Įkraunama...
Įkraunama...

Ką galima ir ko negalima gerti nėštukei?

QUOTE(hindy @ 2006 12 12, 22:29)
O kodel tokiu atveju guldo, del per tirsto kraujo ar ko?? g.gif  pas mane ta pati beda, nuolat visi tyrimai skysciu trukuma rodo, dar iki nestumo gydytoja liepdavo kuo daugiau gert, mat kraujas linkes tirstet. O nenoriu ir viskas, nors kaip minimum 2 ltr liepta suvartot doh.gif nezianu kaip save sudrausmint.

Butent del to... as nei valgyt , nei gerti negalejau verysad.gif
Tik isgeriu stikline vandens ir vso... i WC lekiu doh.gif
Del to skyscius lasino per lasaline.kai gulejau ligoninej, tai tn daktare pasake, "nereikia ir negalima kenteti okiu blogumu!!! Reikia kreitis i ligonine!" Visame pasaulije taip padeda neskem smile.gif
Bet patikek kaip jie man padejo thumbup.gif kaip jau rasiau,kelios dienos kaip galiu gerti vandeni ir kai kurias sultis thumbup.gif
Atsakyti
MAn irgi problemos su skysciais g.gif ir taip turiu bedu du pusle, tai i WC lakstau gan daznai, o per nestuma, tai sakes, isgeriu vandens kelis gurksnius ir jau begu i tualeta. Bet kadangi gyvenu Londone, o cia gydytojai kazkokie nerealiai apatiski, tai dar niekas jokio tyrimo nedare. Nors man jau 3 menesiai. Buvau tik pas privatu gydytoja, bet jis tik tepinelius paeme, ir paziurejo, ar viskas gerai, o kitko net netikrino. Tai ir kankinuosi... net nezinau kiek isgeriu per diena, bet dvieju litru tai tikrai ne, nors ir su tuo, ka isgeriu kankinuosi ir geriu per jega (nes zinau, kad reikia). Prisiskaiciau, kad negalima pakeliniu sulciu, arbatu, tai tenka vandenuka gurksnoti. Fe... koks jis man jau atsibodes...
Atsakyti
QUOTE(besilaukianti.mamyte @ 2006 12 13, 18:55)
MAn irgi problemos su skysciais g.gif  ir taip turiu bedu du pusle, tai i WC lakstau gan daznai, o per nestuma, tai sakes, isgeriu vandens kelis gurksnius ir jau begu i tualeta. Bet kadangi gyvenu Londone, o cia gydytojai kazkokie nerealiai apatiski, tai dar niekas jokio tyrimo nedare. Nors man jau 3 menesiai. Buvau tik pas privatu gydytoja, bet jis tik tepinelius paeme, ir paziurejo, ar viskas gerai, o kitko net netikrino. Tai ir kankinuosi... net nezinau kiek isgeriu per diena, bet dvieju litru tai tikrai ne, nors ir su tuo, ka isgeriu kankinuosi ir geriu per jega (nes zinau, kad reikia). Prisiskaiciau, kad negalima pakeliniu sulciu, arbatu, tai tenka vandenuka gurksnoti. Fe... koks jis man jau atsibodes...



Tai kad UK aplamai su medicinos sistema kazkoks kosmaras...
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 13, 19:20)
Tai kad UK aplamai su medicinos sistema kazkoks kosmaras...

Aha jau isitikinau tuom... Labai norejau nestukauti Lietuvoje, ten viskas kitaip (i geraja puse, aisku)
Atsakyti
Sveikos, mamytes 4u.gif

Siandien man buvo 1 vizitas pas gydytoja ir ji patvirtino, kad vaisius matosi, 6 sav, viskas gerai thumbup.gif o del ko negalima, tai sake viska galima ir kava leido gerti, as ir anksciau po 1 puodeli per diena su pienu gerdavau, arbatas ivairias ir pan., sako neisgersi tokio kiekio, kad pakenktu, kaip kad raso negalima zalios arbatos, zodziu patare tik sveikai maitintis, bet visko reikia organizmui - kuo ivairesnio maisto!
Atsakyti
Saiko visur reik turet ir viskas bus gerai smile.gif
Bet kaip ta maista subalansuot tai net i galva netelpa... mane dabar traukia visokios bulkutes ir miltiniai gaminiai, tai visai nemanau kad maistinga maista valgau, o i mesa bei darzoves ne ziuret negaliu... gelbsti dar varske su jogurtukais.
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 15, 23:53)
Saiko visur reik turet ir viskas bus gerai  smile.gif
Bet kaip ta maista subalansuot tai net i galva netelpa... mane dabar traukia visokios bulkutes ir miltiniai gaminiai, tai visai nemanau kad maistinga maista valgau, o i mesa bei darzoves ne ziuret negaliu... gelbsti dar varske su jogurtukais.


as nezinau irgi ka cia balansuoti, manau vitaminai pades ko jau truks man (geriu "Pregnacare+folio rugstis") riebiai niekada nevalgiau, saldumynu is vis nenoriu, stengiuosi tik ivairu maista valgyti, ka noriu - ta valgau, saves nekankinu, taip ir daktare patare smile.gif siandien ryte suvalgiau banana su jogurtu, tai supykino 1 karta begau i tualeta vemti blush2.gif keista ir juokinga biggrin.gif siaip tai nelabai pykina, uzeina kartais...mane kazkaip bulves traukia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgiukste @ 2006 12 17, 19:18)
..............mane kazkaip bulves traukia  g.gif


mane irgi ant bulviu traukia, o pradzione nestumo tai net labai.... kiek skaitineju foruma tai daugelis nestuke.gif pastebejo potrauki bulvems biggrin.gif
Atsakyti
Mes penktadieni buvom pas gine, pasirodo hemoglobino kiekis kraujyje ant ribos. Anksciau turejau mazakraujyste, jauciu visam gyvenimui liga isivariau doh.gif Teks laikytis dabar mesos ir zuvies "dietos" smile.gif
Atsakyti
Man irgi pradzioje ir vydury nestumo labai bulviniai patiekalai trauke...Hemoglobinas buvo nukrites, bet viskas atsistate labai padejo granatu sultys...
Atsakyti
Jazaw! granatu sultys kokios neskanios! tas pats kaip buroku...kazkodel man tokio skonio pasirode...
Atsakyti
QUOTE(Inga28 @ 2006 12 18, 19:14)
Jazaw! granatu sultys kokios neskanios! tas pats kaip buroku...kazkodel man tokio skonio pasirode...

man tik kvapas burokus primena... lotuliukas.gif o skonis viskai nieko...
Atsakyti