Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(siri @ 2009 03 21, 10:42)
Kiek zinau, tai kakava kietina vidurius, bet jei sita problema nekankina, tai skanaus mirksiukas.gif
Papildyta:
Kaip tik vakar prie gydytojos kabineto radau bukleta apie alkoholio zala nesciajai, tai raso, kad cia tik bobuciu mitas, kad rekomenduojama po sauksta konjako isgerti gimdos raumenim atpalaiduoti, atseit tas saukstas gimdos tikrai neatpalaiduos, o su krauju tenka ir vaisiui paragauti konjakelio. Tai manau, kad tas pats liecia ir vyna ar alu, bet as pati isgeriu stikline alaus ( ko iki nestumo visai nesinorejo) ar 20gr. brendzio blush2.gif , aisku ne kas diena, bet per kokias progas ax.gif

tai gal tada geriau visai nereikia to alkoholio,jei kenkia?pamegau kazkaip bealkoholini alu,kad dar toks vynas atsirastu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fresija: 21 kovo 2009 - 14:26
QUOTE(fresija @ 2009 03 21, 15:25)
tai gal tada geriau visai nereikia to alkoholio,jei kenkia?pamegau kazkaip bealkoholini alu,kad dar toks vynas atsirastu smile.gif


Kad yra ir vynas bealkoholinis, tik neragavau. Maximoj tikrai yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keja @ 2009 03 21, 10:46)
Po tiesai tai nieko negalima, kur yra alkoholio blink.gif , bet as isgerdavau ir taure vyno ir lengvo alaus bokaliuka blush2.gif Su pirmaja isgerdavau konjako po sauksta,nes labai susitraukinejo gimda, tai ar as buvau isitikinusi ar istikro, bet man atleisdavo  4u.gif


na kad konjakas ar bendis padeda atpalaiduot gimda tai as drinks_cheers.gif paciai kartais tenka sauksta gurgstelt ir tikrai padeda smile.gif
Atsakyti
Bealkoholinis alus ir vynas kenkia labiau nei alkoholinis, bent jau man taip paaiškino gydytojas. Geriau išgerti mažiau, bet su alkoholiu. O geriausia nedaug bredžio, tik nereikia persistengti...
Atsakyti
QUOTE(Treciadiene @ 2009 03 24, 10:46)
Bealkoholinis alus ir vynas kenkia labiau nei alkoholinis, bent jau man taip paaiškino gydytojas. Geriau išgerti mažiau, bet su alkoholiu. O geriausia nedaug bredžio, tik nereikia persistengti...


ir as taip manau ax.gif as kazkaip nesuprantu blush2.gif kaip gali but alus be alkoholio ar tai koks vynas - na vynas tai gal sultis vvynuogiu ir tiek, o alus tai kaip ir gira turetu but, nors ir ta jei namine alkoholio manau turi g.gif
Atsakyti
QUOTE(sonatute @ 2009 03 25, 10:10)
ir as taip manau  ax.gif as kazkaip nesuprantu  blush2.gif kaip gali but alus be alkoholio ar tai koks vynas - na vynas tai gal sultis vvynuogiu ir tiek, o alus tai kaip ir gira turetu but, nors ir ta jei namine alkoholio manau turi  g.gif

Tas gerimas kuris nealkoholiniu alumi vadinamas turi nemažai visokiu konservantu,todel ir nera labai sveikas. Ypač nestuke.gif Paprastas(alkoholinis) alus yra naturalesnis.
Atsakyti
taip,juk ir kefyras kazkiek laipsniu turi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(siri @ 2009 03 23, 12:19)
Kad yra ir vynas bealkoholinis, tik neragavau. Maximoj tikrai yra smile.gif

tas nealchoholinis vynas man acta kazkuo primine tease.gif tai man istikro nelabai patiko
Atsakyti
Sveikutes,man tai dabar sukilo nezmoniskas noras gert KEFYRA galeciau litrais isgert ir taip jau savaite ax.gif Kaip manot ar tai gerai,o gal kenkia? g.gif nepykit jai toks klausimas jau buvo,bet nelabai turiu kada perskaityt ,cia tiek daug prirasyta 4u.gif
Atsakyti
as irgi nevengiu alaus, vyno, brendzio. aisku su saiku mirksiukas.gif
nes visi sie gerimai turi ir geruju savybiu. vynas-krauja pravarineja labaiau, alus-virskinimui, brendis - gimdai. as net zinau atveju kad vienai netukei reikejo gerti po stikliuka kas vakara brendzio del gimdos apsitraukmimu, idant nereiktu vaistu smile.gif taip kad nebijokit alkoholio, jei bus saikas, viskas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Borkowa @ 2009 04 22, 12:49)
Sveikutes,man tai dabar sukilo nezmoniskas noras gert KEFYRA galeciau litrais isgert ir taip jau savaite  ax.gif Kaip manot ar tai gerai,o gal kenkia? g.gif nepykit jai toks klausimas jau buvo,bet nelabai turiu kada perskaityt ,cia tiek daug prirasyta 4u.gif



ne nu virsune doh.gif kuom jis gali kenkti???
Atsakyti
QUOTE(GerdaB @ 2009 03 29, 20:10)
tas nealchoholinis vynas man acta kazkuo primine tease.gif tai man istikro nelabai patiko

MAn irgi jo skonis klaikus pasirode, tai kartais normalaus vyno taure pakeldavau blush2.gif
Kefyras tikrai niekuo nekenks, man jis kaip jis vidurius sutvarkydavo mirksiukas.gif
Atsakyti