tikrai nesukelia jokių pakitimų vaiko vystimesi, dėl to tikrai galit būti rami.
Negazuoti gėrimai, tiesiog yra sveikiau ir tiek smile.gif Aš pati šio nėštumo metu išgėriau nemažai Coca colos, nors manęs nepykino, bet kartais tiesiog nevirškindavo ir aš iki drebėjimo norėjau jos, man ir gydytoja pasakė, kad jei taaaaaaaip labai norisi, nieko neatsitiks wink.gif Tiesiog reikia neužmiršti, kad geriausias gėrimas - vanduo, kai kalbama apie tai kiek nėščiąjai reiktų išgerti skysčių ir gazuoti gėrimai šiaip jau į tuos būtinus 2 litrus nepatenka smile.gif

Nors su pirmuoju... būčiau tikriausiai save užgraužus po vieno gazuoto gėrimo gurkšnio lotuliukas.gif (buvau tikra Šemetinė wink.gif )
Atsakyti
as tai tik alkoholio atsisakiau, o visokiomis coca colomis, fantomis ir t.t. stengiuosi nepiknaudziauti, bet jei noriu, tai ir geriu, as manau, kad galima visko po truputi, o ypac, jei labai norisi wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tobsita @ 2009 11 29, 19:57)
Bet kavos puodelis per diena ner kazkuo keksminga? g.gif



jei silpna, tai nieko, bet jei puse puodelio durpiu bus, tai suprask... schmoll.gif

user posted image
Papildyta:
as tai manau, kad pats organizmas dar siek tiek sutvarko, ka mums valgyt, o ko ne. pvz, labai megstu traskucius, bet nestumo metu man jie kazkokie netokie. atrodo, kad valgyciau plastmase dry.gif ar kazka panasaus, nors iki nestumo jutau tik "tikraji" ju skoni, apie kuri akcentuojama reklamose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L'aurora: 04 gruodžio 2009 - 00:24
Matau apmirusi si temele... bet norejau paklausti, gal kas atsilieps, ar kiwi galima valgyti kiek nori? Nes pastaruoju metu negaliu be ju gyventi... dar tik pati pradzia nestumo...
Atsakyti
Kivi valgyti galima, jame daug vitamino C smile.gif Kadangi aš irgi labai mėgstu tai paklausiau savo ginės. Sakė, tik gerai nuplauti karštutėliu vandeniu, po to nusilupti ir galima mėgautis smile.gif
O iš to, kuo jos nuomone nereikėtų piktnaudžiauti yra riešutai. Daugiausia žemės. Jie turi alergeninių savybių, todėl vaikiukas gali gimti alergiškas, jautrus.
Šiuo metu, gydytojos patarimu, riešutų stengiuosi nevalgyti.
Atsakyti
QUOTE(Soffyyy @ 2010 01 28, 11:35)
Kivi valgyti galima, jame daug vitamino C  smile.gif Kadangi aš irgi labai mėgstu tai paklausiau savo ginės. Sakė, tik gerai nuplauti karštutėliu vandeniu, po to nusilupti ir galima mėgautis smile.gif
O iš to, kuo jos nuomone nereikėtų piktnaudžiauti yra riešutai. Daugiausia žemės. Jie turi alergeninių savybių, todėl vaikiukas gali gimti alergiškas, jautrus.
Šiuo metu, gydytojos patarimu, riešutų stengiuosi nevalgyti.

aciu.... as tik pries savaite pamaciau teigiama NT, tai dabar rupinuosi, kad zirniukas kuo tvirciau prisitvirtintu ir geriau jaustusi blush2.gif Tik va, kazko vis soniuka apacioj pamaudena, bijau kad nepabegtu verysad.gif
Atsakyti