Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

sveikutes 4u.gif mano nuomene galima viskas, bet su saiku thumbup.gif geriu ir valgau viska ka tik noriu, jauciusi puikiai, o tyrimai rodo, kad ir mazylis auga puikiai wub.gif kuo daugiau produktu atsisakysite laukiantis, tuo didesne tikimybe, kad gimes mazylis bus alergingas kai kuriems maisto produktams verysad.gif cia is pazystamos patirties, kuri visa nestuma valge tik tai, ka knygose skaite
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 14, 16:17)
O man ginė sakė kad buvo atliktas tyrimas su brazilėm, kurios geria kur kas stipresnę kavą nei mes... Ir jokių pasekmių lialiukams nerasta. Taigi, sako, jeigu nuo to jausies geriau ir pagerinsi gyvenimą savo aplinkiniams, gerk smile.gif


Kiek žmonių tiek nuomonių... 4u.gif Aš vat dabar galvoju, kas gali nutikti nuo per didelio kiekio vitamino C?..Ir kiek tas didelis kiekis skaitosi?..Na aš dabar citrinų daug valgau..Peršalau, tai pasidariusi arbatą suvalgau vieną citriną..Vakar vakare per porą val suvalgiau dvi... ax.gif Dabar darbe, tai tuoj po pietų kirsiu dar vieną...Reikia eiti paieškoti normų ir kiek vienoj citrinoj to c vit yra.. smile.gif

Jau radau, dienos dozė C vitamino 75g - citrinomis 120g.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo patrakusi: 15 rugsėjo 2009 - 11:14
Sveikutes,
O man vat pirmomis nestuke.gif dienomis pasikeite truputi skonis....
Kavos ryte galiu max tik puse puodelio isgereti.... Anksciau labai megau alu drinks_cheers.gif , o dabar skanus tik pirmas gurksnelis.... Visa kita pasidare ziauriai kartu verysad.gif Arbatas labai megstu.. Taip pat ziuriu laiku perejau prie paprasto vandenelio smile.gif
Ir kazkaip as manau kad teisinga yra nuomone, kad organizmui reikia duoti tai ko jis praso... As ir siaip visada vadovaudavausi tuo paciu principu. Svarbiausia saikingai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(juodoji_nasle @ 2009 09 14, 16:17)
O man ginė sakė kad buvo atliktas tyrimas su brazilėm, kurios geria kur kas stipresnę kavą nei mes... Ir jokių pasekmių lialiukams nerasta. Taigi, sako, jeigu nuo to jausies geriau ir pagerinsi gyvenimą savo aplinkiniams, gerk smile.gif

man ir ginekologas sake- daryk viska su saiku, o kava net rekomendavo nenustoti gerti nes spaudimas mazas, o pirma trimestra jis daznai dar labiau kritna, del to nestuke.gif jauciasi silpnai, gali alpti ir t.t. ir pridure : aisku ne 10puoduku per diena tongue.gif svarbu negert alkoholio, nerukyt ir nevartoti jokiu vaistu nepasitarus su daktaru thumbup.gif o svarbiausiai maziau nervuotis nestuke.gif
Atsakyti
viska geriu, atsisakiau tik kavos. ax.gif
Atsakyti
O idomu kaip ta arbatele "vasara" ji be kofeino,tai gal ji tinkama nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurute... @ 2009 10 14, 16:38)
O idomu kaip ta arbatele "vasara" ji be kofeino,tai gal ji tinkama  nestuke.gif

as ja geriu, man ji is vaisiniu skaniausia thumbup.gif viso kitos bunas per rugscios,o sita kaip tik nestuke.gif
Atsakyti
o metu kazin arbatele nekenkia? blush2.gif

as kasryt geriu svieziai spaustu apelsinu sulciu stikline... sakoma, kad citrusiniu vaisiu per daug negerai, bet viena stikline i diena neturetu nieko blogo padaryti... eisiu kita savaitele pas gine pirmam vizitui, reiks pasiklausti.... nes kartais kai paskaitau, ko nestuke.gif negalima, tai toks jausmas, kad nieko negalima doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Thais @ 2009 10 18, 11:53)
o metu kazin arbatele nekenkia? blush2.gif


man ir del metu idomu, nes geriu ja beveik kiekviena diena, o bendradarbe sake, kad pieno gali nebebut del metu arbatos, idomu ar cia tik prietaras koks babulku ar rimtai g.gif

