Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Aniukes mama @ 2009 05 07, 14:36)
Man patiko mano gydytojos patarimas klausyti savo organizmo. Jei nori valgyt, valgyt, jei nori miegot, miegok, jei nori šokti, šok. Tas pats ir su maistu. Jei organizmas prašo kažko taip, kad atrodo apsivemsi, jei negausi, tai kam kankintis ir organizmui kelti streso hormonus, kurie pakenks labiau, nei vienas kąsnelis kad ir iš pažiūros nesveiko maisto. Tik aišku, viskas su saiku. Buvo metas, kai negalėjau nieko valgyt, tik tuos užpilamus sintetinius makaronus. nuo viso kito vemdavau toliau nei matau. Na, buvo metas ir praėjo, atėjo kiti poreikiai. Dabar didelė trauka daržovėms kilo.

Super zodziai!!!!!!!!!! thumbup.gif thumbup.gif Labai patiko!!!!Ash taip ir darau!!! mirksiukas.gif
Atsakyti
Negalima sulciu is pakeliu,gazuotu gerimu, daug juodos,zalios arbatos. Beabejo ir kava netika.
Atsakyti
Kaži kaip kmynų arbata, aš ją geriu apetitui skatinti ir virškinimui gerinti g.gif
Atsakyti
As pritariu toms merginoms, kurios sako, kad galima visko tik su saiku. Jei be saiko viska krimsi, tai tikrai ir sau pakenksi priaugdama daug svorio ir leliukui alergija uzdirbsi. O nuo dvieju braskiu, puodelio kavos ar kekes vynuogiu per diena - nieko blogo nebus
Atsakyti
manau per daug kavos-nesveika..geriau grynas vanduo,sultys...
Atsakyti
QUOTE(detyte @ 2009 09 11, 13:55)
manau per daug kavos-nesveika..geriau grynas vanduo,sultys...



Per daug viskas nesveika, ne tik kava... biggrin.gif
Labiausiai tai patiko apie maximines vynuoges lotuliukas.gif O pvz rimi tipo super vynuogės?.. lotuliukas.gif Baikit juokus...Labi kruopščiai ir gerai nuplikykite jas karštu vandeniu būtinai...Kaip ir kitas daržoves ir vaisius..Truputis pakišus ir pamakalavus nenuplaunate chemijos užpurkštos..Juolab jei dar po šaltu vandeniu.. doh.gif O dėl kavos tai man gydytoja pasakė vieną puodelį galima bet geriausiai kad ten būtų mažai kavos ir daugiau pieno... smile.gif
Atsakyti
Dėl kavos nieko tokio jei puodelis per dieną, nes kitoms nestuke.gif labai mažas spaudimas būna, tai kad jį pakelti geriau kavos nei vaistukų. Aš taip pat geriu kavą, bet pusę puodelio pieno įsipilu. Manau nieko tokio, nes rytais kai lekiu į darbą neatsibusčiau niekaip. Mūsų mamos jaučiu viską valgė ir nieko nenutiko. Pvz mano mam stebisi išgirdusi, kad to ir to negalima... Sako aš tai viską valgiau ir gėriau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(marytyy @ 2009 09 12, 17:19)
Dėl kavos nieko tokio jei puodelis per dieną, nes kitoms  nestuke.gif  labai mažas spaudimas būna, tai kad jį pakelti geriau kavos nei vaistukų. Aš taip pat geriu kavą, bet pusę puodelio pieno įsipilu. Manau nieko tokio, nes rytais kai lekiu į darbą neatsibusčiau niekaip. Mūsų mamos jaučiu viską valgė ir nieko nenutiko. Pvz mano mam stebisi išgirdusi, kad to ir to negalima... Sako aš tai viską valgiau ir gėriau.  g.gif



Visiškai pritariu dėl mamos žodžių... drinks_cheers.gif Ištikrųjų ankščiau ir be vitaminų apsieidavo, ir valgė tai kas buvo, ir jokių galima negalima nebuvo...BET...Dabar pas mus ištikrųjų daug kas pasikeitė, oras, tas pats maistas, labai daug chemijos naudojama išauginant ir laikant daržoves, vaisius, mėsą, ir pan..., imunitetai silpni žmonių ir .t.t.t..Taigi ne geryn viskas eina..Todėl ir turime dabar saugotis ir skirstytis ką galima ko ne.. smile.gif

O dėl kavos, tai man spaudimas žemas, todėl turiu išgerti puoduką nors vieną, bet dabar įsipilu pieno...Nes kažkas pasiūlė sako "geriau jau 3in1 išgerti", biggrin.gif sakau kad čia dar didesnis ššš (atsiprašant) ... smile.gif
Atsakyti
Klausykit o pipirmeciu arbatos galima dznai gerti nu turiu omenikelis puodelius per diena g.gif ?
Atsakyti
Va as irgi neradau jokios info apie pipirmetes. Su saiku gal viska galima. O man tai beda ta, kad niekas neskanu: nei kava, nei arbatos neissirenku. Kol kas vienintelis issigelbejimas vanduo su citrina ir cukrumi. Bet as megstu su zievele citrinos isideti, o toj zievelej tai ko gero chemijos pilna. Tai kaip ir vel negerai g.gif
Papildyta:
Va as irgi neradau jokios info apie pipirmetes. Su saiku gal viska galima. O man tai beda ta, kad niekas neskanu: nei kava, nei arbatos neissirenku. Kol kas vienintelis issigelbejimas vanduo su citrina ir cukrumi. Bet as megstu su zievele citrinos isideti, o toj zievelej tai ko gero chemijos pilna. Tai kaip ir vel negerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(patrakusi @ 2009 09 11, 15:53)
O dėl kavos tai man gydytoja pasakė vieną puodelį galima bet geriausiai kad ten būtų mažai kavos ir daugiau pieno... smile.gif

O man ginė sakė kad buvo atliktas tyrimas su brazilėm, kurios geria kur kas stipresnę kavą nei mes... Ir jokių pasekmių lialiukams nerasta. Taigi, sako, jeigu nuo to jausies geriau ir pagerinsi gyvenimą savo aplinkiniams, gerk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Voriuke @ 2009 09 14, 11:53)
Va as irgi neradau jokios info apie pipirmetes. Su saiku gal viska galima. O man tai beda ta, kad niekas neskanu: nei kava, nei arbatos neissirenku. Kol kas vienintelis issigelbejimas vanduo su citrina ir cukrumi. Bet as megstu su zievele citrinos isideti, o toj zievelej tai ko gero chemijos pilna. Tai kaip ir vel negerai g.gif




Nuplaukite gerai su labai karštu vandeniu... 4u.gif O jei dar baisu, galite palaikyti truputis karštam vandeny.. ax.gif
Atsakyti