Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

su kava ir arbata man beveik toks pat variantas friends.gif tik arbatos as geriu karta per diena, o kaip megau kava, dabar tiek jos nemegstu ax.gif
Atsakyti
Aš tai geriu visko po truputį, ko tik norisi... ax.gif Juk nėštumo metu (jei viskas gerai ir nėra jokių komplikacijų) būsima mamytė neturi nustoti daryti tai, kas jai patinka.... Ir toliau reikia gyventi normalų gyvenimą, na, žinoma galvojant, kad esi ne viena, bet ir darant taip, kad pačios užgaidos būtų patenkintos. Per daug visko bijant galima ir kokią fobiją įsivaryt, kaip Mamontovo dainoje "...ko bijosi, tas ir bus..." doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Saturne @ 2009 05 04, 22:54)
Aš tai geriu visko po truputį, ko tik norisi...  ax.gif Juk nėštumo metu (jei viskas gerai ir nėra jokių komplikacijų) būsima mamytė neturi nustoti daryti tai, kas jai patinka.... Ir toliau reikia gyventi normalų gyvenimą, na, žinoma galvojant, kad esi ne viena, bet ir darant taip, kad pačios užgaidos būtų patenkintos. Per daug visko bijant galima ir kokią fobiją įsivaryt, kaip Mamontovo dainoje "...ko bijosi, tas ir bus..."  doh.gif



Na nevisos tos baimės yra iš piršto laužtos. Labai jau nesmagu žiūrėti kai gimsta vaikutis nubertas visas. Taip nutiko mano draugei, o kai ji paklausė gyd.-ju nuo ko, tai pasakė, kad mažiau reikia maximiniu vynuogių valgyti (jų kaip tik iš vakaro visi kartu valgėm) ir dabar vaikiukas alergiškas.
Atsakyti
QUOTE(asta29 @ 2009 05 05, 07:45)
Na nevisos tos baimės yra iš piršto laužtos. Labai jau nesmagu žiūrėti kai gimsta vaikutis nubertas visas. Taip nutiko mano draugei, o kai ji paklausė gyd.-ju nuo ko, tai pasakė, kad mažiau reikia maximiniu vynuogių valgyti (jų kaip tik iš vakaro visi kartu valgėm) ir dabar vaikiukas alergiškas.


na jau cia manau tikra nesamone schmoll.gif pritariu kad visi atveztiniai vaisiai ir darzoves nera gerai, bet kad tik del to kad vakare ju valget ir vaikiukas pabertas tai jau tikrai ne del to schmoll.gif gi valgom per visa nestuma ne tik maximinius vaisius bet ir daug kitu produktu kuriuose yra visokiu E ir t.t. aisku tai atsiliepia ir musu vaikams ir ne tik berimais manau g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2009 05 05, 09:14)
na jau cia manau tikra nesamone  schmoll.gif  pritariu kad visi atveztiniai vaisiai ir darzoves nera gerai, bet kad tik del to kad vakare ju valget ir vaikiukas pabertas tai jau tikrai ne del to  schmoll.gif gi valgom per visa nestuma ne tik maximinius vaisius bet ir daug kitu produktu kuriuose yra visokiu E ir t.t. aisku tai atsiliepia ir musu vaikams ir ne tik berimais manau g.gif


samone samone.
Mane pacia buvo alerginis sokas istikes nuo vynuogiu. Ir po to vieno karto jokiu vunuogiu negaliu valgyt. Taip kad manau leliukui tikrai galejo itakos turet! Mama gal ir nepajaute, o leliukai jautrus viskam, jei tik padaugini.
Atsakyti
as tai tik silpnai gazuota mineralini galiu gert, nuo viso kito mane kaip reikiant pykina ir sleikstulys dar pora valandu nepraeina wacko.gif o i zalia arbata vien paziurejus sutampo.. verysad.gif paprasto vandens irgi negaliu gerti..
Atsakyti
Aš tai į namines obuolių sultis įsisukau, kolkas nieko blogo apie jas neradau. Mes jas be cukraus darom, pasterizuotos, dar praskiedžiu ir pilnu tempu vartoju ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2009 05 05, 18:30)
Aš tai į namines obuolių sultis įsisukau, kolkas nieko blogo apie jas neradau. Mes jas be cukraus darom, pasterizuotos, dar praskiedžiu ir pilnu tempu vartoju  ax.gif


As irgi labai megstu namines obuoliu sultis. Tik musiskes labai rugscios. Tai bijau didesniais kiekiais vartot.
Atsakyti
QUOTE(spurgiux21 @ 2009 05 06, 08:38)
As irgi labai megstu namines obuoliu sultis. Tik musiskes labai rugscios. Tai bijau didesniais kiekiais vartot.


manau gali tikrai nebijot ir kad nebutu rugscios cukriuko isidek - vis sveikiau nei pirktines gert smile.gif
Atsakyti
Man patiko mano gydytojos patarimas klausyti savo organizmo. Jei nori valgyt, valgyt, jei nori miegot, miegok, jei nori šokti, šok. Tas pats ir su maistu. Jei organizmas prašo kažko taip, kad atrodo apsivemsi, jei negausi, tai kam kankintis ir organizmui kelti streso hormonus, kurie pakenks labiau, nei vienas kąsnelis kad ir iš pažiūros nesveiko maisto. Tik aišku, viskas su saiku. Buvo metas, kai negalėjau nieko valgyt, tik tuos užpilamus sintetinius makaronus. nuo viso kito vemdavau toliau nei matau. Na, buvo metas ir praėjo, atėjo kiti poreikiai. Dabar didelė trauka daržovėms kilo.
Atsakyti
Nesveika gerti sultis iš tetrapakų, taip pat jonažolių arbatos, vengti imbierinės arbatos, nepadauginti kavos (1 puodelis nestiprios per dieną nepakenks) smile.gif
Atsakyti
Sweikutes 4u.gif o gal kuri zinot ka gerti kad padidintu tikimybe pastoti? ax.gif biggrin.gif Su sawuoju jau antra menesi ND darom,labai noreciau si men pastoti,kad geguze jau 2.gif supuociau mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti