Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Inga28 @ 2007 01 22, 20:04)
"nestumo biblijoje" paskaityk, ten apie pasteta labai aiskiai parasyta smile.gif

Nėštumo biblija tai nėra biblija tiesiogine to žodžio prasme biggrin.gif
Viską parašė žmogus su savo pažiūrom ir nebūtinai viskas pagrįsta moksliškai. Viskam yra arba arba mirksiukas.gif , netikėti popieriumi (aklai) laaaabai seniai jau išmokau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2007 01 22, 20:04)
"nestumo biblijoje" paskaityk, ten apie pasteta labai aiskiai parasyta smile.gif

nu nezinau kur radai, skaitau ir nematau blink.gif ka matau ta ir cituoju
Atsakyti
QUOTE(yollka @ 2007 01 27, 20:35)
nu nezinau kur radai, skaitau ir nematau blink.gif  ka matau ta ir cituoju

busimos ar esamos mamytės kreipiousi i jus.man dabar 15 sav...pykina nuo visko...nuo sulciu, kavos, arbatos...galiu gerti mineralini vandeni, bet gazuota.ar tai labai kenkia...
patarkite kas dar tiktu ir nebutu tiek keksminga...
Atsakyti
QUOTE(::mamike:: @ 2006 06 07, 07:36)
ojoj cry.gif o aš vakar gal litrą morkų sulčių išgėriau, o tai ten labai daug vitamino A buvo aprašyta kaip dabar pažiūrėjau, o mano leliui tik kelios savaitės doh.gif: kas dabar bus... verysad.gif

Atsakyti
Radau truputį informacijos apie vaistažoles. Tai va suvestinė: nėščiosioms negalima varoti čiobrelių, vaistinės melisos, meškauogių, alijošiaus, raudonėlio, pievinės šilagėlės, mėtų (išskyrus kultūrinių), česnakų, kadagio, pelyno, paparčio arbatų iš užpilų.
Liepų žiedai, kmynai, ramunėlės tinka smile.gif
Man buvo patarę gerti melisos, nes atseit tai nuima įtampą ir padeda užmigti, tai aš ir gėriau, tik vėliau perskaičiau, kad negalima nėščioms blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pumpurėlis: 08 vasario 2007 - 16:19
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 08, 17:18)
Radau truputį informacijos apie vaistažoles. Tai va suvestinė: nėščiosioms negalima varoti čiobrelių, vaistinės melisos, meškauogių, alijošiaus, raudonėlio, pievinės šilagėlės, mėtų (išskyrus kultūrinių), česnakų, kadagio, pelyno, paparčio arbatų iš užpilų.
Liepų žiedai, kmynai, ramunėlės tinka smile.gif
Man buvo patarę gerti melisos, nes atseit tai nuima įtampą ir padeda užmigti, tai aš ir gėriau, tik vėliau perskaičiau, kad negalima nėščioms  blink.gif


as melisa nestuke.gif geriau ir dabar geriu, kai maitinu, kad kleckas ramesnis butu, pati pediatre rekomendavo. nezinau del ko jos butu negalima gerti g.gif
Atsakyti
Melisa istiesu veikia labai raminancia ir nesivaizduoju kodel nescioji negaletu jos gerti.Man apskirtai labai patinka zolyciu arbatos, metu, melisu, salaviju. Toks naturalus kvapas ir skonis. Ir nesiruosiu ju negerti tik del to kad kazkur tai parasyta. Vienur parasyta gerti, kitur negerti. Tegul apsisprendzia doh.gif
Papildyta:
QUOTE(katyciuke @ 2007 01 31, 13:00)
busimos ar esamos mamytės kreipiousi i jus.man dabar 15 sav...pykina nuo visko...nuo sulciu, kavos, arbatos...galiu gerti mineralini vandeni, bet gazuota.ar tai labai kenkia...
patarkite kas dar tiktu ir nebutu tiek keksminga...


Man irgi patinka tik gazuotas mineralinis vanduo. Gydytoja patare pirkti tik gera, geriausia borjomi, o kad tie burbuliuki blogi nieko neuzsimine. schmoll.gif
Papildyta:
O tai dar ir morku sultys negerai? Nu cia jau visiskas krastutinumas. Manau tose nestumo knygose tikrai daznai buna perlenkta lazda, todel as ju ir neskaitau. Nesu juk askokia invalide, ar mirtinaligone, valgau ir geriu viska kaip ir anksciau, juk ta paty maista gaus ir mano lelius kai paaugs. Kaip jam gali pakenkti tai,kuo veliau maitinsis ir jis pats doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2007 02 08, 17:32)
as melisa  nestuke.gif  geriau ir dabar geriu, kai maitinu, kad kleckas ramesnis butu, pati pediatre rekomendavo. nezinau del ko jos butu negalima gerti  g.gif


Kažkokia keistenybė g.gif Nes aš perskaičiau informaciniame lapelyje, pridėtame prie melisos arbatos - Kontraindikacijos: negalima vartoti nėštumo ir žindymo laikotarpiu blink.gif Tiesa, perskaičiau tik šiandien, o tos arbatos jau buvau išgėrusi beveik visą pakuotę blink.gif Tai dabar geriu ramunėlių arbatą biggrin.gif
Atsakyti
O man ginekologė sakė, kad nieko neribojam, tik aštraus, sūraus privengti bigsmile.gif žodžiu kaip kas pasako g.gif bet manau pačios turim nuspręsti ką valgom ir geriam, o ką ne ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2007 02 08, 18:18)
Radau truputį informacijos apie vaistažoles. Tai va suvestinė: nėščiosioms negalima varoti čiobrelių, vaistinės melisos, meškauogių, alijošiaus, raudonėlio, pievinės šilagėlės, mėtų (išskyrus kultūrinių), česnakų, kadagio, pelyno, paparčio arbatų iš užpilų.
Liepų žiedai, kmynai, ramunėlės tinka smile.gif
Man buvo patarę gerti melisos, nes atseit tai nuima įtampą ir padeda užmigti, tai aš ir gėriau, tik vėliau perskaičiau, kad negalima nėščioms  blink.gif

Tai gal paieškok ką galima gerti, nes prigąsdinsi čia visas blink.gif
Aš geriu ir čiobrelius, ir kmynus (atsargiai-kietina vidurius!), ir Etno arbatas-avietės, melisos, čiobreliai. Tik su protu biggrin.gif Porą podelių per dieną tikrai nekenkia, juk ne nuolat kaip kokius vaistus plempiam.

Atsakyti
Kaip kad visos zinom geriausia gerti vandeni,o ne sultis,nes jose daug cukraus.O as tiesiog nekenciu vandens,bet atradau visai nebloga buda-imetu riekele citrinos,dar ja paspaudau,tai visai imanoma tada gerti.O siaip dar ramuneliu,zalia,metu ir kitas arbateles geriu.
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2007 02 10, 03:28)
Kaip kad visos zinom geriausia gerti vandeni,o ne sultis,nes jose daug cukraus.O as tiesiog nekenciu vandens,bet atradau visai nebloga buda-imetu riekele citrinos,dar ja paspaudau,tai visai imanoma tada gerti.O siaip dar ramuneliu,zalia,metu ir kitas arbateles geriu.

Na aš žalią arbatą riboju, nes ji irgi turi kofeino nemažai. O mėtų arbat nėštukei nerekomenduojama, nes ypač nėštumo pabaigoj gal trukdyt pienui paskui gamintis ax.gif
Atsakyti