Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Smulkmena @ 2007 02 09, 21:03)
Tai gal paieškok ką galima gerti, nes prigąsdinsi čia visas  blink.gif
Aš geriu ir čiobrelius, ir kmynus (atsargiai-kietina vidurius!), ir Etno arbatas-avietės, melisos, čiobreliai. Tik su protu  biggrin.gif Porą podelių per dieną tikrai nekenkia, juk ne nuolat kaip kokius vaistus plempiam.


Tikslo prigąsdinti tikrai neturėjau ax.gif
Žinau, kad čiobrelių negalima, nes sukelia gimdos susitraukimus. Kadangi man ji ir taip susitraukinėja be arbatų, tai ir negeriu. Jei geri ir nesusitraukinėja, matyt nieko blogo smile.gif
O ką galima, jau rašiau - kmynus (beje, kmynai man nieko nekietina g.gif ), ramunėles, liepžiedžius. Jei kam nėštumo pabaigoj randa šlapime baltymo, tai nerekomenduojama gerti sulčių, pvz. obuolių. Jau geriau tada, kaip čia kažkas rašė, vandens su citrina - atseit taip inkstams lengviau filtruoti skysčius, tada jie mažiau apkraunami ir mažiau to baltymo randasi. Čia man taip gydytoja aiškino smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 02 10, 05:14)
Na aš žalią arbatą riboju, nes ji irgi turi kofeino nemažai. O mėtų arbat nėštukei nerekomenduojama, nes ypač nėštumo pabaigoj gal trukdyt pienui paskui gamintis  ax.gif

Bet yra zalia arbata be kofeino,as butent ja ir geriu.Dar balta labai skani:)
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2007 02 10, 16:20)
Bet yra zalia arbata be kofeino,as butent ja ir geriu.Dar balta labai skani:)

as irgi geriu arbatas ir kavas be kofeino, visai nieko kai pripranti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2007 02 11, 01:20)
Bet yra zalia arbata be kofeino,as butent ja ir geriu.Dar balta labai skani:)

Nemačius tokios blush2.gif Reiks pasidairyt, dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2007 02 12, 08:41)
Nemačius tokios  blush2.gif Reiks pasidairyt, dėkui  4u.gif

O as zalios negaliu gerti, skrandy raizyt pradeda verysad.gif tai lieka tik ramuneles, nes kitokiu nemegstu.
Atsakyti
Geriu vandeny, mededkų, kmynų, liepžiedžių arbatas, nevengiu žalios, nes kraujo spaudimas mažas. Taip pat geriu vaikiškas sultis... nereklamuosiu, tas kur skirtos leliukams. Manau pakanka... 4u.gif
Atsakyti
O man labai patinka mėtų arbata, arba citrinos griežinėlį užpilu karštu vandeniu, nieko nėra skaniau wub.gif tikiuosi nėštumo metu galima gerti mėtų arbatą g.gif
Atsakyti
O kazi kaip su tom sultim is pakeliu? Tymbark, Cido ir pan? Ar galima jas gert ar geriau privengt? Svieziai spaust kazkaip neiseina...
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 07, 18:12)
O man labai patinka mėtų arbata, arba citrinos griežinėlį  užpilu karštu vandeniu, nieko nėra skaniau  wub.gif tikiuosi nėštumo metu galima gerti mėtų arbatą  g.gif

As geriau metu arbata nestumo metu lyg ir nieko bloga, bet gimus vaikuciui tai geriau jos vengt, nes ji mazina piena mirksiukas.gif
Atsakyti
As nuo kavos perejau prie zalios arbatos su zenseniu g.gif Negi ir zalios negalima g.gif
Atsakyti
QUOTE(cloudlet @ 2007 04 07, 18:12)
O man labai patinka mėtų arbata, arba citrinos griežinėlį  užpilu karštu vandeniu, nieko nėra skaniau  wub.gif tikiuosi nėštumo metu galima gerti mėtų arbatą  g.gif

Mėtų arbatos reikėtų vengti tik tuo atveju, jei spaudimas per žemas, nes jinai jį dar labiau numuša. O šiaip labai gerai ramina smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Catrin @ 2007 04 07, 19:06)
O kazi kaip su tom sultim is pakeliu? Tymbark, Cido ir pan? Ar galima jas gert ar geriau privengt? Svieziai spaust kazkaip neiseina...

Tikrai galima gerti smile.gif Tik jose daug konservantų, kas leliui nėra labai sveika smile.gif
Atsakyti
negalima avieciu arbatos.
Atsakyti