Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(Inga28 @ 2006 12 18, 21:14)
Jazaw! granatu sultys kokios neskanios! tas pats kaip buroku...kazkodel man tokio skonio pasirode...


O aš geriu šviežiai spaustas morkų sultis maišytas su burokėliais, dar lašelis citrinų sulčių ir nuima burokėlių kartumą thumbup.gif
Atsakyti
tai kad burokai saldus ne kartus smile.gif
Atsakyti
Saldžios tos burokėlių sultys ar karčios ,bet man jos vistiek neskanios verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglė* @ 2006 12 21, 21:40)
Saldžios tos burokėlių sultys ar karčios ,bet man jos vistiek neskanios  verysad.gif



neskanios, bet baisiai sveikos smile.gif jei sumaisai buroku, morku ir obuoliu, tai dar galima gert, na aisku dar ir citrinos jei ispaudi laseeliu tinka gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes, kaip savijauta po svenciu? norejau paklausti ar kam daktare neleido su automobiliu vazineti, ypac vairuoti, kalbu apie ilgesnes keliones, man tai liepe atsisakyti, nes vibracija, ir vonioj maudytis neleido g.gif
Atsakyti
Man tai nieko nesake,bet skaiciau,kad kai busim jau gerai isibegeje,tai ilgesnej kelionej reik daryt pertraukas,is lipt is masinos pavaikscioti ir pamankstyt kojeles.
Atsakyti
o as labai pamegau energy drink'us... pvz red bull... tik ten parasyta kad nesciosiom negerai, o kuom jie gali kenkti...? blink.gif be to man jau nestumo pabaiga, nemanau kad jie labai kekia... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2006 12 26, 18:39)
o as labai pamegau energy drink'us... pvz red bull... tik ten parasyta kad nesciosiom negerai, o kuom jie gali kenkti...?  blink.gif  be to man jau nestumo pabaiga, nemanau kad jie labai kekia...  schmoll.gif

Didelis kofeino kiekis, gali pakenkti vaisiaus sirdutei.
As geriu sultis, negazuota mineralini, gazuotu isviso negaliu pucia vidurius, kava stengiuosi mazinti, nor as jos ir nenoriu, bet labai zemas spaudimas
Atsakyti
O kiokios sultys nėštukėm yra sveikiausios be šviežiai spaustų? Perku tik stikliniuose indeliuose, manau, jos geresnės (mažiau tų visų E ir didesnė vaisių koncentracija) nei pakeliuose... Ką manot? g.gif
Ką jūs be vandens ir arbatų geriat dar? Jos jau taip įgryso! Per Kalėdas bent atsiėmiau su spanguolių kisieliumi! didis.gif
Atsakyti
Labas smile.gif ir as buvau supanikavusi del to vit A nes geriau morku sultis 2 sav po stikline, bet pasirodo betakarotinas nekenkia tik augalinis vit A (retinolio acetatas), o jo vitaminuose mama vit ir nordic nesciosioms yra 50 proc dienos norma, man tai atrodo daug, nes nezinau, kiek su maistu gaunu, tai vartosiu po gimdymo rolleyes.gif , geriu Prenatal ir Pregnacare, o arbata kmynu labai gerai ir pienuko daug gaminsis ir skanu ir virskinimui padeda ir gaivi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2006 12 26, 16:42)
Sveikos, mamytes, kaip savijauta po svenciu? norejau paklausti ar kam daktare neleido su automobiliu vazineti, ypac vairuoti, kalbu apie ilgesnes keliones, man tai liepe atsisakyti, nes vibracija, ir vonioj maudytis neleido  g.gif


vonioj pradzioje arba pabaigoje nestumo negalima maudytis, ypac karstoje, nes gali skatinti persileidima arba prieslaikini gimdyma, o as labai megstu vonioje paguleti, man gydytojas leido, tik sake, kad negalima karstoje, o siltoje vonioje - i sveikata ax.gif

QUOTE(TimbaLimba @ 2006 12 26, 18:39)
o as labai pamegau energy drink'us... pvz red bull... tik ten parasyta kad nesciosiom negerai, o kuom jie gali kenkti...?  blink.gif  be to man jau nestumo pabaiga, nemanau kad jie labai kekia...  schmoll.gif


energy drinkai juk nesveika ir sveikam zmogui (juk nekiekviena diena geriami), del didelio kofeino kiekio ir stimuliacijos, o jau ka kalbeti apie nesciaja unsure.gif tikrai reiketu atsisakyti ju, o jei dar spaudimas pakiles doh.gif
Atsakyti
Be proto patinka pamidoru sultys. Mano durnu supratimu ar jos tetra pake ar stikliniame butelyje tikrai esmes nekeicia, tu E ir visokiu kitu apstu abiejuose, as perku tas, kurios zinau yra skanios 4u.gif
Arbata geriu raudonaja, kavos ne laso - net kvapo nepernesu, mineralinis irgi nelabai - geriau paprastas vanduo bejokio skonio papildomo.
Atsakyti