p.s. as cia i ateiti klausiu 4u.gif
Atsakyti
as manau, kad svarbiausia isiklausyti i savo organizma ir valgyti tai, ko norisi, o per prievarta nieko nevalgyti. Tarkim as vienu metu labai norejau datuliu, razinu, dziovintu abrikosu, nusipirkau ir perskaiciau, kad juose yra konservantu, tai stengiausi nevalgyti, nors ir labai norejosi, o kai pasidariau kraujo tyrimus, pasake, kad man mazakraujyste ir kaip tik siuos vaisius ir uogas rekomendavo valgyti smile.gif Tiesa, dar labai norejau burokeliu, tiesiog issivirdavau ir vienus valgydavau, tai pasirodo, juose taip pat daug gelezies smile.gif
P.s. apie mesa neuzsimenu, nes as vegetare, tai man aktualu tik vaisiai ir darzoves
Atsakyti
QUOTE(nestuke24 @ 2009 10 21, 18:28)
as manau, kad svarbiausia isiklausyti i savo organizma ir valgyti tai, ko norisi, o per prievarta nieko nevalgyti.


drinks_cheers.gif visiškai pritariu smile.gif reikia įsiklausyti į organizmą ir neperlenkti lazdos smile.gif nei su tuo ko negalima nei su tuo ko galima smile.gif
Kai laukiausi pirmojo - jau taaaaaaip viską žiūrėjau... ko galima ir ko ne smile.gif kavos negėriau, žalios arbatos tik labai retai (nes ten kofeino dar daugiau smile.gif ) visą maistą žiūrėjau, paracetamolio tabletę išgert bijojau (nors kankinaus su migreniniais skausmais), morkų, apelsinų sulčių bijojau... doh.gif vienu žodžiu...

Šį kart vadovaujuosi vienos genetikės patarimu, pačioje pradžioje nėštumo buvau pas ją ir ji tiesiog pasakė, kad nėščiąjai galima daug daug daugiau nei visi sako... tiesiog daug kas šneka iš nežinojimo ir norėjimo apsidraust, juk negali kiekvienos sukontroliuot wink.gif Tiesiog nereikia perlenkti niekur lazdos, pvz. jei žiauriai skauda galvą - geriau išgerti tabletę paracetamolio, nei kentėti, nes kenčiant pačiai, kenčia ir vaikelis smile.gif lygiai taip pat su kava ir arbata... jei spaudimas nukritęs, vadinasi galima ir kavutės, jei padidintas - reiktų vengt smile.gif o žolelių arbatos - tai juk vaistiniai augalai, ir jei vienas puodukas per dieną - nieko neatsitiks smile.gif bet jei pradėsi gydytis čiobreliais kosulį - po 4-5 puodukus per dieną, žinoma gali sukelti ir gimdos susitraukimus, netgi tas pats brendis tam tikrais atvejais gali pagelbėti... žinoma jo negalima pačioje pradžioje, bet man pačiai keletą kartų tik jis sustabdė gimdos susitraukinėjimus, nors per pirmą nėštumą tikriausiai būčiau bijojus net pauostyt biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(babsi @ 2009 10 19, 13:24)
man ir del metu idomu, nes geriu ja beveik kiekviena diena, o bendradarbe sake, kad pieno gali nebebut del metu arbatos, idomu ar cia tik prietaras koks babulku ar rimtai g.gif

p.s. as cia i ateiti klausiu 4u.gif



Na... kiek aš suprantu, nerealius kiekius mėtų arbatos reiktų išgert, kad sutrikdytų pieno gamybą smile.gif Ir šiaip pirmąjį maitinau 9 mėnesius, pieno buvo pakankamai, nors jokių liaudiškų priemonių pieno gausinimui nenaudojau, be to mėgstu mėtų arbatą, tikrai jos gėriau, jokių sutrikimų nepastebėjau wink.gif Šiaip skaičiau, kad visos chalvos ir kmynų arbatos, nedaro didelės įtakos pieno gamybai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ievka*: 27 lapkričio 2009 - 13:38
QUOTE(patrakusi @ 2009 09 15, 12:55)
Aš vat dabar galvoju, kas gali nutikti nuo per didelio kiekio vitamino C?..Ir kiek tas didelis kiekis skaitosi?..Na aš dabar citrinų daug valgau..Peršalau, tai pasidariusi arbatą suvalgau vieną citriną..Vakar vakare per porą val suvalgiau dvi... ax.gif Dabar darbe, tai tuoj po pietų kirsiu dar vieną...Reikia eiti paieškoti normų ir kiek vienoj citrinoj to c vit yra.. smile.gif

Vitamino C perteklius pasisalina is organizmo su slapimu, blogiausiu atveju gali truputi paberti oda. Todel visos nestukes drasiai gali vartoti thumbup.gif
Atsakyti